ШЕЙНОВО: 100 лв задължително дарение

  • 2 050
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Аз радах там без уговорки и пари под масата... Персоналът се държеше нормално.
Друг е въпросът, че втори път не бих раждала в тази болница...

# 16
  • Мнения: 483
Значи можем ли да кажем, че ако платим на касата 100 лв. за избор на лекар и после още 100 на ръка под масата на съответния лекар - ще сме се платили спокойствие и внимание и ще се предпазим от неприятни емоции и пренебрежение?
Това ли е цената на спокойствието!  newsm78

# 17
  • Мнения: 483
А как стои въпроса ако се наложи секцио? Confused

# 18
  • Мнения: 242
 Joyпри мен се наложи- биха ми още една упойка и ме оперираха- всичко това е без допълнително заплащане-поема се от здравната каса-после оставаш в болницата 7 дни- но пак те съветвам да си избереш лекар предварително, защото ако го направиш може и да не ти се наложи секцио- не ми се иска да ти обяснявам повече- бъди умна и го направи, ако не искаш да помни цял живот ужаса от раждането-100 лв. са мин. цена.С упойката 200-ако я поискаш предварително. Струва си, повярвай ми. Толкова много съжалявам, че някой не ми ги беше обяснил по- рано тези неща.Всички, включително гинеколожката ми казваха, че няма нужда от предварително договаряне, няма нужда от плащане, от упойки и аз като най-простия човек им се вързах. Дано всичко мине леко и спокойн Joyо при теб-УСПЕХ!

# 19
  • Мнения: 639
Каква е цената на епидуралната упойка?И някой раждал ли е при д-р Ненов с уговорка?Аз мисла той да ме изражда

# 20
  • Мнения: 88
JoyБих посъветвала всички, които смятат да раждат в Шейново да си платят 100лв. за избор на лекар, защото в противен случай могат да си изпищят душата по време на раждане и няма да им обърнат внимание. Ако си палтят 100 в. се отнасят към тях човешки-не като в предаването по телевизията, но ти слагат обезболяващи и се въртят около теб-ако просто отидеш да раждаш без уговорка-можеш изведнъж да разбереш колко гаден и болезнен може да бъде животът...

Аз родих там без предварителна уговорка и без да дам и една стотинка и въпреки това се държаха много добре с мен. Незнам ти на какъв екип си попаднала но лично аз съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 2 849
Каква е цената на епидуралната упойка?И някой раждал ли е при д-р Ненов с уговорка?Аз мисла той да ме изражда
Цената е 150 лв за епидуралната упойка .За Д-р Ненов нямам наблюдения ,но съм чувала  ,че ако имаш уговорка с него е до главата ти .

# 22
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз раждах в Шейново и съм доволна всички лекари бяха край главата ми защото имах много тежко раждане и си поисках епидурална упойка, но нямаше време и затова ми биха спинална.Платих си я 150лв и въпреки че анестезиолога ми каза че минавам през касата се съмнявам че той си ги прибра парите newsm78.А от д-р Ненов съм меко казана шокирана като ми направи разкритието доволна и благодарна съм че избрах упойката та нищо не усетих,много грубо работи, но може би обстоятелствата са го наложили  Thinking

# 23
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз раждах в Шейново и съм доволна всички лекари бяха край главата ми защото имах много тежко раждане и си поисках епидурална упойка, но нямаше време и затова ми биха спинална.Платих си я 150лв и въпреки че анестезиолога ми каза че минавам през касата се съмнявам че той си ги прибра парите newsm78.А от д-р Ненов съм меко казана шокирана като ми направи разкритието доволна и благодарна съм че избрах упойката та нищо не усетих,много грубо работи, но може би обстоятелствата са го наложили  Thinking

 Препоръчвам ти д-р Богословова много е внимателна и си знае работата

# 24
Каква е цената на епидуралната упойка?И някой раждал ли е при д-р Ненов с уговорка?Аз мисла той да ме изражда
Аз преди 5 години раждах при д-р Ненов и сега пак съм се уговорила с него. Доста мислих преди да взема това решение, но поне го познавам, а и приятелките ми, които родиха скоро са доволни от неговата работа.
Скоро една от тях ми спомена, че и е струвало нещо ( не попитах точно колко).
Все пак нещата се променят доста за 5 години. Аз тогава бях доволна от него, а сега трябва да е станал още по-добър! Simple Smile
Успех!

# 25
  • софия
  • Мнения: 636
ЩЕ РАЖДАМ В ШЕЙНОВО - МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КАКВИ СА ТЕЗИ 100-150 ЛЕВА ЗА ИЗБОР НА ЛЕКАР И НА КОГО СЕ ДАВАТ!?НИЩО НЕ СЪМ ЧУЛА ПО ТОЗИ ВЪПРОС, А СИГУРНО ИМА НЯКАКВИ ПАРИ, КОИТО СЕ ДАВАТ  - НА БОЛНИЦАТА ЛИ ,НА ЛЕКАРЯ ЛИ НЕ ЗНАМ?МОЛЯ ПИШЕТЕ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ!!! Shocked

# 26
  • Марс
  • Мнения: 439
Доколкото знам, даваш 100 лева "дарение" на болницата, отделно ако си избереш лекар плащаш пак. След раждането Sick естествено не ти връщат "дарението"

# 27
  • София
  • Мнения: 2 884
Сто лева се дават на болницата, защото той може да не е на работа и така си оправдава присъствието.
Но ако си го ангажираш , ще трябва и на него да му платиш . И там не става въпрос за 100лв Naughty

# 28
  • Мнения: 2 274
   Щом ще раждаш в Шейново, значи си ходила там  Wink! Следващия път като ходиш, обърни внимание на ценоразписа до 21 кабинет или до касата! Залепени са на стената  Peace! Там си пише цена на упойката, цена за избор на лекарски екип и т.н.! Ако имаш устна уговорка с лекар, той сигурно ще ти иска някой друг лев отделно от тези! Само едно не ми е ясно: като имаш уговорка с лекар, на когото плащаш отделно, трябва ли да платиш и 100 лв. на касата  newsm78! Това вече раждалите там с уговорка да го кажат, че живот и здраве и на мен ми предстои това удоволствие през ноември  Laughing!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Момичета, върнете се няколко страници назад, скоро имаше много такива теми...
Ето една подобна тема

Общи условия

Активация на акаунт