Ефикасният антицелулитен крем?

  • 46 221
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тюх, това с утайката да бях го патентовала тогава!  Laughing  А едно лично "мерси" не съм чула от никой!  Mr. Green Twisted Evil

Я кажете за Леокрема, не са ли различни видове, щото на мен така ми се струва (ама без да съм се заглеждала де)?!  newsm78

# 76
  • Мнения: 2 956
Я кажете за Леокрема, не са ли различни видове, щото на мен така ми се струва (ама без да съм се заглеждала де)?!  newsm78

Леокрема антицелулитни са: Кремообразна кал, Гел Би-фаза ( зелената серия); Ексфолиращ гел, Крем за отслабване (синя серия); Крио-гел и Крио-маска (лилава серия). Зелената е най-силната.

# 77
  • Мнения: 1 100
Аз съм супер доволна от антицелулитните продукти на Vichy , (D stock, Liposyne, Lipocure) , 4е все им сменят названието: та се забърках ве4е Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 6 155
Тюх, това с утайката да бях го патентовала тогава!  Laughing  А едно лично "мерси" не съм чула от никой!  Mr. Green Twisted Evil



Зъхи, не заслужаваш "мерси", а огромно "Благодаря"  newsm51 newsm51 newsm51


п.п. още не е късно да го патентоваш  Laughing Peace

# 79
  • Мнения: 4 806
Тюх, това с утайката да бях го патентовала тогава!  Laughing  А едно лично "мерси" не съм чула от никой!  Mr. Green Twisted Evil

Я кажете за Леокрема, не са ли различни видове, щото на мен така ми се струва (ама без да съм се заглеждала де)?!  newsm78

Зъхи, без преувеличение, днес си бях намислила да проверя в библиотеката, кой пръв беше писал по този повод Simple Smile
Аз все още нямам резултат, но много ми харесва ефекта на ексфолиране, а и понеже проблемът ми е много отдавна, не очаквам тъй бързо да разкарам целулита.

Затова, едно много специално благодаря от мен  bouquet   bouquet   bouquet

# 80
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз от седмица ползвам Lierac- ампули. Е, няма все още ПОРАЗЯВАЩ ефект, но след 1-2седмици ще се разпиша с отзиви.

# 81
А от къде купувате Аура Слим? Виждала съм по аптеките капки или таблетки бяха с това име, но като попитам за антицелулитен крем, не са и чували.

# 82
  • Мнения: 2 241
Режимът ми миналото лято беше:
Всеки ден:
1. сутрин под душа търкане с утайка от кафе, след което мазане с гел Леокрема (криоактивната разновидност)

2. вечер: намазване с криоактивната кал на Леокрема, след това душ и търкане с едно като хавлиена кърпа с дръжки (беше при калта), после мазане със същия гел на Леокрема и най-накрая обтриване с ръкавицата с гела (редуване на топла и студена).

Имаше страхотен ефект цялото това занимание, но тази година съм на съвсем друга вълна (ползвам все пак антицелулитен гел на Gerard's за бременни, но той е само за крака и дупе, а и явно като няма толкова активни антицелулитни съставки като кофеин, няма как да се получи ефект, но поне положението не се влошава Simple Smile)

# 83
  • Мнения: 569
 
   От неделя съм на Леокрема Крио гела, голям зор виждам с тоя масаж Weary, термо ръкавицата само охлажда, с нея масаж е невъзможно да си правиш. Както и да е. Ще докладвам за резултата.

# 84
  • Мнения: 5 317
Леокрема.

# 85
  • София
  • Мнения: 722
Аз от няколко дни използвам би-фазен на  Леокрема / след прочитане на доста теми във форума/ . Комбинирам го с търкане с кафе  Simple Smile Сега чакам резултати  Grinning В книжката на Леокрема пише да се комбинира с маска за по-добър ефект, та сега сигурно ще трябва и това да купувам  ooooh!

# 86
  • Мнения: 5 317
Вчера си купих дневния антицелулитен крем на Рефан (имат отделни продукти за сутрин и вечер, продават се отделно). Ще споделя впечатления по-нататък, но веднага забелязах, че мирише страхотно, като на диви билки! Това е първият антицелулитен крем, който купувам, с такъв аромат.
Повече подробности: http://www.refan.net/anticelullite.html
Имаш ли вече впечатления от крема?

# 87
  • София
  • Мнения: 3 114
Вчера си купих дневния антицелулитен крем на Рефан (имат отделни продукти за сутрин и вечер, продават се отделно). Ще споделя впечатления по-нататък, но веднага забелязах, че мирише страхотно, като на диви билки! Това е първият антицелулитен крем, който купувам, с такъв аромат.
Повече подробности: http://www.refan.net/anticelullite.html
Имаш ли вече впечатления от крема?

Да, много съм доволна. Кожата ми доста се изглади и за няколко седмици свалих 3 см от обиколката на бедрата и 2см от обиколката на ханша. Вярно е, че по това време също така бях и на диетата на Търмънд, но смятам, че кремът определено помогна.

# 88
  • Мнения: 5 317
Вчера си купих дневния антицелулитен крем на Рефан (имат отделни продукти за сутрин и вечер, продават се отделно). Ще споделя впечатления по-нататък, но веднага забелязах, че мирише страхотно, като на диви билки! Това е първият антицелулитен крем, който купувам, с такъв аромат.
Повече подробности: http://www.refan.net/anticelullite.html
Имаш ли вече впечатления от крема?

Да, много съм доволна. Кожата ми доста се изглади и за няколко седмици свалих 3 см от обиколката на бедрата и 2см от обиколката на ханша. Вярно е, че по това време също така бях и на диетата на Търмънд, но смятам, че кремът определено помогна.
Благодаря.От днес започвам да се мажа упорито.

# 89
  • Мнения: 4 806
предстои ми купуване на нов анти-целулитен продукт... искам да питам Mamma, дали има резултати от нейния? Обещала е в тази тема, а не е писала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт