С какво миете тялото си?

  • 6 163
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 983
Напоследък пак се върнах на сапуните. Харесвам ексфолииращия на Арома от серията Natural elements. А товае последното ми откритие - много ми допадат  Peace.

# 76
  • Мнения: 779
С душ гел и 1-2 пъти седмично ексфолиант  Peace .

# 77
  • София
  • Мнения: 36 135
Със сапун, не харесвам душ-гелове. Много силно ми миришат.
Душ-гел ползвам, ако имам към парфюма, който ползвам в момента.

# 78
  • Мнения: 267
Ако искаш да разнообразиш, горещо ти препоръчвам сапуните на Рефан. Направо са невероятни, всички са глицеринови и не изсушават кожата. Има всякакви видове, за всякакви цели. Аз последно си взех с цветчета от Иланг-иланг и мога да кажа само Oh My GOD!!! Мирише невъобразимо хубаво, направо ти повдига настроението от раз. Като ароматерапия действа. Добре, че пусна темата, че да се сетя пак да си взема. Отделно има разни ексфолиращи, такива, които са с естествена гъба ..

Някой долу спомена Casyopea, и аз скоро ги открих, страхотни са. Само, че те не са глицеринови, не помня на какъв принцип са. Много хубаво миришат, само, че поне при мен доста изсушават кожата. Правят е да скърца прекалено много от чистота Simple Smile Много са интересни, но честно казано, са доста по-скъпи от тези на Рефан. Сапуна с Иланг-иланг си взех за 2 лв някъде, а от Касиопеа си взех някакъв с лимонена трева и гъба и беше 6 лв. Дори по-обикновените (без гъба) са по-скъпи.

Иначе, като ме мързи ползвам душ гелове, много харесвам на Палмолив с мед и мляко, но него ми го носи майката на приятеля ми от чужбина, защото драстично се различава по качество от тукашните. Но когато искам пълен релакс, умирам да се търкам с ароматни сапуни

# 79
  • Мнения: 3 356
И със съпун и с душ гел.Редувам ги.

# 80
  • Мнения: 282
Предпочитам душ геловете,но също ползвам и сапуните Dove,Nivea  bath1

# 81
  • Мнения: 1 422
Със сапуна на Ла Рош за чувствителна кожа. А сег асъм си купила и Толериан пак техен голяма туба, която става и за лице и за тяло, но ми е скъпичко за втората цел, така че ще се огранича върху първата  Wink

# 82
  • Мнения: 1 181
по принцип със сапун, напоследък обаче ползвам доста често душ-гел

# 83
  • Мнения: 1 422
Бихте ли ми обяснили, моля, как се ползва ексфолииращ сапун  Embarassed. Аз си купувам и ползвам веднъж седмично ексфолииращи субстанции, които са като крем и ги прилагам с река. Отделно също веднъж седмично се мия със сапуна на Ла Рош, но с такава ексфолиираща ръкавици на Орифлейм. Ако сапунът е на бар-че как се ползва - директно или с ръкавица.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 032
Със сапун, предимно глицеринов Cappus(ама дали така се пишеше).
От време на време и с душ-гел, но много рядко, все ми се мажат и не мога да ги отмия.

# 85
  • Мнения: 2 241
Всяка сутрин със сапун, обичам Dove, но и други разни се мотаят.

Един-два пъти седмично - с душ-гел и гъба, редувам най-различни, много обичам едни плодови на Cottage, а от Франция редовно си зареждам един, който май тук не се внася (иначе нямаше да го мъкна Simple Smile) - Monsavon, с мноооого мляко

# 86
  • MUC
  • Мнения: 297
Ако искаш да разнообразиш, горещо ти препоръчвам сапуните на Рефан. Направо са невероятни, всички са глицеринови и не изсушават кожата. Има всякакви видове, за всякакви цели. Аз последно си взех с цветчета от Иланг-иланг и мога да кажа само Oh My GOD!!! Мирише невъобразимо хубаво, направо ти повдига настроението от раз. Като ароматерапия действа. Добре, че пусна темата, че да се сетя пак да си взема. Отделно има разни ексфолиращи, такива, които са с естествена гъба ..


Да, точно тези на Рефан имах предвид - страхотни са, наистина!

# 87
  • Мнения: 1 100
Само с дуШ гел, сигурно ве4е от 5 години друго не ползвам.  Grinning

# 88
  • Мнения: 1 117
Само с душ гел Peace
Преди четири години се миех със сапун и кожата ми беше отвратителна, суха и се лющеше  Tired, но.... Naughtyне си спомням от къде ми хрумна да пробвам с душ гел и оттогава до днес  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 4 371
Душ гел, който смесвам с утайката от кафе и така обтривам цялото тяло. Съотношението е кафе:гел=2:1.
За мен това е най-добрата формула за почистване, изглаждане и поддържане на кожата. Peace
И аз така понякога, забравих този метод да го напиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт