Спам тема (излейте си...душичката) от 8.10 до когато

  • 16 494
  • 831
  •   1
Отговори
# 735
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Ето - ей това е любоФ! Simple Smile  Всичко е споделено.

# 736
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Лане, кажи честно, да не си зодия Везни?

# 737
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Пънчи, ако си Стрелец на квадрат, как си дал да те бракуват? Много упорито избягваш въпроса ми.

И аз се чудя и мая ... май либоф му викат. Преди много години извърших един огромен грях и тя ми прости ... и не не е изневяра изневярата не е грях, смесих 18г. уиски с фанта ... аз още не съм си простил Simple Smile

# 738
  • Мнения: 10 894
Не  Zemfir@,не съм зодия Везни.
Кучо е разходен и хепи. И аз похапнах, време е да попрочета какво става докато се сгорещи бойлера и влизам да се щавя Simple Smile 

# 739
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мъжете са толкова забавни. Никой не гледа на изневярата като на нещо лошо, и всички се раздават щедро и на другите жени.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 36 857
Е, че какво, нека и другите жени да намажат. Няма да се скръндзим я.

# 741
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Мъжете са толкова забавни. Никой не гледа на изневярата като на нещо лошо,
Докат не фанат жена си на капъп Laughing

# 742
  • Мнения: 15 619
Мъжете са толкова забавни. Никой не гледа на изневярата като на нещо лошо, и всички се раздават щедро и на другите жени.
Само мъжете ли? Grinning

# 743
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Вчера слънце, жега, 30 градуса. Днес 14 градуса и дъжд, дъжд... Е, пак не е като в Португалия, де, ама то това било заради същия тоя ураган.
Затова всички сме "арестувани" у дома. Кучето - също. И то се изхитри вече - хич не ще да излиза, когато вали.
Мъжете са толкова забавни. Никой не гледа на изневярата като на нещо лошо,
Докат не фанат жена си на капъп Laughing
Точно. Това като във вица:
Хасан обяснява на Айше какво е ситуация:
 - Например -  казва Хасан э-  да кажем ,че ти ме хващаш на кълъп с някоя - ето т'ва е ситуация.
 - Ясно-  казва Айше,э -  значи, ако ти ме хванеш с някого на кълъп - това е ситуация...
- Ааа, Айше - казва Хасан, -  не бъркай ситуацията с боя..

# 744
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мъжете са толкова забавни. Никой не гледа на изневярата като на нещо лошо, и всички се раздават щедро и на другите жени.
Само мъжете ли? Grinning

Жените, ако започнат да се раздават щедро на други мъже, им излиза лошо име.

# 745
  • Мнения: 10 894
Обикновенно ситуацията след хващането на калъп е чантата, шапката, гащите и който от където е. Ако има брак и дете става по-сложно, ама за тези неща прошка няма. Веднъж предадено доверие не може да се върне. Не знам какво е чувството да шерваш приятелката/жена си с приятели или непознати мъже, а и не ми се иска да го изпитвам. Но хора и вкусове всякакви. Е това ме кара да се замисля по въпроса за тройка с две жени ...

# 746
  • Мнения: 15 619
Има и жени, които такъв поглед имат. Светът е шарен, Земфирке.  Grinning
Принципно, чужди ограничения никой не търпи. Тежат.

# 747
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Обикновенно ситуацията след хващането на калъп е чантата, шапката, гащите и който от където е. Ако има брак и дете става по-сложно, ама за тези неща прошка няма. Веднъж предадено доверие не може да се върне. Не знам какво е чувството да шерваш приятелката/жена си с приятели или непознати мъже, а и не ми се иска да го изпитвам. Но хора и вкусове всякакви. Е това ме кара да се замисля по въпроса за тройка с две жени ...
Разбрахме, че не си Везни или Близнаци. Риби или Телец?

# 748
  • Мнения: 15 619
Лане, хади бе, докога ще ти чакам ЛС-то с данните? Стига си ни човъркал в женското любопитство с клечка за зъби!

# 749
  • Мнения: 10 894
Не Джу, не съм нито Риби нито Телец и не отговарям на повече въпроси каква зодия съм Stuck Out Tongue  
До къде стигна с новата анкета ? Simple Smile
Луничке по-нататък ще ти ги пратя. Убеден съм , че дискретно няма да споделиш информацията, нали Simple Smile

Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 18:57 от Lan_7

Общи условия

Активация на акаунт