На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 20

  • 77 475
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 62
Здравейте, в по-предната тема съфорумка беше споделила, че ще качи подробна информация за цялостно пазаруване за новородено от Одрин. Дали е поместила информацията, тъй като не намирам такава?

Да, публикувах само инфо за магазините, които открих извън показаните в гугъл мап. Учуди ме, че във всеки м-н, /изключая Ебебек в Ераста и Мигрос в Кипа - в последния все още има бебешки дрешки, произведени във Великобритания, от времето, когато собствениците бяха от Обединеното кралство/ правиха веднага отстъпки, много сериозни. Само за бебешки дрехи при обща сметка от около 900 и кусур ТЛ, накрая за палащане - 600 и нещо ТЛ. Шишета, биберони от Ебебек. Спално бельо, пухен бебешки юрган от Ингиш хоум. Дебело одеало от М. Коко. Козметика, капки п/в колики - 2 вида, една джиджавка, която идея нямам как се нарича, с която се изсмлукват секретите от ноздрите - от аптека. Колан с черешови костилки п/в колики от Ебебек. Всичко е по-евтино, отколкото в БГ. Сериозно по-евтино! Тъй като точно в момента "ние" раждаме и бързам да изляза, пишете ми моля ви в лично съобщение, ако конкретно нещо ви интересува, което 100% в бързината съм пропуснала Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 19:33 от marilyn monroe

# 61
  • Мнения: 102
beljata  благодаря ти, че си се опитала да ми помогнеш. Аз открих същото, което си открила и ти.
Ако има някой, който лично я е виждал в магазин, моля да сподели.

# 62
  • Мнения: 62
На "прима виста", което мога да възпроизведа:
1. "Планина" от дрехи до 9 месечна възраст /и малко "парцалки" Simple Smile до 1 год./ - около 1500-1600 ТЛ
2. Пухен юрган - промоция 189 ТЛ
3. Дебело одеало - промоция - 55 ТЛ
4. Комплект за изписване - 100 ТЛ
5. Калъвки за възглавници от петъчния пазар Simple Smile - по 3 ТЛ
6. Пухена грейка "космонавт" - 169 ТЛ
7. Колан п/в колики - 24 ТЛ
8. Аптекарската сметка топтан беше около 200 ТЛ, може и по-малко, купих обаче, сега се сещам и АБ, парацетамол и нурофен суспензия.
9. Ариел бебе течен  - 36 ТЛ /май беше/, бебешки шампоан и течен сапун за баня  - около 12-15 ТЛ всяко - от борсите.

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 86
Здравейте ако някой от вас е купувал  крем за гъбички по краката и лекарство за синузит моля да сподели.  Благодаря

# 64
  • Мнения: 18 564
Благодаря за новата тема! Така бързо се изписва. Искам да попитам шампояните Биоблас хубави ли са? И някоя друга турса марка шамроани дя препоръчате за какво да се оглеждам.

# 65
  • Мнения: 102
marilyn monroe,
Скрит текст:
доколкото разбирам - раждаш или вече си родила(предвид факта, че си писала още снощи).
Пожелавам ти всичко да мине много добре и да си имате прекрасно бебче, което да си ползва със здраве всички красоти, които сте му купили от Одрин.

# 66
  • Мнения: 117
Аз разбирам, че Мерилин не ражда, тя каза, "раждаме",което означава че ражда жена в семейството, а заедно с нея всички!!!!

# 67
  • Мнения: 18 564
Аз разбирам, че Мерилин не ражда, тя каза, "раждаме",което означава че ражда жена в семейството, а заедно с нея всички!!!!

Е хайде сега, подробности. И мен много ме дразни това говорене в множествено число, но като млада майка и на мен понякога ми се случва. Това е странен определено феномен,който и до днес не разбирам. Толкова абсурдно звучи-ядем, спим, играем...за детето. Зярекла съм се да не говоря така.

# 68
  • Мнения: 123
Аз разбирам, че Мерилин не ражда, тя каза, "раждаме",което означава че ражда жена в семейството, а заедно с нея всички!!!!

Е хайде сега, подробности. И мен много ме дразни това говорене в множествено число, но като млада майка и на мен понякога ми се случва. Това е странен определено феномен,който и до днес не разбирам. Толкова абсурдно звучи-ядем, спим, играем...за детето. Зярекла съм се да не говоря така.
Всички така разправят, и аз казвах че няма да говоря в множествено число за детето , но сега го правя и То без да искам, въпреки че се старая да не говоря така.
Обяснението за мен е понеже аз наистина (и много други майки също) правим всичко заедно с децата си и затова говорим в множествено число.
Освен ако някой друг го прави вместо теб, тогава ще казваш яде, спи и т.н

# 69
  • Мнения: 62
marilyn monroe,
Скрит текст:
доколкото разбирам - раждаш или вече си родила(предвид факта, че си писала още снощи).
Пожелавам ти всичко да мине много добре и да си имате прекрасно бебче, което да си ползва със здраве всички красоти, които сте му купили от Одрин.

Благодаря от сърце, снощи ми се роди внук! /но все едно аз го раждах, предвид колко притеснена бях Simple Smile/

# 70
  • Мнения: 102
marilyn monroe,
Скрит текст:
доколкото разбирам - раждаш или вече си родила(предвид факта, че си писала още снощи).
Пожелавам ти всичко да мине много добре и да си имате прекрасно бебче, което да си ползва със здраве всички красоти, които сте му купили от Одрин.

Благодаря от сърце, снощи ми се роди внук! /но все едно аз го раждах, предвид колко притеснена бях Simple Smile/


Честито ви бебенце! Gift Heart

# 71
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Жив и здрав да е малкият, Мерилин Simple Smile

# 72
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Heart И от мен благодаря за новата тема! Отпадна ми пътуването до Одрин този месец, но на 31.10. съм в Лозенград.

# 73
  • Мнения: 1 166
Честит внук! Да бъде здрав, с късмет и да порасне достоен човек! Heart Много се развълнувах, защото още ми е прясно и на мен - имам бебе на седем месеца.

# 74
  • Ст.Загора
  • Мнения: 685
Мерилин, честито ти внуче !!! И да не спамя, искам да се похваля че декември ще ходя в Чорлу , но малко информация намирам .

Общи условия

Активация на акаунт