Ябълков каприз

  • 25 956
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Моренка, мери за рецептичките Simple Smile И двете изглеждат и звучат страхотно Simple Smile Задължително ще ги пробвам  Simple Smile

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Моренитка, скри ми шапката с тез твои манджи, значи Crazy Grinning Heart Eyes
то големи красоти!
аз бях правила една твоя питка дето е на кифлички, ама не ти казах, че ако ми видиш снимките Embarassed Crazy
но беше много вкусна Simple Smile


кога ша ми чукнеш на скайпа? Wink

# 17
  • Мнения: 270
Изглежда много вкусно.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetМоренка получаваш една голяма целувка от мен HugСутринта четох рецептите за ябълковия каприз и родопското вдъхновение и направо лигите ми потекоха  chefНаправих ги и станаха жестоки-в ябълковата смес обаче добавих канела и стафиди ,а отгоре поръсих с мюслито на Нестле-ябълки с канела,стана невероятно.А пилешките пържолки ги нарязах на хапки след като ги опекох и така ги сложих в сосчето,стана нещо като пилешка кавърма,пак беше много вкусно.Ще пробвам и другите ти рецепти,доста неща ми харесаха Hug

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
  bouquetМоренка получаваш една голяма целувка от мен Hug
  Мерсаж Simple Smile ... радвам се, че са ти харесали !

# 20
  • Мнения: 7 474
Току що го опитах  Crazy Стана страхотен, но направих леки промени Hug
Ябълките за по-лесно ги настъргах на едро ренде, добавих малко стафиди и канела две лъж.  Crazy Направих го с обикновени бисквити, понеже нямах други. 



Благодаря за лесната и вкусна рецепта    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 18:20 от Lео

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Браво! Радвам се ! bowuu

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Страхотен е сладкиша, наистина. Направих го днес като и аз сложих стафиди и ванилова есенция и есенция ром но Др. Йоткер. Ето и резултата.

# 23
  • Мнения: 376
Наистина е страхотен и домашните го одобриха .

# 24
  • Мнения: 22 867
Направих "ябълковия каприз" точно по рецептата. Отгоре го наръсих с орехи и залях с шоколадова глазура. Стана страхотен! Вкусът е............просто трябва да се опита! Grinning



  bouquet  bouquet  bouquet за рецептата!

# 25
  • Мнения: 6 017
Morena   Благодаря за рецептата, скоро време ще го опитам...  Party   newsm78 сега видях че е от кулинарен журнал...ахам, даже я видях сега в списанието, забравиряа съм я било е преди толкова месеци, а аз рецептете от  този брой почти не помня  Laughing

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 10:25 от SlaDk0_i_SoLeNo

# 26
  • Мнения: 1 818
Morena,този ябълков сладкиш изглежда невероятно,а и е лесен за приготвяне.Непременно ще го пробвам   bouquet Загледах се за кой ли път в рецептите ти...Нямам думи ...свалям ти шапка  Hug

Leo,labrex
Ще ме накарате да хукна за ябълки веднага  Hug Hug


Марулка,снимката не се отваря .

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 12:27 от gaby_s

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
gaby_s, ето го тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101773&photo=9

# 28
  • Мнения: 1 818
Морена,направих го и стана превъзходен... да видиш моите как се тъпчат в момента...Едвам го опазих да се стегне и да мога да го снимам ... Благодаря за рецептата !   bouquet Heart Eyes Hug

 

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
С какви бисвитки го направихте?

Общи условия

Активация на акаунт