Просто лош късмет?

  • 2 357
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Регистрирана съм. Не случайно не се показвам.

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754

Незнам защо не успях да се опазя? Не си взех поука. Може би е крайно време да загърбя чувствата. Да мисля с главата си. Но колко ли ще прозачичен живота тогава[/quote]

То пък от какво ще се пазиш???? Сама казваш че не искаш прозаичен живот- а пък ще се пазиш!?!? За първата брачна нощ може би??? Или за принца на бял кон???

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
Не искам нито да звуча грубо, нито да те разочаровам - но мисля, че за въпросния господин историята е приключила. Има много и различни съвети от специалисти по човешко поведение, но общо взето казват, че не те ли потърси до 3-4 дена след като сте имали бурна нощ...не чакай да стане чудо и да се превърне в принц....явно е бил обикновена жабок....И ако го попиташ защо изобщо си е легнал с теб, ама после го хваща липсата....отговорите варират в широк периметър - от - адски много ме кефиш и не можах да се въздържа да не го направя (най-често срещания) до - ми не знам, така се случи...ама аз иначе си имам приятелка (и това се случва често). И в двата случая обаче не е търсено каквото и да било обвързване....
Това показва моя житейски опит и наблюденията ми от света като такъв.
А иначе към Пак аз - има една теория, според която докато човек е самотен не бива да се впуска в емоционална връзка, понеже я търси като опора за себе си...Връзка-патерица....Необходимо е човек да се усамоти за известно време и после като разбере кое и какво иска да потърси равнопоставен и достоен нему човек.....На теория е малко по-лесно от практика....но има нещо вярно в това! А никой не може да каже, че си направила лошо - аз самата имах подобно изживяване преди година и половина, но за разлика от теб емоциите ми бяха адски пестеливи и нямаше разочарование накрая.

# 18
  • Мнения: X
Аз съм авторката. Надали щяхте да сте така искрени, ако се бях показала.  Mr. Green Морги, това за 3-4те дена интуитивно ми дойде и на мен на ум, на 5тия реших все пак да си отворя устата. Естествено, че не съм го питала: аджеба защо, защото бившия успя да ме научи, че има хора, които знаят отговорите, но не искат да ти ги кажат, и такива, които просто не знаят отговорите. За себе си извадих поуки и изживяването беше доста "ползотворно" откъм опознаване на опозицията. Радвам се, че се случи и че бързо разчистихме терена, което пак изцяло зависеше от мене, иначе оня щеше да си трае до второ пришествие, радвам се, защото в противен случай щях да продължавам да идеализирам същия този човек, а сега всъщност се разочаровах много и не толкова от станалото, колкото от поведението му след това. Не без гордост мога да кажа, че аз се държах по-мъжки от него. .. Хммм и това ако са мъже.. ..  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Браво на теб!!!
Така трябва - аз съм "за" яснотата. Няма смисъл да се товариш с излишни отрицателни емоции и да си в очакване. Постъпила си много разумно. Аз също предпочитам да знам отколкото да очаквам това или онова дали ще стане или не. Смятам че когато два души имат нещо трябва да има и ясното - какво е то за единия и какво е за другия. И ако прецениш че това не те устройва - казваш край и продължаваш напред. Така е много много по-добре, вместо да се самоизмъчваш, самонавиваш и терзаеш.
Поздравявам те, много смело си постъпила   bouquet
А за мъжете не питай - всички тук знаем кой е силният пол  bowuu

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ех, Каси - ми и така да питаш, щях пак така да ти отговоря, но може би малко с по-такиа думи
Сега ще повторя туй дето ти писах - уползотворила си една пишка, не е повод за гордост, но пък е задоволително! И да не говорим за ползите от отварянето на очите, до - "по-добре рано, токолкот късно"...
Та така - въобще не си го слагай на сърлцето и давай напред. Надявам се, че цялото преживяване ще го вкл в най-скоро време в раздел "креватни изпълнения" и ще забравиш сагите "Влюбени-загубени"

Целувки от мен и браво - горда съм, че те познавам - и за смелостта и за всичко което си

Общи условия

Активация на акаунт