Търся електронна книга - тема 22

  • 113 269
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Много благодаря на Teya75 за "Розите"!
Имат много висок рейтинг https://www.goodreads.com/series/41846-the-tea-rose
Сериозно съм заинтригувана Rolling Eyes

# 256
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Търся "Твоят последен ден"-Даниел Коул в Epub формат.
Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 18:24 от Зори

# 257
  • София
  • Мнения: 6 091
Търся Невероятните приключения на Кавалиър и Клей. Мислех, че ще се справя на английски, но се налага да проверявам поне 3-4 думи на страница, а така не може да ме грабне историята.
didkata84@abv.bg

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 5 950
Търся Невероятните приключения на Кавалиър и Клей. Мислех, че ще се справя на английски, но се налага да проверявам поне 3-4 думи на страница, а така не може да ме грабне историята.

Аз също я търся.
dopalvash@abv.bg

# 259
  • Мнения: X
Някой знае ли дали и къде може да се намери Вещицата на Камила Легберг?

# 260
  • Мнения: 309
Аз да попитам някой разполага ли с “Фън-шуй откачалки” 🙂

# 261
  • Мнения: 1 153
Някой знае ли дали и къде може да се намери Вещицата на Камила Легберг?

Заповядай

# 262
  • Мнения: X
Teya75, много ти благодаря. Hug

# 263
  • Мнения: 1 153
Teya75, много ти благодаря. Hug

Чета я в момента, но бавно, бавно. Не искам да свършва, а тя бърза, бърза. Кога ли ще излезе нова от поредицата. Сякаш ще се разделя с близки приятели за неизвестно време.

# 264
  • Мнения: 1 091
Teya75, много ти благодаря. Hug

Чета я в момента, но бавно, бавно. Не искам да свършва, а тя бърза, бърза. Кога ли ще излезе нова от поредицата. Сякаш ще се разделя с близки приятели за неизвестно време.
И аз благодаря!
Не съм търсила тази книга ,но щом е интересна ще я прочета! Hug

# 265
  • Мнения: X
Teya75, много ти благодаря. Hug

Чета я в момента, но бавно, бавно. Не искам да свършва, а тя бърза, бърза. Кога ли ще излезе нова от поредицата. Сякаш ще се разделя с близки приятели за неизвестно време.

Аз прочетох останалите в началото на тази година. Снощи дъщеря ми почна да ги чете и като проверявахме поредността видяхме, че и тази е излязла.

# 266
  • Мнения: 1 153
Скрит текст:
Чета я в момента, но бавно, бавно. Не искам да свършва, а тя бърза, бърза. Кога ли ще излезе нова от поредицата. Сякаш ще се разделя с близки приятели за неизвестно време.
[/quote]
И аз благодаря!
Не съм търсила тази книга ,но щом е интересна ще я прочета! Hug
[/quote]

Това е десетата книга от поредицата за Патрик Хедстрьом, желателно е да се прочетат подред, защото животът на главните герои се развива във всяка книга.

# 267
  • София
  • Мнения: 1 491
Свалих "розите", благодарности на Тея! Видях, че са част от трилогия. Трябва ли да се четат подред? Ако е така, моля за първата книга "Чаената роза".
102@mail.bg

# 268
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Аз искам да кажа, че благодарение на вас открих много хубави книги и почивам страхотно.
Благодаря, че ме върнахте към книгите за удоволствие. Бях ги изоставила за сметка на служебната тематика, а тя не става за почивка ...

# 269
  • Мнения: 1 153
Свалих "розите", благодарности на Тея! Видях, че са част от трилогия. Трябва ли да се четат подред? Ако е така, моля за първата книга "Чаената роза".
102@mail.bg

Заповядай

Общи условия

Активация на акаунт