RYANAIR -13

  • 54 789
  • 758
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 483
За април и май не виждам да има някаква особена промяна в цените. Ще купувам билети за 4 човека и всяко мръдване надолу е добре дошло. Надявам се до края на седмицата на предложат и за тогава намаление...

# 346
  • Мнения: 48 023
И аз за 4, но като цяло едва ли ще мръднат и много надолу...по 20-30 евро са сега...реших да ги взема. Личен избор.
Евтините не ме устройват като дати и дестинации, уви 

# 347
  • Мнения: 2 681
За април имайте предвид, че 2 та Великдена са тогава.
21,04 - католически, 28,04 - православен.

# 348
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Намаленията днес са от 7,99 паунда/9.99€ за периода декември-февруари. Има яки оферти, особено за Англия, че и с по-ниски цени гледах. Но февруари никак няма да ми е приветлива Англия.
Аз ще дебна за оферти от април до лятото. За сега има малък % отстъпки, но нищо впечатляващо.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 324
Намаленията днес са от 7,99 паунда/9.99€ за периода декември-февруари. Има яки оферти, особено за Англия, че и с по-ниски цени гледах. Но февруари никак няма да ми е приветлива Англия.
Аз ще дебна за оферти от април до лятото. За сега има малък % отстъпки, но нищо впечатляващо.

Да, и аз гледах и има супер цени за януари и февруари за Испания и Италия. Обаче аз следя за края на март за Рим. Ще почакам, дано излезе нещо. 

# 350
  • Мнения: 992
Аз следя един полет на 31 ви март, но още  няма разписание за април за да видя кога има дата за връщане. Кога горе-долу мислите,че ще има яснота за април?

# 351
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Зависи за каква дестинация. За моите набелязани има отдавна вече график и цени.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Дайте идеи за разходка,де  Laughing

# 353
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 696
Дайте идеи за разходка,де  Laughing
Берлин през пролетта.

# 354
  • Мнения: 19 027
От Бъдни вечер до нова година 20 лева до Венеция

# 355
  • Мнения: 992
Зависи за каква дестинация. За моите набелязани има отдавна вече график и цени.

за акаба

# 356
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, отваря ли ви сайта?

# 357
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Зависи за каква дестинация. За моите набелязани има отдавна вече график и цени.

за акаба
Дори не знам къде се намира. Звучи много екзотично Joy Можеш да им пишеш в месинджъра, отговаряли са ми винаги Simple Smile

Нямам проблем със сайта и с приложението.

# 358
  • Мнения: 19 027
Най-големият нискобюджетен превозвач в Европа - "Райънер" (Ryanair), открива нов маршрут от София до Киев. Полетите ще се изпълняват два пъти седмично от април.


С това компанията предлага полети от България до общо 26 дестинации.


Полетите ще се изпълняват от 3 април в сряда и неделя, показва разписанието на сайта на авиокомпанията.

# 359
  • Мнения: 1 380
А какво стана с полетите до Пиза ?
Някой има ли идея ?

Общи условия

Активация на акаунт