Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 44

  • 30 800
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 142
Скайче, 😘😍😘 да ти е жива, здрава и много щастлива дъщеричката!

Тортата е умопомрачителна.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 629
Скай да ти е честито порастналото ти девойче! А тортатаа, ах тортата - това е шедьовър! Как твориш тези красоти?

# 77
  • София
  • Мнения: 11 127
Добро утро!  Hug

Инджи, прекраснице! Честит празник, винаги бъди такова слънчево същество!  bouquet bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Скайче, да ти е жива и здрава девойката!  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Тортата ти е страхотийска!  Heart Eyes Heart Eyes

Долче, честита годишнина!  bouquetПожелавам ти да намерите вашето си място с мистър "секси име"!  Heart Eyes Hug

Заната, стискам всички палци!  Hug Hug Голямо гуш! Heart Eyes Ако може с нещо да помагаме ?



Прекрасен ден!  Hug

# 78
  • Мнения: 2 844
Благодаря ви много,прекрасни сте,неповторими сте ❤😘😍😘🤣
Заната 😘 бързо възстановяване ти желая!
Скай 😘 Честит Рожден Ден на твоята принцеса!🎊🎂🎁Да е здрава,много щастлива и успешна , тортата е прекрасна!
Долче 😘 бъдете щастливи и влюбени много по десет,и скоро да празнувате заедно!❤ Тортата изглежда супер!
Да ви почерпя

# 79
  • Мнения: 29 008
Скай, честито на принцесата ти! Да е жива, здрава, все така нежна и прекрасна!
Банята аз ще я измия с Тревърчо, ще остържем остатъците от ремонта, знам ги хамериканските препарати....огън са! Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 11 127
Добре че съм на въглехидратен ден...  Heart Eyes

Мимчо, много си палава нещо.  Crazy Mr. Green

# 81
  • Мнения: 29 008

Мимчо, много си палава нещо.  Crazy Mr. Green
Не бе щото обичам да чистя..... hahaha hahaha hahaha
Сутринта пратих на момчетата в Телчовия офис баница с одрински кори, казаха че е перфектна! Joy

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 10:35 от mimi.7299

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Инджи, за мен ти си усмивка, доброта и щедрост, обич и нежност! Ти си човек, който не спира да раздава обич и грижи! Жена, която кара мъжа до нея да се чувства мъж - грижовен и обичащ! Желая ти колкото обич раздаваш, три пъти повече да получаваш! Бъди здрава и споделена!



Скайче,
да е жива и здрава дъщеричката ти! Да изживее щастливо sweet seventeen! Да бъде умна и разумна!  Heart Eyes Heart Eyes

...докато не кусам нЕкоя от твоите торти изоПщУ няма да ги коментирам Crossing Arms Heart Eyes

# 83
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Оххх, рано, рано ми отворихте всички чакри с тез торти, лакомства, красоти.... Crazy  Crazy

Ха дубрутруу,  Heart Eyes

Долче, честита годишнина!  Hug  bouquet

Инджиии, чаровнице, да си жива и здрава! Да бъдеш винаги щастлива, обичана, обгрижвана! Heart Eyes  Heart Eyes


Скайче, да ти е жива и здрава дъщерята!  Heart Eyes  bouquet


Десссс  Heart Eyes , разкошно меню вчера! Напоследък ми аресва как са Раниш,  Whistling

ДеемсHeart Eyes  Heart Eyes

Хайде, целувки на всички, Heart

# 84
  • Мнения: X
Скайче, да ти е жива и здрава прекрасната дъщеря! Нека има много късмет и успехи!
А тортата е вълшебнаа! 😍😘😘

# 85
  • Мнения: 2 844
Благодаря, Иринита, Джулс, Мими Скай ,Деска,Тан, Балки, Вангоби, Сиси,Жгмъц, Съншайн , много се надявам да не пропусна някого - толкова прекрасни пожелания, аз ще се стремя всичко каквото сте ми пожелали да се сбъдне,м обичам ви, и  ДА СЕ ВИДИМ ДОГОДИНА!

# 86
  • Мнения: 5 730
Скайче 🤗🤗🤗 , Честит рожден ден и на твоето момиче!
Да е жива и здрава и винаги да бъде твоя гордост! 🎀🌹🎁

# 87
  • Мнения: 3 347
Лелееее,кви са тез торти,кви са тец баници,кой туй нещу FrowningFearfulGrin?!
Дан' обърках темаата?чак запелтечих Joy...
Честито на всички,здрави и щастливи!бягам,чи треньорчето ме вика Smiling Imp.

# 88
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ох, и баница имало..... #Silly #Silly #Silly

# 89
  • Мнения: 29 008
Искам да ви кажа, че само няколко дни бях в киреча и си продължавам 90 ДД, днес месо, пилешко със зелена салата! Баница не съм яла, пратих я в офиса! Cry

Общи условия

Активация на акаунт