Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 66 366
  • 757
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 126
За първата ми заповед чаках 11 месеца, а за втората - 6 месеца. Дано не ми трябва трета (пък едва ли ше се класирам заради изискването за АМХ), но 3 месеца не е никакво чакане.

# 676
  • Мнения: X
За първата ми заповед чаках 11 месеца, а за втората - 6 месеца. Дано не ми трябва трета (пък едва ли ше се класирам заради изискването за АМХ), но 3 месеца не е никакво чакане.
Здравейте какво е АМХ , кандидатствам за първи път и много неща са ми неясни

# 677
  • Мнения: 547
За първата ми заповед чаках 11 месеца, а за втората - 6 месеца. Дано не ми трябва трета (пък едва ли ше се класирам заради изискването за АМХ), но 3 месеца не е никакво чакане.
Здравейте какво е АМХ , кандидатствам за първи път и много неща са ми неясни
Не са ли ти пуснали анти-Мюлеров хормон преди да си пуснеш документите. Иначе казано то е за яйчниковия резерв (както аз казвам до къде си стигнала с плодовитоста).

# 678
  • Мнения: X
За първата ми заповед чаках 11 месеца, а за втората - 6 месеца. Дано не ми трябва трета (пък едва ли ше се класирам заради изискването за АМХ), но 3 месеца не е никакво чакане.
Здравейте какво е АМХ , кандидатствам за първи път и много неща са ми неясни
Не са ли ти пуснали анти-Мюлеров хормон преди да си пуснеш документите. Иначе казано то е за яйчниковия резерв (както аз казвам до къде си стигнала с плодовитоста).
Аа не знаех, че за това става въпрос (АМХ) . Да пускаха ми Blush съжалявам за глупавия въпрос

# 679
  • Мнения: 1 275
Наде,дано да стане от първия опит и хич да не се налага да знаеш нещо за хормони,НК клетки,тромбофилии...

# 680
  • Мнения: 59
До кой номер стигнаха вече?!😧😧😧😧😧
Привет!
Аз съм с номер 44 191 - от днес поканена за получаване на заповед на 05.03.2019 г. Късмет на всички Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Thinking  А някой може ли да ми каже дали има вариант да стартираме процедурата още април месец. Става дума за Щерев. С докторката говорихме само като взема заповедта да отида, а междувременно свалих с хапчета пролактин и проверихме TSH дали е ОК, но друго не сме правили.

С какви хапчета свали тсх инпролактин☺
С ДОСТИНЕКС 0,5 mg таблетки
DOSTINEX 0,5 mg tablets, но това само за пролактина. За един месец точно влезе в релси, преди това почти година през месец изследвания и все 3 пъти над границата. Tsh не съм сваляла с хапчета, всъщност от само себе си се беше смъкнало при второто изследване Simple Smile

# 681
  • Мнения: 289
Момичета има ли обаждания днес?

# 682
  • Мнения: 3
Привет момичета! 44268/07.12 поканена за заповед на 11.03.19г. Успех на всички

# 683
  • Мнения: X
Наде,дано да стане от първия опит и хич да не се налага да знаеш нещо за хормони,НК клетки,тромбофилии...
Дай Боже Heart Благодаря

# 684
  • Мнения: 3 126
Момичета, някой да е взел документ от Адела за опит по фонда или смяна на клиниката ?

# 685
  • Мнения: 834
Да кажа и тук, защото може да има и други жени, които се интересуват, не само с тези, които комуникирам на лични. Щях да пиша още вчера, но едва сега влизам във форума. Обадиха ми се вчера от клиниката и ме поканиха в понеделник да заповядам да си получа удостоверението за смяна на клиника, и с него по най-бързия начин да се отправя към фонда. Знаете, че при мен нещата трябва да се задвижат бързо, за да не изпуснем сроковете...

# 686
  • София
  • Мнения: 211
Номер 44300 поканена на 12.03.
Успех на всички!

# 687
  • Мнения: 289
Номер 44296 поканен за получаване на заповед на 12.03. Успех момичета!

# 688
  • Мнения: 289
Момичета, някой да е взел документ от Адела за опит по фонда или смяна на клиниката ?
Аз съм за смяна с Адела. Днес звънях в клиниката, казаха ми че в петък Семерджиева ще подписва документите във фонда. Обадих се после и във фонда, за да се разбера за нова дата, понеже моята я отложих именно заради смяната и от ми казаха да звънна в петък.

# 689
  • Мнения: 3 126
Момичета, някой да е взел документ от Адела за опит по фонда или смяна на клиниката ?
Аз съм за смяна с Адела. Днес звънях в клиниката, казаха ми че в петък Семерджиева ще подписва документите във фонда. Обадих се после и във фонда, за да се разбера за нова дата, понеже моята я отложих именно заради смяната и от ми казаха да звънна в петък.


И на мен от фонда ми казаха да звънна в петък, но щом от клиниката вече викат за удостоверение, значи всичко върви към победен край...

Общи условия

Активация на акаунт