Септемврийски бебета 2018 - Тема 1

  • 36 915
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 434
И мен ме интересува очния във Варна?
Случайно разбрах за доц. Контрова, детски очен лекар Варна.
Часовете се запазват всеки първи понеделник на месеца. На нас ни даде час чак за края на т.м. но каза че ако е спешно, можем да отидем след часовете. Ще ни прегледа. Мисля че не работи със здравната каса.
Стана ми интересно за капките които спомена мишенцето, чакам и тя да се включи с инфо за нейния д-р.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 283
Не знам от кое е ама 2-3 часа е безумно напъване на сън.. и ръмжене и то всяка сутрин, като по часовник по едно и също време 🙄
Същата работа е и моята госпожица. И произвежда звуци, на които и голямо дупе ще завиди. Даже и' прявя клипчета и някой ден яко реши да става кифла ще и' ги показвам, за да я приземявам Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 10:49 от audace

# 62
  • Мнения: 2 124
Ами то е добре, че пръцка изкарва въздуха от стомаха, това е и действието на капките против колики карат ги да пръцкат.

Моята е вече на 40 дни и засега също сравнително леко ги кара, без рев, само пъшкане, ръмжене, и яко пръцкане чак единия път реших, че таткото се изтряска а той така обидено се оправдаваше, че е бебето ама не съм очаквала, че може от такова малко дупе да излизат такива звуци Grinning

# 63
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
И аз така се чудя, чак понякога ме стряска 😃

# 64
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета напъвам се да се сетя, но нищо. Помня, че имахме час /за малко да закъснеем щото нямаше къде да паркираме/ и това допълнително ме напрегна. Стигнахме все пак на време, жена беше доктора с къса руса коса, много внимателна и спокойна. Това си спомням, беше преди почти 5 години и период който не искам да си спомням. Понеже след прегледа отидохме на гости на лелята на морето, бях забравила папката с документите в тях, тя уж ми я донесе по късно, но като търся из важните ми документи не намирам... интересно къде съм я забутала. До преди година пазих шишенцето от капките в хладилника, ей така да си знам какви са били...обаче и него изхвърлих. Помня, че бяха български, понеже аптекаря се учуди, че точно тях искам и ми ги поръчва специално. Бях чела точно в бг мама за Варна. Не съм сигурна името на докторката дали от тук го научих или като звъннах и обясних проблема направо ми предложиха доктора от там...
Варианта ни беше ако не мине да направим сондиране с пълна упойка. Добре но той е с диагноза бронхиална астма и точно тогава си беше доста зле и те като чуха почнаха да се чудят как ще вдиша упойката... срещнах се със друг доктор, който прави сондажа и си поговорихме. Решихме, че трябва да мине през лечението и чак тогава ако не стане работата пак да говорим. Понеже беше голям вече беше по добър вариант да изчакаме още малко.
Иначе пробвах и с кърма да капя и с лозова сълза, и масажи правехме, и с хомеопатия пробвахме... всичко, но до 3 години нищо не помогна. Очето сълзеше и гурелясваше от слънцето, от вятър, от по студено време, а имаше ли сопол... ставаше страшно- направо залепваше. Измивах го и с преварена вода и нищо. Просто като му порасна личицето порасна и този канал и всичко забравихме.
Съжалявам, че не мога да помогна много Sad ако ми излезе папката от някъде щи пиша веднага.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 301
И мен ме интересува очния във Варна?
Случайно разбрах за доц. Контрова, детски очен лекар Варна.
Часовете се запазват всеки първи понеделник на месеца. На нас ни даде час чак за края на т.м. но каза че ако е спешно, можем да отидем след часовете. Ще ни прегледа. Мисля че не работи със здравната каса.
Стана ми интересно за капките които спомена мишенцето, чакам и тя да се включи с инфо за нейния д-р.
Погледнах как изглежда доц. Контрова в нета. Това е нашата докторка Simple Smile При нея бяхме и ние и съм много доволна Simple Smile Желая успех на всички, дано всичко мине с времето.
Очите на бебчетата ви светли ли са?

