Цветна спирала за очи!

  • 3 774
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Ползвала съм  виолетова на Dior  на зелени лещи mи стои много хубаво, харесва ми и пак ще си взема сигурно.
И аз съм я ползвала, определено ми харесваше, но вече не помня какво стана с нея.

# 16
  • Мнения: 35 968


най-доброто съчетание между цена и качество за мен  Wink

почитател съм на черните спирали, но съм ползвала синя и виолетова - ефектът не ме впечатлява особено  Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз се чудя дали са хубави цветните на Bourjois!
Тези имам предвид:

Ако някой е ползвал такава, нека сподели

И аз съм ползвала и ползвам бордото, вече трета опаковка. Цвета много ми допада, но консистенцията на спиралата  - не. Рядка е. Но миглите ми са дълги и гъсти, та що годе постигам някакъв задоволителен резултат.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Ползвала съм какви ли не марки - но главно ползвам Ив Роше (черна и синя), Клиник (черна), Ейвън (черна и синя) и Орифлейм (черна). Синя слагам когато съм със син грим, в момента ползвам Ейвън, която бях поръчала преди повече от година, бях ползвала 3-4 пъти и скоро се сетих за нея. От 2 месеца я ползвам поне веднъж седмично и още не ми е изсъхнала. Черна ползвам ежедневно (когато не съм с Ейвън) в момента на Орифлейм от февруари и още не ми е свършила и не е изсъхнала. Нанасям 1 път, защото главно подчертавам цвета, дължина имам за рязане дори.

Преди доста години приключих с доовлажняването на засъхнала спирала - вече съм си открила марки, които не са скъпи за да си ги сменям на половин година за по 6 лева горе долу.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
Ползвала съм синя на Аркансил и... класическото черно.
Но това бордо, ще го пробвам  Wink

# 20
  • Мнения: 1 313
от много години ползвам само черна, но преди съм ползвала кафява и тъмно синя и пак стоят добре. Кафявата и черната са универсални, за другите цветове вече е необходимо да се съчетае добре с цвета на очи,лице,коса....

# 21
  • Мнения: X
ей страхотна тема,
винаги съм била почитател на цветните спирали за очи, разбира се при съчетаване с цвета на окото, дрехи  т.н.  Сега нося светлокафява на Аркансил и бордо на Севънтийн.
Но спиралата, която най-много харесвах отдавна изчезна от пазара, може би преди около 5-6 години я имаше последно, дори и в магазините за козметика не я помнят вече. Беше на Буржоа (много добри спирали правят тези хора) с цвят нещо средно между млечно бяло и светло гълъбово синьо. На очите стои страхотно, изглеждат като очи на елф. Аз съм с кафяви очи и много отива на този цвят уверявам Ви. За сините не знам, може би ефекта ще е много "студен".
Така или иначе тази спирала отдавна я няма и аз чакам някой от Буржоа пак да се сети какво са правили преди години.
И така момичета, ако видите някъде по магазините такава спирала (независимо от марката), моля ви сигнализирайте.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От пубер не съм си слагала цветна спирала, но сега ми се прииска да си купя. Не знам какъв цвят (аз съм със светлокафяви очи, със зеленко). newsm78 Може би синя, че синьото ми отива и имам доста сини дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт