VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 5 /07.10. - 14.10.2018/

  • 108 135
  • 4 308
  •   1
Отговори
# 3 300
  • Мнения: 5 449
Моето предположение е Кулагин! Разбрал е, че на територията на Къщата има още една Самостоятелна спалня със собствен санитарен възел и я е щурмувал! Simple Smile))
Ами имал и той беше там- лудницата.

# 3 301
  • Мнения: X
Вярно е това, че ако К излезе, ще видим те как ще се изпокарат, ей това чакам и аз, ама се съмнявам, че ББ ще изкара К преди финала, щото К му прави шоуто (на мен вече ми омръзна да гледам едно и също). К много подготвен е влязъл или просто му се отдава много да дразни 'звездите' Nature Star2

# 3 302
  • Мнения: 7 710
относно повторенията, за които говорите ... ами мисля, че повтарят моменти само от късното предаване, защото едва ли се гледа от всички

# 3 303
  • Испания
  • Мнения: 37 503
относно повторенията, за които говорите ... ами мисля, че повтарят моменти само от късното предаване, защото едва ли се гледа от всички

Ами, да го гледат! Няма нужда да повтарят едно и също по сто пъти. Не мисля, че ББ толкова се е загрижил да сме информирани. По-скоро всички се събират рядко, та не могат да скалъпят нещо читаво от толкова малко часове.

# 3 304
  • Мнения: 6 474
Вярно е това, че ако К излезе, ще видим те как ще се изпокарат, ей това чакам и аз, ама се съмнявам, че ББ ще изкара К преди финала, щото К му прави шоуто (на мен вече ми омръзна да гледам едно и също). К много подготвен е влязъл или просто му се отдава много да дразни 'звездите' Nature Star2
Ами те се изпокараха,бре. При все,че К. си е там. Каква е проблемата? Joy
К. ще си е там до последно възможно. Доколкото му позволят клакьорите и клакьорките в ББ. Туй то.
Без него в този/окъкан/ сезон ,с този /окъкан/ каст...тц. Раншко му е още.
А случайно ако ББ реши да е коректен със зрителя в края на това фиаско,би трябвало К. да спечели. Иска ви се или не. Играча на играта си беше и е, само той.
Нищо, че останалите взеха да имитират нещо, като разбраха накъде духа вятъра и че К. ги е наиграл.
Надявам се да е късно вече за закъснялата им реакцийка и имитацийка за нещо повече оттук натам.

# 3 305
  • Мнения: 7 710
относно повторенията, за които говорите ... ами мисля, че повтарят моменти само от късното предаване, защото едва ли се гледа от всички

Ами, да го гледат! Няма нужда да повтарят едно и също по сто пъти. Не мисля, че ББ толкова се е загрижил да сме информирани. По-скоро всички се събират рядко, та не могат да скалъпят нещо читаво от толкова малко часове.
така си върви хронологията ...

# 3 306
  • Мнения: 5 490
Аз залагам на изгладнелия Ричи. След като за поредна нощ се мори в кревата, от нейде му е лъхнало на мекички и е преодолял и охрана, и врати, и е излетял в посока най-близката баба в Нови хан...

Simple Smile ))) Ричи Рич мисли само за ядене и секс, в този ред.

Аз съм за Рози - красива, спокойна, умна, състрадателна, играе си играта до момента доста добре и дори хитро.
Рози победител във ВБ! Airplane

# 3 307
  • Мнения: 280
Хитро? Да си дадеш гъза за една игра?Simple Smile))) Простотията няма граници, мен ако питате. Фани единия удари другия. И никво уважение към по-възрастен или човека с когото живееш-тотална кал.

# 3 308
  • Мнения: 3 597
Ако трябва да гласувам за победител , направо не знам кой бих избрала Smiley 

А Рози , да , съгласна съм ... единствената , която не залива зрителите с наглост , агресия и куп други все отрицателни качества .
Аз не мисля , че си е дала гъза за играта . Едва ли разчита на това да стигне до финал или пък да победи ... Явно са и приятни ласките на Ричко . Даже предпочитам те да останат в играта , вместо да гледаме пияните Божка и Лора , която пък по нищо друго не се забелязва , че е там . 

# 3 309
  • Мнения: 3 865
Мда, това беше единствената грешка на Рози - че си даде гъза. Ама предполагам го е направила от доброта и щото и е трудно да отказва. Може и да се е надявала, че все пак може и да не се види на камерите или поне да не го покажат на зрителите. Ама си беше голяма издънка.
А Риченце е такова мазно лайно, че вече се чудя кой ми е по-противен - той или геят

# 3 310
  • София
  • Мнения: 7 890
А за гея съм съгласна. И аз не го понясам Папи Ханс.

# 3 311
  • Мнения: 48 009
Аз дето съм писала за Ричи- имах предвид, че залагам, че той е изкъртил вратата Joy от глад Joy

# 3 312
  • Мнения: 7 710
на мен ми е интересно кои са тези 20 с манталитета на Ричко ...

# 3 313
  • Мнения: 6 474
Роузи с една единствена грешка?
Ама верно не гледаме един ББ.
Или някои го гледат както дявола Евангелието. Ай да не Богохулствам, че сега ще ме замерят с някоя и друга Библийка/ топка/тестер/гюле...

# 3 314
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мда, това беше единствената грешка на Рози - че си даде гъза. Ама предполагам го е направила от доброта и щото и е трудно да отказва. Може и да се е надявала, че все пак може и да не се види на камерите или поне да не го покажат на зрителите. Ама си беше голяма издънка.
А Риченце е такова мазно лайно, че вече се чудя кой ми е по-противен - той или геят

Какво невинно обяснение.

Преди беше, че само се пипали под чаршафите, сега си дала г..а от доброта и защото трудно отказва... Всичко това се нарича с една-единствена дума.

Общи условия

Активация на акаунт