Май имам нужда от психолог...

  • 7 962
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 436
Не е място за шеги и подмятания!
Напротив, място е, ако не носиш на хумор - бягай с 200.
Не че е хубаво, но абортът не е краят на света.

# 46
  • Мнения: 11 505
Оф бе Дончо Laughing

Vermilion, не се тръшкай излишно. Всички правим грешки, които в един форум (особено женски) се преекспонират. Всички сме по-по-най, а сгрешилите са по-по-най-долни. Тест ще купуваш ако ти закъснее. Сама стигаш до извод, че имаш ниска самооценка, работи в тази насока вместо да мислиш за това колко добра партия е младежът със скъсания презерватив.

# 47
  • Мнения: 2 749
Нищо лошо в това с еднократния секс, а пък и с приятел на бившия си е направо супер попадение. Grinning Защото както те могат да коментират "Тая я минах", така и ти можеш да кажеш "Натрих му носа с негов приятел". Но виж, продължението е лошо. След втория секс да мислиш за дете си е доста сериозна дупка. Не се мятай на първия срещнат, за да забравиш предишния и не е задължително на всяка цена да имаш някого до себе си. Поживей, отърси се от спомени, почувствай се добре сама със себе си и чак тогава си готова.

# 48
  • Мнения: X
Сега е време да се появи някой приятел на приятеля. Съвсем случайно, разбира се.

# 49
  • Мнения: 30 043
Да си направи тест, за да е наясно. Не знам кога очаква да ѝ дойде, но при евентуална бременност, ако се разбере в началото, гинекологът може да ѝ предложи различни варианти.
Хората грешат, така е. Тук ѝ пишем нещата, както са реално, колкото и да са болезнени, за се събуди от приказката и да не се надява, че с този човек ще създаде семейство.
По-добре ли е след 7-8 мес. да пише - Бременна съм и сама, сега накъде?

# 50
  • Мнения: 2 695
Не е място за шеги и подмятания!
Напротив, място е, ако не носиш на хумор - бягай с 200.
Не че е хубаво, но абортът не е краят на света.
Тя пък защото ще зачене от първият път Simple Smile

# 51
  • Мнения: 30 043
Не е невъзможно.

При здрави мъж и жена, която е в овулация, почти е сигурно забременяването.

# 52
  • Мнения: 1 817
Съжалявам, но " добра партия" си е израз за гадже, свалка, но е далече от израз за съпруг и баща на децата.
А в аргументите, които защитават мнението, прозира меркантилност или поне голяма доза практичност.
Наистина привличаш това, което излъчваш. Само по писането се усеща, че не търсиш съпруг и баща, а просто някоя добра партия, пък ако нещо стане, ама не си готова на много компромиси...
Имаш нужда да си подредиш приоритетите и да си изчистиш кофти спомените от детството, които са произвели отношенията между вашите. Да преразгледаш изоснови отношението си към семейството, но напълно искрено и ако имаш късмет, може и да прогледнеш.
Проблеми с родителите си не съм имала, това е интересното, те са си заедно, обичат се. А аз наистина искам това, някой, на когото просто да разчитам, не държа да е голямата любов, че и тези вафли съм ги яла.
Просто си подреди приоритетите.
Не казах родители в лоши отношения или разведени. Просто твоите си спомени, при които има конфликт. Всеки има такива.

# 53
  • Мнения: 2 695
Не е невъзможно.

При здрави мъж и жена, която е в овулация, почти е сигурно забременяването.
Да де...но и трите неща са неясни Simple Smile

# 54
  • Мнения: 5 300
Да си направи тест, за да е наясно. Не знам кога очаква да ѝ дойде, но при евентуална бременност, ако се разбере в началото, гинекологът може да ѝ предложи различни варианти.
Хората грешат, така е. Тук ѝ пишем нещата, както са реално, колкото и да са болезнени, за се събуди от приказката и да не се надява, че с този човек ще създаде семейство.
По-добре ли е след 7-8 мес. да пише - Бременна съм и сама, сега накъде?
Очаквам до 2 дни да имам цикъл. А този човек с отношението си по принцип, според мен ще остане сам.

# 55
  • Мнения: X
Май 20% беше процентът възможност за забременяване месечно при нормални условия. Отсега да се тръшка е излишно.

# 56
  • Мнения: 5 300
Не е невъзможно.

При здрави мъж и жена, която е в овулация, почти е сигурно забременяването.
Да де...но и трите неща са неясни Simple Smile
Не съм била в овулация. А и като цяло не мисля, че има индикации за бременност, мога само да се надявам.

# 57
  • София
  • Мнения: 19 436
Тя пък защото ще зачене от първият път Simple Smile
Абе да ти кажа, на тия години може и да зачене.
На млади години прихванах със спирала, на стари - 1 година не хващах.

# 58
  • Мнения: 30 043
Загърбваш бившия и приятеля му и си гледаш живота занапред. Не позволявай да те тъпчат и да те използват. Трябва да имаш самоувереност и самочувствие, така и другите ще започнат да те възприемат по-добре! Успех!

# 59
  • Мнения: 5 300
Загърбваш бившия и приятеля му и си гледаш живота занапред. Не позволявай да те тъпчат и да те използват. Трябва да имаш самоувереност и самочувствие, така и другите ще започнат да те възприемат по-добре! Успех!
Благодаря ти много.

Общи условия

Активация на акаунт