💄Новите ни козметични похождения - 83

  • 95 374
  • 723
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 306
Chloé, може ли отзив за маската и шампоана на Doori, като ги пробваш? Напоследък често ги срещам в няколко теми. Може и на лично, за да не е спам.

# 241
  • Мнения: 3 070
Подарък ♥

# 242
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Chanel CC cream, цвят 20. От края на лятото ползвах цвят 30 и не го заменям с нищо, но вече имах нужда от по-светлия нюанс. Едвам го намерих, спиралата също.

# 243
# 244
  • Toronto
  • Мнения: 683

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 22:57 от tuparowa

# 245
  • Мнения: 2 223
Как са моливите за очи на NYX-като издържливост,като трансфериране на горния клепач,като нанасяне...

# 246
  • Някъде там
  • Мнения: 4 822
Как са моливите за очи на NYX-като издържливост,като трансфериране на горния клепач,като нанасяне...
И аз се интересувам от същото Simple Smile

# 247
# 248
  • София
  • Мнения: 4 307


Като терапия за нокти, но съставът е интересен и сигурно ще пробвам и на коса

# 249
# 250
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Моливите на Nyx ги купих за под долен клепач и във водната линия. Много са мекички и приятни за ползване.

# 251
# 252
  • Мнения: 2 223
Моливите на Nyx ги купих за под долен клепач и във водната линия. Много са мекички и приятни за ползване.

Днес пробвах на ръка ...или по - скоро се опитах. Чудя се тези каки, които се предполага да поддържат ъглите на NYX, толкова ли нямат една острилка, да следят какво се случва с мострите. Нито един не беше възможен за пробване, нямаше просто графит. Харесах едни като jumbo моливи, около 16 лв. Ще си помисля

# 253
  • София
  • Мнения: 4 307
Аз ги харесвам моливите на nyx - меки, трайни, лесни за нанасяне.
Лореал България яко се провалят с менажирането на марката и мърчандайза!  Да я дадат на друг, който с желание ще се справи, защото потенциалът й е повече от добър за нашите селения

# 254
  • Мнения: 2 223
Аз ги чаках с огромно нетърпение, купила съм си няколко неща, но просто ме изумява как може да имаш специално консултантки за корнъра си и ако има мостра, тя да изглежда по този начин.
А потребителското поведение няма да коментирам

Общи условия

Активация на акаунт