Годеж и Свадба ? Моля ви кажете!

  • 23 007
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
За пръстена да ти кажа, че може да смесиш вида на златото само ако тя го предпочита така - тоест виждал си я да носи бяло и жълто злато едновременно. Иначе бялото злато прилича на сребро а на един пръстен трудно се различават и освен това всички ще решат че е сребро и има само да обяснява наред, че е бяло злато. Та по-добре карай само с единия вид Wink
Замен класиката е златен пръстен с един камък, точно както е на каритнката, но наистина закача и се носи само от префъцунени дами, дето къщна работа не пипат Laughing
Моя е с камъчета и е идеално гладък - като халка с два реда камъчета.
Не го свалям никога. Не че мога де. Ти по-добре се замисли за размера.
Много е важно да й става все пак!
Че аз халката си я мерих в едно студено време и сега УЖАС!
Айде и много щастие в семейния живот, сигурна съм че с романтик като теб ще сте много щастливи!!!
П. С. Пръстена е суууууууууууууупер!!!

# 31
  • Мнения: 1 422
Не мисля, че някой ще си помисли, че бях годежен пръстен е сребърен  Crazy

# 32
  • Мнения: 562
Поздравления, Matias! И аз получих предложение в Париж и затова толкова го обичам тоя град  Heart Eyes
За Айфеловата кула си прав, тълпи и опашки  Sad, а и много предложения се правят там. Моето беше в "Лидо" на рождения ми ден, и така хем торта, хем пръстен! Друго готско място, за което се сещам е Монмартр!

# 33
aa какво е това Лило и Монмарт сладкарници ли ? каде се намират ?

само 1 път за 5-6 дни съм бил в париж ... Sad

# 34
  • Мнения: 562
aa какво е това Лило и Монмарт сладкарници ли ? каде се намират ?

само 1 път за 5-6 дни съм бил в париж ... Sad

Лидо е вариете като Мулен Руж, а Монмартр е кварталът на художниците с много романтични ресторантчета и от там се вижда целия град, приказно е! А пръстенът от 100 евро, много евтино ми се струва  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 866

офф  #Cussing out сега пък за разходката по сена ме потсетихте ... ама то и там ше е пълно корабчето бе...

Аз имах предвид не разходка с корабче, а пеша, просто така си се разхождате да се разтъпчете след една хубава вечеря в ресторант и хоп - вадиш пръстена!
Иначе ако искаш нещо по-така като за принцеса можеш да й предложиш в парка на някой замък или дворец. Например Версай, в парка й организираш пикник и скриваш пръстена в храната или и аз не знам къде, та тя да го намери...
Ти да не живееш в Париж? Златото там е доста скъпо но има златарски магазини, където може да намериш нещо на прилична цена. Аз за 150 евро имам пръстен с диамант, точно като за годежен става и даже и не закача. А халките с мъжа ми си ги купихме с промоция и горе долу излязоха на сносна цена - е, в България е в пъти по-евтино, но не забравяй, че златото във Франция специално е 18 карата, а повечето в България е 14.

# 36
  • Мнения: 1 001
Смая ме! smile3521 Бях се отчаял, че романтиците са изчезнали. newsm78
Направи го както ти го мислиш, където ти го мислиш и когато ти го мислиш!!!
Тя харесва теб и твоя начин на мислене! Защо смяташ, че ще хареса това, което ние ти предлагаме - то харесва на нас.
С годеж или без, със сватба или без, с пръстен или без, на Айфеловата кула или в катакомбите - важното е натеб да ти харесва, защото тогава има шамс да й хареса и на нея!

# 37
  • Мнения: 6 617
При всички положения и вземи пръстен и и направи предложение.
Колкото по си притеснен като правиш предложението толкова е по мило и романтично. Embarassed
относно пръстена вземи според възможностите си.Годежа е да ходиш да я искаш от техните.Ние не правихме бяхме си се взели пък и редовно се събираме на маса двете семейства.
Изненадай я !Успех Hug

# 38
последен въпрос  Stop
Много ама много ме кефи тоя пръстен а и на нея ще и хареса много само дето ефтиничък за целта ми се струва... Злато - 333 (маи 14 карата беше това) , 2,50 Грама. камък 0,05 ct / pique



та кво ше кажете по качествения и малко по голям (от по горе) или този дето ме кефи ама е по ефтно изпълнение...?

# 39
  • Мнения: 2 035
Тоя е много нежен, супер е! Аз по бих се зарадвала на тоя  Wink

п.п. Няма значение грамажа, важно е да и дадеш сърцето и любовта си  Flutter

# 40
  • Мнения: 7 091
последен въпрос  Stop
Много ама много ме кефи тоя пръстен а и на нея ще и хареса много само дето ефтиничък за целта ми се струва... Злато - 333 (маи 14 карата беше това) , 2,50 Грама. камък 0,05 ct / pique



та кво ше кажете по качествения и малко по голям (от по горе) или този дето ме кефи ама е по ефтно изпълнение...?

 И на мен този повече ми харесва, а и да ти кажа като и предложиш последното нещо дето ще седне да прави е да изчислява грамажа или каратите Wink Пръстена е символ, не надпревара колко по-скъп може да бъде. Важното е да се обичате! Успех!  bouquet

# 41
  • Мнения: 6 617
Прекрасен е   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 629
Ей така изглеждат годежните пръстени:

Ето ти годежен пръстен
 

# 43
  • Мнения: 1 029


[/quote]

И на мен ми се струва, че този пръстен е много нежен и подходящ за случая. newsm10А Относно това как и къде да й предложиш ти сам трябва да прецениш, като се съобразиш с нейния вкус и предпочитания. Все пак ти си я познаваш най-добре. Важното е да стане естествено и да бъде от сърце. Освен Париж, казват че Венеция също е много романтичен град и е подходящ за предложение, плавайки по канала в гондола например.  Simple Smile
Каквото и да решиш, вярвам че ще е най-доброто и ще я направиш много щастлива. Пожелавам ти успех!  Peace

# 44
  • Мнения: 2 040
последен въпрос  Stop
Много ама много ме кефи тоя пръстен а и на нея ще и хареса много само дето ефтиничък за целта ми се струва... Злато - 333 (маи 14 карата беше това) , 2,50 Грама. камък 0,05 ct / pique



та кво ше кажете по качествения и малко по голям (от по горе) или този дето ме кефи ама е по ефтно изпълнение...?

 И на мен този повече ми харесва, а и да ти кажа като и предложиш последното нещо дето ще седне да прави е да изчислява грамажа или каратите Wink Пръстена е символ, не надпревара колко по-скъп може да бъде. Важното е да се обичате! Успех!  bouquet

На същото мнение съм ... Пръстена е невероятен и изобщо не се разколебавай .. и бъди сигурен че няма да изчислява грамажа  Peace На нея й е нужна любовта ти, а както съдя по постингите ти - тя я има преливаща дори  Peace
Браво, евала на мъже като теб   newsm10

Общи условия

Активация на акаунт