Черен петък 2018

  • 182 822
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 751
Здравейте някой може ли да ми помогне знаете ли сайтове за ученически пособия който да участват в ЧП по-точно аз търся раница в емаг има но там цените са завишени. Благодаря ви

Хиполенд и Комсед. Предишните години намалението на Хиполенд беше 25%, а на Комсед 30%. Днес също има 30% намаление във определени физически магазини на Комсед.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте някой може ли да ми помогне знаете ли сайтове за ученически пособия който да участват в ЧП по-точно аз търся раница в емаг има но там цените са завишени. Благодаря ви
Миналата седмица пазарувах в Метро и имаше раници на Bench по 19,99лв. Децата ми са с такива и съм много доволна, стига да не е за малко дете.

# 137
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
https://www.ozone.bg/knijarnica/uchenicheski-posobia/ranici/
Правят добри намаления.Най-добре се абонирай.Имат намаления покрай Ciber Monday освен на черния петък.Купувала съм основно книги и съм много доволна,бързи и коректни са,нещата пристигат на посочената дата.

# 138
  • Мнения: 51
Благодаря ви много ми помогнахте

# 139
  • Мнения: 1 248
Здравейте, кои сайтове за гримове и козметика правят намаления? Да знам кои да следя  Simple Smile

# 140
  • Мнения: X
В H&M и Fashiondays правят ли намаление на черния петък?

# 141
  • Мнения: 48 061
Х и М 20 процента обичайно
Хубави намаления на черния петък правят тук http://bigbag.bg/ Трябва да се следи, защото сменят намалението на всеки час, но са 50%, понякога и повече % на хитови заглавия  и съм много доволна. Няколко години зареждам коледни подаръци от тук Wink

# 142
  • София
  • Мнения: 36
Очаквам с нетърпение черен петък, в парадайс има една оптика на етаж 1 има истински намаление на очила. Миналата година слънчеви очила том форд на 70% намаление

# 143
  • Мнения: 1 330
Коя е оптиката, може ли линк или име 🌸

# 144
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 793
Миналата година онлайн НМ големите намаления бяха на cyber monday. Simple Smile
На черен петък mango outlet имаха намаление 70% на всичко
 

# 145
  • София
  • Мнения: 3 955
В кой сайт намалят най-много смартфони? Имате ли наблюдения? Скептична съм към Емаг.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
В кой сайт намалят най-много смартфони? Имате ли наблюдения? Скептична съм към Емаг.

Миналата година си бях избрала конкретен модел телефон и следих цената му в няколко магазина. В Техмарт беше най-намален. От там си го и взех.

# 147
  • Мнения: 355
Нямам търпение да стане време за черния петък.Харесах си слушалки и се надявам да са намалени.

# 148
  • Мнения: 2 165
25% ще е и тази година в Хиполенд

# 149
  • Мнения: 6 833
25% ще е и тази година в Хиполенд

Винаги е толкова, а обявиха ли кога ще е?

Общи условия

Активация на акаунт