# 66
  • Мнения: 434
И мен ме интересува очния във Варна?
Случайно разбрах за доц. Контрова, детски очен лекар Варна.
Часовете се запазват всеки първи понеделник на месеца. На нас ни даде час чак за края на т.м. но каза че ако е спешно, можем да отидем след часовете. Ще ни прегледа. Мисля че не работи със здравната каса.
Стана ми интересно за капките които спомена мишенцето, чакам и тя да се включи с инфо за нейния д-р.
Погледнах как изглежда доц. Контрова в нета. Това е нашата докторка Simple Smile При нея бяхме и ние и съм много доволна Simple Smile Желая успех на всички, дано всичко мине с времето.
Очите на бебчетата ви светли ли са?
Благодаря за инфото. Не на моята дъщеричка за сега са сиви но си личи че ще стават кафяви, моите са направо черни. И раждах нормално. Така че явно не е гаранция нито едното че няма да има проблеми...

# 67
  • Русе
  • Мнения: 301
И мен ме интересува очния във Варна?
Случайно разбрах за доц. Контрова, детски очен лекар Варна.
Часовете се запазват всеки първи понеделник на месеца. На нас ни даде час чак за края на т.м. но каза че ако е спешно, можем да отидем след часовете. Ще ни прегледа. Мисля че не работи със здравната каса.
Стана ми интересно за капките които спомена мишенцето, чакам и тя да се включи с инфо за нейния д-р.
Погледнах как изглежда доц. Контрова в нета. Това е нашата докторка Simple Smile При нея бяхме и ние и съм много доволна Simple Smile Желая успех на всички, дано всичко мине с времето.
Очите на бебчетата ви светли ли са?
Благодаря за инфото. Не на моята дъщеричка за сега са сиви но си личи че ще стават кафяви, моите са направо черни. И раждах нормално. Така че явно не е гаранция нито едното че няма да има проблеми...
Да, вероятно е така Sad
Пробвай да я оставяш да плаче повече. Аз дъс сина ми, като първо дете, изобщо не го оставях, въпреки че ви казваха, че е добре. А сега с бебка... тя плаче рядко и понеже ми е хубаво да я слушам я оставям Simple Smile

# 68
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 859
Чете си внимателно удостоверенията за раждане, че в нашто бяха изяли една буква в бащиното име Bowtie

# 69
  • София
  • Мнения: 62
Здравейте ,мами. Днес ходихме на контролен преглед и ни биха реваксината за хепатит. Голям рев падна. Не ми се мисли следващия месец като ще и бият 2 ваксини на веднъж как ще е. Нека някоя мама с по- голямо дете сподели .Как понесоха вашите деца тези ваксини- 2 наведнъж ? Четох,че едната от ваксините се биела в гърба и била болезнена.Можело да се вдигне и температура от нея,а другата била под формата на капки.

# 70
  • Мнения: 3 794
Каква е тази ваксина в гърба? С каката не сме преживявали подобно нещо...

# 71
  • София
  • Мнения: 62
Каква е тази ваксина в гърба? С каката не сме преживявали подобно нещо...

Нямам идея,това го четох в нета,дано не е вярно. Това много ме притесни .

# 72
  • Мнения: 3 794
Каква е тази ваксина в гърба? С каката не сме преживявали подобно нещо...

Нямам идея,това го четох в нета,дано не е вярно. Това много ме притесни .

Не в вярно. Аз не съм чувала за подобно нещо Simple Smile Поставят се в крачето.

# 73
  • София
  • Мнения: 62
Каква е тази ваксина в гърба? С каката не сме преживявали подобно нещо...

Нямам идея,това го четох в нета,дано не е вярно. Това много ме притесни .

Не в вярно. Аз не съм чувала за подобно нещо Simple Smile Поставят се в крачето.

И 2-те ваксини ли се поставят в крачето или едната е под формата на капки ?

# 74
  • Мнения: 434
Ротавирусната ваксина е под формата на капки.
И аз не съм чувала за ваксина, която се поставя в гърба..

Общи условия

Активация на акаунт