Ефикасният антицелулитен крем?

  • 46 228
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 971
леокрема

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Само аз ли съм на мнение, че няма вълшебни кремчета?  Thinking

Правилен хранителен режим и спорт е решението за гадния целулит, за който устиска де.  Laughing Иначе почти всички от изброените заглаждат що - годе кожата, но май ефекта е временен.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:05 от AlexaS

# 18
  • Мнения: 1 809
Само аз ли съм на мнение, че няма вълшебни кремчета?  Thinking

Правилен хранителен режим и спорт е решението за гадния целулит, за който устиска де.  Laughing Иначе почти всички от изброените заглаждат що - годе кожата, но май ефекта е временен.
Не си само ти на това мнение Simple SmileАз дори съм убедена в това Peace

# 19
  • Мнения: 3 034
Надявам се тази анкета да хвърли малко светлина върху новостите на пазара в борба с досадния целулит...Събирам мнения, за да си купя след раждането... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10
а защо чак след раждането? сега не можеш ли да ползваш антицелулитен крем?

# 20
  • Мнения: 2 897
Само аз ли съм на мнение, че няма вълшебни кремчета?  Thinking

Правилен хранителен режим и спорт е решението за гадния целулит, за който устиска де.  Laughing Иначе почти всички от изброените заглаждат що - годе кожата, но май ефекта е временен.

И аз съм на мнение,че само с крем не става,но пък има кремове,които доста помагат при по-малко упорит целулит.Аз се мажех с крема (гела)за възстанивяване след раждане на Mustela и съм много доволна от него(явно за всеки е индивидуално и няма универсален крем).Но друго се зачудих..кои са кремовете,които може да ползва кърмещата мама,защото много от тях съдържат кофеин,който през кожата попада в лимфата и така...та не искам да стига до ''менюто'' на бебчо newsm12

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 252
Антицелулитният крем на Ейвън
Продуктите на Леокрема
...но най-много съм доволна от новия антицелулитен крем на Ейвън Lift&Tuck Professional". Много хубаво изглажда кожата и я прави по-опъната и стегната.

Разочарована съм от антицелулитния гел на Виши и ампулите на Галеник. Просто нямах дори илюзията, че нещо се променя....

Първоначално почнах с Леокрема, обаче много ми лепнеше и го зарязах. Тъкмо по това време излезе новия на Ейвън. Втора опаковка ползвам от него и съм много доволна.
Обаче без движение и масажчета, какъвто и да е крема, няма да има ефект.

# 22
  • Мнения: 1 798
Какъв е този антицелулитен на Регал, на страницата им го няма, а и аз за първи път го чувам. newsm78

# 23
  • Мнения: 6 472
Само с антицелулитен крем ефекта клони към нула. Як масаш с масжен уред и който и да било крем ще свърши значително по- добра работа. Як масаж с хубав антицелулите крем дава горе-долу сносни резултати, а масаж + хубав крем+ хранителен режим + спорт си е направо ефикасно Wink
От изброените в анкетата съм доволна от Леокрема, но за мен най- добри в тази област си остават Галеник.

# 24
  • Мнения: 1 440
Знам че някои кремове (ако не и всички) съдържат кофеин, та и аз съм се чудила кои стават за кърмещи майки  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 473
Ползвала съм единствено на Леокрема, но ефект при мен не забелязах  Rolling Eyes. Утайката от кафе по-добре ми действа. Wink

# 26
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Извинете за отклонението, но какво правим с утайка от кафе?

# 27
  • Мнения: 6 155
Извинете за отклонението, но какво правим с утайка от кафе?

Масажче под душа  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 478
Ами аз преди да забременея ползвах на Лореал и за мен имаше страхотен ефект, много бях доволна. Като го спрях обаче спря и резултата. Като спра да кърмя съм пак с него. Другите изброени не съм ползвала и немога да кажа.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт