Тъмно зелено ако

  • 5 146
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 520
konstans, нашето почти вингаи е зелено. Ако не е слузесто е от АМ, заради желязото, това го потвърди и педито. Така че ако няма слуз, спокойно Peace

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 316
 И ние сме така. Но малката е на кърма и на пюренца. При нас се получава май от храната. Даваш ли сокчета? Ако не те затруднява пиши след разговора с педито

# 17
  • София
  • Мнения: 109
И моя бебок беше почти цял месец с тъмно зелено ако и един гастроентеролог каза, че това е реакция между плодовия сок и адаптираното мляко. Смених млякото от Аптамил на Фризовом, престанах да давам сок от ябълка и се оправи. А пък от както давам плодово пюре станаха по оформени от преди.

# 18
  • Мнения: 1 336
тъмно зелено е винаги когато давам сок от череши, спри сокчетата за ден два (ако даваш) и ще забележиш промяна в цвета отново  Wink

# 19
  • Мнения: 330
Аз пък знам,че е от претопляне

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас зелено ако се получава,когато ядем спанак или други зелении.Но вие сте много малки.

На вашата възраст зеленото ако може да е от колики,от претопляне,може и да е от млякото.В Аптамила има повече желязо,май,да не е от това newsm78

# 21
  • Мнения: 1 336
Аз пък знам,че е от претопляне
... няма как например при нас да е от претопляне, защото той е по боди и къси гащи на около 23 градуса  newsm78 , а и откакато спрях черешите не е имало пак тъмно зелено ако ...

# 22
  • Мнения: 8 917
Аз пък знам,че е от претопляне
... няма как например при нас да е от претопляне, защото той е по боди и къси гащи на около 23 градуса  newsm78 , а и откакато спрях черешите не е имало пак тъмно зелено ако ...
Ами явно си е било от храната Peace

Общи условия

Активация на акаунт