VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 5 /07.10. - 14.10.2018/

  • 108 098
  • 4 308
  •   1
Отговори
# 4 275
  • Мнения: 68 659
Ааа...в 20 ли...не съм в БГ...в Русия съм..в русия съм....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4 276
  • Мнения: 9 196

Искаш да кажеш Пртковден Joy

Начи в понедРелник ви искам всички в 21ч на нисък старт...кат дам знак, и тръгвате да бягате...да видим можем ли минем добринка по бързина и спортен дух Joy

Не се състезавай с Добринка, че току виж Мартин Карбовски, този нежен поет, написал протестно писмо до арменския поп, че е грубо да минаваш диабетиците по бързина и спортен дух.

# 4 277
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ах, каква невиждана драма, г-н Карбовски!
Линч за всички, които са си позволили да кажат нещо срещу неземната доброта на Костова!
Много олекват такива критики, когато не почиват на реални доказателства, а на фалшив патос. Казах го и по-назад - едва ли някой щеше да скочи срещу нея, ако не беше такова поведението й. Какво като е изпяла най-ангелските песни, това амнистия за всичко ли е?! И да, правилен е въпросът какво прави в предаването, като е толкова болна, просто поради причината, че използва болестите си за просене на съжаление.

# 4 278
  • Мнения: 9 196
Ах, каква невиждана драма, г-н Карбовски!
Линч за всички, които са си позволили да кажат нещо срещу неземната доброта на Костова!
Много олекват такива критики, когато не почиват на реални доказателства, а на фалшив патос. Казах го и по-назад - едва ли някой щеше да скочи срещу нея, ако не беше такова поведението й. Какво като е изпяла най-ангелските песни, това амнистия за всичко ли е?! И да, правилен е въпросът какво прави в предаването, като е толкова болна, просто поради причината, че използва болестите си за просене на съжаление.

Пък най-олекват, когато са изречени от този така вулгарен циник Карбовски.

# 4 279
  • Мнения: 68 659
Значи по мой сигнал...действаме утре вечер....
Сигналът ще е таен...и ще е: .....карузо....карузоооо Joy

Карбовски да нямя предвид...като Ваня е диабетик...ББ да НЕ Й дава бял хляб ? Че така й вреди....м???
Ваньо....въглехидратите са ти противопоказни. Обърни се към мачо бой...да ти изготви хранителен режим....

# 4 280
  • Мнения: 9 196
И хранителния режим изготвен от Ричито ще е - той изяжда всичко, за Ваня по една ябълка на 12 часа.

# 4 281
  • Мнения: X
Карбовски е добър телевизионен журналист, прави ненадмината публицистика.

Но с онлайн медиите никакъв го няма и трява да спре да прави изказвания. Уморителен е с неговия страх от хомосексуалистите и псевдо-патриархалните си ценности.
И този негов "висок морал", когато всъщност журира в Мис Плеймейт - лицемерие?


Не харесвам такъв тип позиции. Ваня Костова, та Ваня Костова. Кариерата й в Тоника и хубавите песни са едно. Детинското й поведение съвсем друго. Едното не влияе на другото.

ББ е шоу за характери и личности. Ваня показа, че глас има, но силна личност и силен характер - не.

Не можем да кажем на черното бяло.

# 4 282
  • Мнения: 19 487
Много съм съгласна с Карбовски. Значи трябва да сме толерантни с хора със смутена сексуалност, комплекси и др. "особености", но те от своя страна с лека ръка решават, че "диабетиците и възрастните хора нямат място във формата, където били млади и динамични личности". Боже опази от такваЗ младост и динамика, ако тя е проявена от Ричко и Кулагин..... И тежко ни като общество, ако вторите изместват първите, заради агресивността и самочувствието си, за талант въобще няма да отварям дума тук.

# 4 283
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Привет, котарачета!
Утре ще гледам и аз с кеф, сега се чудя откъде да почна да чета 700+ мнения. Kissing Heart

# 4 284
  • Мнения: 9 196
Толерантни сме, към когото си искаме, общо взето, всеки си решава.

Това "ама сега, ама ЗНАЧИ, така трябва да правим ...", са пълни измишльотини и глупости и третокласен опит за манипулация. Всеки ще е е толерантен към когото и каквото си реши.

# 4 285
  • Мнения: 68 659
Карбовски къде беше, когато ББ караше Сачка да вие срещу луната...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4 286
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как пък всичко живо е зле настроено към Добринка? И "Тоника" като цяло, и Ева, и покойният Гого, и форматът като цяло. За отношението към нея трябва да се погрижи самата тя. Нито Карбовски, нито Силва Зурлева.

# 4 287
  • Мнения: X
Гледах сега тийзър по новатв и петра крещеше Ела бе, ела, нали си мъж, а някой врещеше като коза, а Кулагин звънеше на изповедалнята. Подозирам че не крещи на Победителя, а на някоя от мишките.

# 4 288
  • Мнения: 14 793
Изглежда, че Ванчето гони на свински тръс Папи Ханс, а Наситу го пази да не и шибне един във Вип-свинската физиономия. hahaha
😳🤐 Такива грозни и груби думи,спрете се малко. Значи като се напише нещо против Кулагин,всички са тролове,злобни и не знам какви,а това е ок?! Не ми отговаряйте,риторичен въпрос е.
Миналия сезон като даваха Сашка как яде,тук всички се радваха и се възмущаваха защо я упрекват,че хапва,какво толкова. Сега обаче яденето на Ваня,дето даже не знаем дали е така или не,защото на Кулагин и Ричко не вярвам,голям проблем.
Ще се радвам Кулагин да излезе най-накрая,след като наруши правилата не веднъж и два пъти. Едно и също гледаме от него от самото начало:обиди,агресия,мрънкане,дуднене,все нещо не му харесва,не му изнася,не може,няма... Само провокации,лицемерие,интриги. Той се храни с тях. И тук там с някой банан и кашу. Козметиките са му подаръци,нали сам се похвали. Е не са заради хубавите му лещи,предполагам,но си е негова работа.

# 4 289
  • Мнения: 19 487
Толерантни сме, към когото си искаме, общо взето, всеки си решава.

Това "ама сега, ама ЗНАЧИ, така трябва да правим ...", са пълни измишльотини и глупости и третокласен опит за манипулация. Всеки ще е е толерантен към когото и каквото си реши.
Много показателно за обществото ни. Значи ако припаднеш на улицата /на никого не го пожелавам/, но всичко се случва, ще те оставят там да си умреш, щото къде си тръгнала по улиците болна. Въпрос на ценности. И да - всеки си решава. За мен това е шоу на звезди - лоши, бивши, болни, но все пак звезди. Ричето от Мадан и Кулагин от Хасково нещо не ми се връзват в този профил. Споменавам точно тях, защото точно те твърдят, че Ваня нямала място в шоуто - да си стояла у тях.

Общи условия

Активация на акаунт