Кауфланд - тема 32

  • 66 097
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 953
Дидка, какво му е съдържанието?

# 16
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Ще ме изчакаш да взема лупата. Flushed
Първо да кажа, че срокът на годност е до 30.10.2018 г.

Състав: Пшеничено брашно, вода, маргарин /рапично олио, палмово масло, вода, емулгатор, моно- и диглицериди на мастни киселини, сол, лимонена киселина/, пшеничен глутен, набухватели /дифосфати, натриев карбонат/, пшеничена декстроза, захар, сол, агент за обработка на брашна: аскорбинова киселина, етилов алкохол. Продуктът може да съдържа следи от мляко.

Малеееееее, роман написах от съставките, но това няма да ме спре да си ги пекна кроасанчетата. Много е важен и пълнежът.

Последна редакция: пн, 08 окт 2018, 21:30 от didka pitka

# 17
  • Мнения: 1 953
Ще изчакам, благодаря и извинявай за причиненото неудобство! Не е спешно, ама ако е със състав за истински кроасан, да го търся.

# 18
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Благодаря за новата тема.
Аз днеска ходих и взех кафе и шоколади.

# 19
  • Мнения: 25 738
Благодаря за новата тема.
Аз днеска ходих и взех кафе и шоколади.
Както беше планирала. Laughing
И аз грабнах един шоколад, да си имам.

# 20
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Да,Лъки.Но не знам пък после колежка ми каза,че е имало и намалени уискита,а аз пък защо ли не ги видях.

# 21
  • Мнения: 25 738
Да,Лъки.Но не знам пък после колежка ми каза,че е имало и намалени уискита,а аз пък защо ли не ги видях.
То винаги има пиячка на промоция, не се кахъри. Peace

# 22
  • Мнения: 1 953
Дидка, благодаря Flowers Bouquet!
Ще ходя в четвъртък на пазар, набелязала съм си някой неща оттогава, хем ме мързи, хем не ми се харчат пари, а все си намирам нещо допълнително, намалено .

# 23
  • Мнения: 17 986
И аз взех от Ариела предната седмица, не погледнах колко е,но спазвате ли точно дозировката? Много малко ми се вижда за 1 пералня, вярно пише концентрат ама...той дали знае, че е концентрат

# 24
  • Мнения: 1 953
Скрит текст:
И аз взех от Ариела предната седмица, не погледнах колко е,но спазвате ли точно дозировката? Много малко ми се вижда за 1 пералня, вярно пише концентрат ама...той дали знае, че е концентрат
Кой трябва да знае? Пералнята ли? - Ако е тя, може и без препарат да пере, не съм пробвала и не го препоръчвам.
Дозировката трябва да се спазва. Е, няколко милилитра надолу или нагоре не е фатално. Преди да я изтипосат на опаковката, голяма група хора, са се постарали да разберат каква трябва да е тя, не е необходимо и ние да го правим.

# 25
  • Мнения: 17 986
Преди си вървяха с дозиращи капачки, сега нямат и ползвам от други останали ми, много малко ми се вижда количеството

# 26
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Дидка, благодаря Flowers Bouquet!
Ще ходя в четвъртък на пазар, набелязала съм си някой неща оттогава, хем ме мързи, хем не ми се харчат пари, а все си намирам нещо допълнително, намалено .

rovaru, няма за какво да благодариш, нищо не съм направила. Simple Smile
Относно непредвидените покупки в Кауфланд, няма да ти казвам на мен какво ми е, тъй като и за най-малкото нещо търча до магазина, а се връщам не само с това, за което съм тръгнала. Smirk

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Гледам има риба "попчета". Някой видял ли е на витрина с обслужване?

# 28
  • Мнения: 7 279
Аз малко късно,но чак сега успях да ви изчета,а вчера намерих и тестата за хлебчета и кроасани...Обикалях,обикалях,питах две служителки-"ами...не знаем какво е това и къде е ",намерих ги имаше само това количество.
Изненадах се,че вторник към 11 имаше много хора(ОК) ,но успях набързо да напазарувам нещата от "списъка ".

# 29
  • София
  • Мнения: 2 239
Гледам има риба "попчета". Някой видял ли е на витрина с обслужване?
Аз вчера ходих специално за шаран и на витрината с обслужване в ОК нямаше нито шаран, нито попчета.
Имаше много от тестото за кроасани, но след като коментирахте състава му, се отказах да купувам.
Сега се чудя дали не сбърках. Не взех и намаления зехтин, нещо не ми вдъхна доверие. Имаме още малко от предишната опаковка, ще изчакам друга промоция.

Общи условия

Активация на акаунт