VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 5 /07.10. - 14.10.2018/

  • 108 313
  • 4 308
  •   1
Отговори
# 3 225
  • Мнения: 6 306
Всъщност Кулагин започна да обижда на тема "нечистоплътност" едва след като другите му казаха, че е такъв.

# 3 226
  • Мнения: 69 291
СмайлЕ...ква е тая вълшебна отварка..ако я гаврътна, ще ми заличи ли торбичките  Thinking

# 3 227
  • Мнения: 19 560
И мен снощи ме потресе как Рози се подхилваше заедно с Кулагин и Ричи и обсъждаха Ваня, а преди това я прегръщаше на леглото си и я утешаваше. Ваня ако разбере какви ги говори Кулагин за банята и принадлежностите й, ще вдигне пак кръвното. Много добре я разбирам, че не го иска в банята и стаята си, после всичко ще стане достояние на цяла България, че и гнусно преувеличено, както направи с Папи и четката му, така и сега с Ваня и гъбата с косми. Не оправдавам Ваня, тя наистина го използваше, за да изпъкне като самарянка /каквато очевидно не е/, обаче това ровене в мръсното бельо на хората /в преносен и буквален смисъл/ от Кулагин е противно. Говори отвратителни неща, за да уязви съквартирантите, а на него никой нищо не може да му каже, като очевидно точно той е с най-много малки мръсни тайни в личния си живот и очевидно има от какво да се притеснява.

# 3 228
  • Мнения: 5 490
Привет кексчета Ill
Едно мнение на М.Ангелова:

Айде ся....с голямата баданарка да мажем, което сме накакали.
Миглена си е кукловод, няма съмнение. Затова я харесвам.

# 3 229
  • Мнения: 1 547
Както винаги Ангелова е твъде точна, какво печелят самите продуценти с тия бози, които създават сами, то е видно, че няма последователност, логика в техните действия, не само в участниците, даже снощи се чудеха как да ги изманипулира да показват нещо в лайфа, а те като уморени деца, сякаш бяха в стачка и си кротуваха. Който е следил двата сезона, и нейния, и сегашния ще й разбере думите.

# 3 230
  • Испания
  • Мнения: 37 503
СмайлЕ...ква е тая вълшебна отварка..ако я гаврътна, ще ми заличи ли торбичките  Thinking

Гаврътвай смело! Ще те изглади отвсякъде.

Винаги съм харесвала Миглена, с изключение на нелепата роля, която ѝ бяха отредили миналата година. Не знам защо се беше съгласила. Може би замисълът е бил друг, но реализацията беше едно голямо нищо.

# 3 231
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Хубаво е да имаш функция за превъртане. Сега ги гледам сериите от днес и искам да споделя:
1. Мисля, че Стефчо-Галкин пусна една аванта на Петкан като му даде победата на мисията с "лодките". Щото Петкан се цупи като малко хлапе на всяка загуба.
2. Ама много нагли бре... Всички се съблекли, свалили оковите, легнали си спокойно, а само Куку-лагин не може и заради него -20%.
ББ май нещо е пристрастен Joy
Скрит текст:
3. Тая Божка верно е за АА-сбирки... Пуснаха "Сънчо" и тая пощуря, все едно й казаха, че е спечелила този сезон.
4. Ричку кърти с мисъл и интелект... Спор няма! Joy

ББ първо наказа Божана с 20%, щото си е свалила прангите. После и К.

# 3 232
  • Мнения: 6 518
Като наказаха Божана, К.тогава ги свали. Joy

# 3 233
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бившата на Кулагин щастлива в нова връзка

https://life.dir.bg/zvezdi/bivshata-na-kulagin-shtastliva-v-nova-vrazka

# 3 234
  • Мнения: 1 547
Днес при Гала обсъдиха набързо Пътко и пропукващия му се лагер, и откриха вече, че солка не бил Стефанаки, а Божка, Патрака намекна, че прекалено му подгъзува, не смеят да кажат, че изглежда влюбена, все пак тва е Петко, не защото е женен, а щото е шефче. Всички снощи се издадоха като Биги им каза за веригите, явно въобще не са през цялото време с тях, ама сега за живото дай да се направим.

# 3 235
  • Испания
  • Мнения: 37 503
💥КАКВО ще се случи и КОЙ от Съквартирантите ще дезертира?🤔

# 3 236
  • София
  • Мнения: 7 895
💥КАКВО ще се случи и КОЙ от Съквартирантите ще дезертира?🤔

Скрит текст:
От къде ще дезертира от мисията ли?

# 3 237
  • София
  • Мнения: 2 925
Някой намира ли запис от излъчването в 00.00 ч?
..... че аз заспах 😬

# 3 238
  • Мнения: 5 492
Публиката ще дезертира. Много скучно взе да става.

# 3 239
  • Испания
  • Мнения: 37 503

От къде ще дезертира от мисията ли?


Не знам. Зарибяват зрителите.

Общи условия

Активация на акаунт