ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] | "The Protector" | Netflix 2018 - темата на ЧАЧО #10 [255] |

  • 33 546
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 25 350
Бойчееееее, мишока си трябва Joy






# 347
  • Мнения: 149
 Добре че не бодна прегърнатия монитор... Naughty   а мишока  Heart Eyes Crazy Crazy Crazy
Crazy   Щеше да се стреля на месо.... #2gunfire Party Joy Joy Joy Joy Joy

# 348
  • Мнения: 15 391

 Joy Joy Joy Joy Joy

Бойче  Heart Eyes Heart Eyes

Не знам за вас, ама мене определено требе да ме пази ПАЗИТЕЛЯТ,  официално са ме заплашили да се знае  Laughing Laughing

сега фрагмана  Crazy Crazy Crazy ази съм много доволна от видяното  Peace  Не знам оная къдравата какво не му харесва, ама аз съм готова и заради нея да го пазя и харесвам  newsm47

Благодарско, девойки, за фрагманчето и превода  Hug Hug Hug

# 349
  • Мнения: 2 532
И Нетфликс Бг. са пуснали трейа 😃
Това, най вероятно, би трябва да означава, че и сериала ще го пуснат 🤔🤨🧐

# 350
  • Мнения: 25 350
И Нетфликс Бг. са пуснали трейа 😃
Това, най вероятно, би трябва да означава, че и сериала ще го пуснат 🤔🤨🧐


Да, може би ще го пуснат, но не с български субове.

# 351
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
От Ранини



Вай бе... Беше мъничка клюка. Порасна, стана реалност и ще се излъчи. Нека всеки, който е участвал, бъде горд! На добър час!

# 352
  • Мнения: 25 350
Ми права е Ранини. За гордост си е. Защото изглежда страхотно трея. И предния също беше супер. Heart Eyes абе останалите прехвалените могат само да му дишат праха на наЩУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Трейлъра с бг субс. Преводът е редактиран от Лили. Heart Eyes субтитрите са от Галка. Heart Eyes



# 353
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Ми права е Ранини. За гордост си е. Защото изглежда страхотно трея. И предния също беше супер. Heart Eyes абе останалите прехвалените могат само да му дишат праха на наЩУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Трейлъра с бг субс. Преводът е редактиран от Лили. Heart Eyes субтитрите са от Галка. Heart Eyes






    Лили  Hug Heart Eyes Галка Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 354
  • Мнения: 4 830
Ми права е Ранини. За гордост си е. Защото изглежда страхотно трея. И предния също беше супер. Heart Eyes абе останалите прехвалените могат само да му дишат праха на наЩУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Трейлъра с бг субс. Преводът е редактиран от Лили. Heart Eyes субтитрите са от Галка. Heart Eyes





Ани, Hug Heart Eyes Галка Hug Heart Eyes благодаря за фрага с буквички bouquet bouquet bouquet

Ранини писала още, че Нетфликс вече няма да оставят Чачко, попътен вятър му пожелала. Също така похвалила и фрагманчика, че е успял да възбуди любопитството на зрителите, че е успял да резюмира историята много добре..

А за прехвалените.. Аз казвам... Не ти, а нека другите да хвалят любимеца ти.. Peace Peace Peace

И афиша много ми хареса Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 355
  • Мнения: 149
Ми права е Ранини. За гордост си е. Защото изглежда страхотно трея. И предния също беше супер. Heart Eyes абе останалите прехвалените могат само да му дишат праха на наЩУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Трейлъра с бг субс. Преводът е редактиран от Лили. Heart Eyes субтитрите са от Галка. Heart Eyes




  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодарско.... Hug Hug Hug Hug

Лили.... Hug Hug Hug Hug   

# 356
  • Мнения: 25 350
Лиленцее Heart EyesHeart EyesHeart Eyes и аз на това се надявам - да не го пускат вече Нетфликс Stuck Out Tongue Winking Eye Да му плащат много, много пари за нови проекти и да стане независим от турската дизи индустрия и алчните телевизии и продуценти Trollface








# 357
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ми права е Ранини. За гордост си е. Защото изглежда страхотно трея. И предния също беше супер. Heart Eyes абе останалите прехвалените могат само да му дишат праха на наЩУ. Stuck Out Tongue Winking Eye

Трейлъра с бг субс. Преводът е редактиран от Лили. Heart Eyes субтитрите са от Галка. Heart Eyes




Еврика бе-най-накрая. Благодаря за превода,инфото и за всичко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Награбихме момата,неаме стигане бре-нал сме от мъжката страна Joy
Привет Ви Hug Hug Hug

# 358
  • Мнения: 25 350
Мимкаа Kissing Heart ади бе Kissing Heart







ох мноУ ме кефи трея беееееее Kissing Heart всичко има и Чачи е страхотееен. Kissing Heart

# 359
  • Мнения: 4 830
Мимкаа Kissing Heart ади бе Kissing Heart







ох мноУ ме кефи трея беееееее Kissing Heart всичко има и Чачи е страхотееен. Kissing Heart

И мен ме кефи, и мен Party Party Party Party Party Party

Вече за кой път го гледам ooooh! ooooh!

А онова последното гифче с фръцкането ми стана любимо. Като малко момченце е там Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт