Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 24 тема

  • 78 564
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 118
И аз също съм слагала револакс, но не на устни. Доволна съм!

# 91
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
И аз съм слагала револакс в скули, назо и марионетни.Не е лош, но при мен не беше поставен особено кадърно и двата пъти /Хелена фейс и Скин лайн Варна/.

# 92
  • Мнения: 2
Здравейте, с интерес ще следя темата, понеже планувам повдигане на гърди след бременност и кърмене. Ако някой си е правил такава операция, моля да сподели подробности Simple Smile)

# 93
  • Мнения: 4
Здравейте. Доста търсих за тази операция , но няма достатъчна информация.
Ще споделя моят опит и се надявам да съм полезна. По принцип не харесвах носа си , отидох на консултация при др. Емре Илхан и той силно ми препоръча и уголемяване на брадичката ( не добре развита брадичка съм имала.) Има няколко варианта:
1- силиконов имплант. Не се препоръчва има лошо влияние в/у Коста.
2- мастна тъкан . Ефекта е временен операцията трябва да се повтори.
3- друг вид изкуствен “ пълнител” . На мен ми сложиха нещо подобно използвало се в сърдечно съдова хирургия.
След операцията Се чувствах много зле. Болката е ужасно силна. Оперираха ми и носа и трябваше първите дни да дишам през устата. Не можеш да се храниш, да говориш, да спиш. Имах само една лепенка на брадичката маха се на 4 ден, отоци и синини около 2 седмици. На мен ми е 25 ден след операцията , още фъфля ,подута съм, имам още конци —сами падат—— ( разреза ми е вътре в устата). Много трябва да се внимава , защото не се фиксира за Коста и може да Се размести. Болка имам още не силна и не постоянна , 1/2 от брадичката ми още няма никаква чувствителност. Краен резултат очаквам след около 1 месец. Възстановяването е дълго , болезнено и неприятно.

# 94
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Леко възстановяване,  Etti Flowers Hibiscus

# 95
  • Мнения: 3 266
Mayyal, змия, a.l.e.n.a, благодаря ви, наистина има логика, дълбоки бръчки и аз съм се чудела как се оправят с ботокс и блокиране на мимиката, когато там има вдлъбнато и врязано вече.

Mayyal, понеже знам твоята история с филъри, винаги съм се чудела, когато филъра се резорбира, не остава ли кожата в по-лошо състояние отпреди? Позапълнено, а после се резорбира и изпразва. Ти подновяваш ли твоите филъри?
Извинявайте, но съм ужасно шубе, нищо не съм правила по лицето си, на почти 40 съм.

# 96
  • Мнения: 30
здравейте,
на 34 съм и обмислям плазмолифтинг на лице и шия. очалвам да постигна цялостно по-свежа кожа.
ако някой е правил тази процедура, моля да даде обратна връзка за ефекта - какъв е, колко време "държи", къде е правена?
интересува ме и някой има ли мнение за клиника "дерма акт"?


Нали знаеш, че за. Плазмотерапия трябва самата ти да си здрава? Все пак това е продукт на собственото ти тяло и не се знае колко добре се справя то (не конкретно към6теб, а към всеки човек).
На мен ми бяха казали, че не трябва да ям месо, мазни и пържени храни поне 10 дена. Направо на диета ме сложиха, но аз така или иначе спазвам ограничения.
Много плодове и зеленчуци, както и вода.
Имах настинка и твърдо ми отказаха тази процедура, защото нямало смисъл. По добре било да се сложи мезотерапия..... Та мисълта ми е да питаш и тези, които избереш за тази тънкост... Все пак собствен било материал... Ако нямаш алергични склонности, смятам, че чуждия продукт (буустер, мезотерапия) е по-добро. Все пак зависи и до човека.

Аз отново ще попитам, ако може, ако НЯКОЯ от вас дами МОЖЕ ДА МИ препоръча добър ХИРУРГ или УНГ специалист за корекция на провиснали уши (дългогодишно носене на тежки обеци).

