Септемврийски бебета 2018 - Тема 1

  • 36 902
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 62
Някоя мама, може ли да ми каже малко повече за ваксините, които ни предстоят? Много ме е страх..
на два месеца е, биха му само за хепатит Б, сега вторник сме за следващата.. имат ли някакви странични ефекти, температура и т.н.. те сигурно ще ми обяснят, но много ги мисля и се притеснявям.. и до колко дни отминава

И аз много се притеснявах да не вдигне температура от тези 3 ваксини,които и биха в петък,но всичко мина нормално,без последици. Понеси ги добре. Не се притеснявайте !
Казаха ни да си купим и занесем противотемпературни лепенки КУУЛ ПАТЧ ( KOOL PATCH).
След като  биха ваксините ги поставиха върху убоденото място. Третата ваксина я дадоха през устата,била сладка,като " за десерт" .

# 451
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Някоя мама, може ли да ми каже малко повече за ваксините, които ни предстоят? Много ме е страх..
на два месеца е, биха му само за хепатит Б, сега вторник сме за следващата.. имат ли някакви странични ефекти, температура и т.н.. те сигурно ще ми обяснят, но много ги мисля и се притеснявям.. и до колко дни отминава

И аз много се притеснявах да не вдигне температура от тези 3 ваксини,които и биха в петък,но всичко мина нормално,без последици. Понеси ги добре. Не се притеснявайте !
Казаха ни да си купим и занесем противотемпературни лепенки КУУЛ ПАТЧ ( KOOL PATCH).
След като  биха ваксините ги поставиха върху убоденото място. Третата ваксина я дадоха през устата,била сладка,като " за десерт" .
Благодаря за успокоението, дано и при нас е така Simple Smile

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета с гъбички сме изписаха и дактарин някой друг сблъсквал ли се е...
Бяло езиче и по небцето има

# 453
  • Мнения: 268
И ние бяхме с гъбички. Минаха ни с фунгостатин

# 454
  • Мнения: 60
Момичета с гъбички сме изписаха и дактарин някой друг сблъсквал ли се е...
Бяло езиче и по небцето има

И моят дребосък също имаше. Мажех с дактарин и на петият ден изчезнаха, но педиатъра каза да мажа задължително десет дена нищо, че вече няма. Препоръча ми, за да не повръща и да не му бъркам из устата да слагам колкото грахово зърно на пръста си и да го слагам отвътре на бузките и той сам да си го разнесе из устата. Така и правеше, че даже и се забавлявахме как премлясква сладко. Дано ви минат скоро! Hug

# 455
  • Мнения: 162
Здравейте мами! Как се отразява пътуването на вашите дребосъци. На нас ни предстои пътуване около 4 часа и съм малко притеснена.

# 456
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Здравейте мами! Как се отразява пътуването на вашите дребосъци. На нас ни предстои пътуване около 4 часа и съм малко притеснена.
На нашето бебче, което е на 2 месеца много му харесва, още докато го качим в колата се успокоява и заспива Simple Smile не се притеснявай, мисля че на всички бебета им харесва да се возят Simple Smile)

# 457
  • Мнения: 96
Моята бебка плаче в колата 🙁

# 458
  • Мнения: 3 794
Нашата Теа също плаче в колата.
AHitka, дано при вас не е така!

# 459
  • Мнения: 1 607
Яна също плаче и не заспива. Ако колата спре е ....

# 460
  • Мнения: 2 124
Моето в колата като отцепи се събужда чак вкъщи като я преобличам.

# 461
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Моето в колата като отцепи се събужда чак вкъщи като я преобличам.
И при нас е така, дори и да е гладен си спи Simple Smile

# 462
  • Мнения: 2 069
При нас гладен ли е, се скъсва да реве. Не му помага возенето.
В неделя ходихме семейно да хапнем на едно място и мъжът ми пийна две бири. Затова се наложи аз да карам. С тръгването започна с леко мрънкане и след 5 минути вече се дереше, почервенял, посинял едвам дишаше. Гладен ли е нищо не може да го залъже.

Вчера големият ми син си беше пуснал една игра (just dance) при която трябва да танцуваш и да правиш всичко което ти показват. Малкият направо беше като хипнотизиран. Половин час не отдели очи от него и през цялото време размахваше ръце все едно и той танцуваше. Two Hearts

# 463
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Ние по принцип много пътуваме, все още обаче никъде с малкия. Онзи ден питахме педиатърката профилактично и тя каза, че сме луди да питаме и да ходим дето искаме. Някакви пациенти завели бебето на почивка в Бразилия, тъй че всичко по близо от Бразилия е ок GrinningGrinning
Нас ни е на 3часа първата дестинация и мислехме тоз уикенда ама с тоя сняг май няма да е.
Иначе заспива от раз в колата.

# 464
  • In Neverland
  • Мнения: 345
Първото пътуване на малкия беше когато беше на 4 дни тъй като раждах в друг град. Още като го сложихме в колата отнесе плувката и се събуди след като се прибрахме, а пътувахме към 2 часа и нещо. Но той още като излезем с количката също заспива и си е пропускал ядене даже. Вече 4-5 пъти ходим на разходки до други градове с него и е спокоен като цяло в колата. Аз си мисля че постоянния шум на двигателя ги успива предимно.

Общи условия

Активация на акаунт