# 97
  • варна
  • Мнения: 57
И аз влязох в темата за да питам за плазмолифтинга. Дали някоя от вас го е правила и доволна ли е от ефекта?
Намерих стара тема тук озаглавена ,,Вампирски лифтинг,, с ужасни снимки.Там дамите казват ,че ефекта траел само 3 месеца и не си заслужавало.Но темата е от 2014г. и мисля че изказаните мнения не са много компетентни,тъй като никоя от дамите не го е правила.Така че ако някой го е  правил или има информация за процедурата и ефекта от нея,ще съм благодарна за подробности.Flowers Hibiscus

# 98
  • Мнения: 47
Здравейте,красавици!От няколко месеца обмислям да си сложа ХК в устните за да ми се изпънат малките бръчици и да станат по-пухкави.Не търся ефект на уголемяване.Само сочност.Бихте ли ми препоръчали добър специалист в областта?За София
Събирах мнения по въпроса но не мога да се реша.Разгледах галерията на др Данчева и ми харесват резултатите по снимките,но ако някоя от вас има опит и си харесва резултата моля да сподели Simple Smile

# 99
  • Мнения: X
Дами, какви процедури сте пробвали при разширени пори и е имало ефект? От няколко месеца насам много ми се разшириха порите, но само в зоната под очите. Най-вероятно стана заради твърде агресивното лечение на акне, а и като цяло кожата ми стана много фоточувствителна точно в тази зона.

# 100
  • Мнения: 2 873
Здравейте и от мен, дами. Вече съм на една седмица от поставянето на ботокса и филъра. Ботокса вече ми стегна челото, като веждите си ги движа, но там където е гневната бръчка е доста стегнато и не успявам да ги свия. Като цяло май предпочитам да си имам бръчка, отколкото това.
Другото, което ме притеснява е, че май ми причинява болки и лека тежест в областта на очите. Не мога да преценя, обаче дали е от него или от това, че в момента уча за изпити и нося очила. При вас случвало ли се е да има такава болка и дали имам повод за притеснение? До колко време отшумява и дали да посетя лекаря?

# 101
  • Мнения: 2 188
Другото, което ме притеснява е, че май ми причинява болки и лека тежест в областта на очите. Не мога да преценя, обаче дали е от него или от това, че в момента уча за изпити и нося очила. При вас случвало ли се е да има такава болка и дали имам повод за притеснение? До колко време отшумява и дали да посетя лекаря?


При мен имаше такава болка и тежест, няколко седмици го усещах, после премина. Вторият път сложихме на половина на първия път и нямах дискомфорт.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 42
Здравейте, с интерес ще следя темата, понеже планувам повдигане на гърди след бременност и кърмене. Ако някой си е правил такава операция, моля да сподели подробности Simple Smile)
Аз съм си правила такава операция,но преди 15 години.Мога да кажа че съм доволна,но остават белези.Първата година се притеснявах от тези белези,но вече не ме притесняват и никога не са ми пречили.

# 103
  • Мнения: 3 118
Здравейте и от мен, дами. Вече съм на една седмица от поставянето на ботокса и филъра. Ботокса вече ми стегна челото, като веждите си ги движа, но там където е гневната бръчка е доста стегнато и не успявам да ги свия. Като цяло май предпочитам да си имам бръчка, отколкото това.
Другото, което ме притеснява е, че май ми причинява болки и лека тежест в областта на очите. Не мога да преценя, обаче дали е от него или от това, че в момента уча за изпити и нося очила. При вас случвало ли се е да има такава болка и дали имам повод за притеснение? До колко време отшумява и дали да посетя лекаря?
Ще отшуми до десетина дни, спокойно.
При мен първия път си имаше болка в челюстта, писала съм за това тук. Странно е знам, масово тежестта е в главата. Втория път нямах никакви оплаквания.
Обаче е редно да се предупреждават пациентите да не пият никакъв алкохол няколко дни преди процедурата, да избягват парна баня, спорт, навеждане първите 4 часа, както и прием на аспирин.

Можеш да опиташ да вземеш някакво по-силно обезболяващо (с кодеин, кофеин, на мен аналгин не ми помогна).
В случай, че болките продължат по-дълго звънни на лекаря за съвет.

# 104
  • Мнения: 2 873
Благодаря много за успокоението. Тя болката не е силна, даже се чудя дали не си въобразявам, но исках да се успокоя. Иначе как свиквате с усещането, че двежите веждите си много по-малко? На мен ми е малко странно.

Общи условия

Активация на акаунт