Май имам нужда от психолог...

  • 7 950
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 864
Все пак, донякъде си е и до късмет, че не е станало с предишния - аз историята не я знам и не мога да кажа.
А за сегашната история - не може да се отрече, че много хора правят случаен секс, и мъже, и жени. И нищо им няма. Струва ми се, че си искала и ти да експериментираш, но нагласата ти явно е за сериозна връзка и затова така се е получило.
Сега дано се размине без аборт, а за по-нататък - мисля, че вече си опознала себе си по-добре и може би ще знаеш какво търсиш.
Дано не ти прозвучи сладникаво, но има истинска любов, не са вафли - любов, просто не си я срещнала още.

# 61
  • София
  • Мнения: 19 338
Предвид интереса към турските сериали, ми се струва, че само привидно плюе истинската любов

# 62
  • Мнения: 3 732
Не е невъзможно.

При здрави мъж и жена, която е в овулация, почти е сигурно забременяването.
Да де...но и трите неща са неясни Simple Smile
Не съм била в овулация. А и като цяло не мисля, че има индикации за бременност, мога само да се надявам.
Надяваш се да си бременна?

# 63
  • Мнения: 5 300
Не е невъзможно.

При здрави мъж и жена, която е в овулация, почти е сигурно забременяването.
Да де...но и трите неща са неясни Simple Smile
Не съм била в овулация. А и като цяло не мисля, че има индикации за бременност, мога само да се надявам.
Надяваш се да си бременна?
Не, моля се да не съм.

# 64
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
Не знам какви са тия глупости със скъсаният презерватив... Напълно възможно е да се скъса, но не е възможно да се скъса и господинът да не разбере. Та като е свършвал в теб, той е бил наясно какво прави.

Бягай от този психар и се погрижи за себе си.

Още ли не си купила тест?

# 65
  • Мнения: 5 264
Теста ми отчете положителен резултат 7 дни след секса. Втори път забременях и разбрах в 3ти месец пак с тест Шуър Чек точно 1 ден след като ми свърши. Беше цветна бременност. Така, че няма смисъл да чакаш изобщо дали ще ти дойде или не.

# 66
  • Мнения: 5 300
Теста ми отчете положителен резултат 7 дни след секса. Втори път забременях и разбрах в 3ти месец пак с тест Шуър Чек точно 1 ден след като ми свърши. Беше цветна бременност. Така, че няма смисъл да чакаш изобщо дали ще ти дойде или не.
А след употреба на алкохол дали отчита, изпила съм 1 бира

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не слушай кой какво говори, гледай едиствено действията на хората. И проявяй повече търпение.

# 68
  • Мнения: 3 666
Теста ми отчете положителен резултат 7 дни след секса. Втори път забременях и разбрах в 3ти месец пак с тест Шуър Чек точно 1 ден след като ми свърши. Беше цветна бременност. Така, че няма смисъл да чакаш изобщо дали ще ти дойде или не.
А след употреба на алкохол дали отчита, изпила съм 1 бира
Това да не ти е дрегер, бе момиче. Концентрацията на хориогонадотропния хормон е най-висока в първата сутришна урина, (освен ако не искаш кръвен тест за по-сигурно). 10 дни след съмнителния контакт може да го засече.

# 69
  • Мнения: 11 421
Теста ми отчете положителен резултат 7 дни след секса. Втори път забременях и разбрах в 3ти месец пак с тест Шуър Чек точно 1 ден след като ми свърши. Беше цветна бременност. Така, че няма смисъл да чакаш изобщо дали ще ти дойде или не.

Ха, колко страховито - и на цикъла си да нямаш вяра, че всичко е ок.
А защо си направи тест след цикъла?

По темата - чакаме какво ще покаже твоя тест. и А дано не сибременна, че ... няма много акъл в цялата история.

# 70
  • Мнения: 5 264
Дорис, усъмних се защото гърдите ми станаха много големи и имах страхотен апетит. Купих си тест, но ми дойде и го направих след като ми свърши на другия ден. Като отидох на гинеколог и той ми каза, че влизам в 3ти месец.

# 71
  • Мнения: 603
Софиянеца е казал на този, че си лесна и ще се вържеш за секс, а мъжете това много добре го знаят как се прави. Този даже не ти е омаял главата, а ти го е казал. Не виждам никаква драма. Даже човека си го е казал, което малко мъже правят. Иска си секс и това е - нито обвързване, нито деца. Той е говорил за деца само преди теб, а реално може само за секс и разплод да те е искал, защото друга няма да му се върже.
П.С И двамата те мислят за лека.

# 72
  • Мнения: 2 749
Ох, Злоби, карала съм цветна бременност и аз /2 пъти/, та те разбирам напълно!
Сори, че е извън темата!

# 73
  • Мнения: 9 196
И давате съвети, как да постъпва, при положение, че три месеца, не се разбрали, че сте бременни?! Гръмнало, че ви събрало.
Цветна бременност не съществува, когато има кървене при бременната, то е твърде различно от цикъл, така че нито ти е почвало, нито ти е свършвало, а за теста няма значение има ли кървене или не.
Стига сте писали неграмотни и заблуждаващи глупости, ако обичате.

# 74
  • Мнения: X
И така след поредното разочарование в любовта съм изпаднала не в дупка, а направо в яма. След софиянеца, за когото писах, останах половин година сама, уж в търсене на себе си. Цяло лято работих, нямах време за друго. В един момент ми писа той, познаваме се бегло от работа, иронията е, че е приятел на софиянеца, писа ми кратко и ясно, че иска да прави секс с мен. Бях изумена буквално, защото все пак ей така от нищото, сигурно ще ме помислите за лека, то и аз започнах да се мисля, но се съгласих, половин година без секс, без запознавания, реших, че мога ей така, без чувства да си задоволя собствените потребности. Отидох точно с тази нагласа видяхме се и край. Но след това, той отново ме потърси, и аз пак отидох, и... се скъса презерватива. Той отиде за Ескапел, но докато се върне бях заспала вече. На сутринта ми каза, че иска да говорим, каза, че е купил хапчето, но не иска да го пия, взе да излага някакви доводи как иска да е баща, готов е, мислил, че с времето може и да ме заобича, че съдбата уж била решила, че трябва да сме заедно и аз глупачката се съгласих. Дни наред правихме планове, къде ще живеем, как ще организираме нещата, понеже той пътува. И в момента, в който го попитах дали го има варианта да се влюби наистина в мен, всичко пропадна. Буквално ме заряза с доводи, че съм го притискала, щяла да съм майка на детето му, но да не го насилвам, а към този момент дори не си говорим, аз седя и чакам да разбера бременна ли съм или не, решила съм дори и да е така да го махна. Този човек ме съсипа вече тотално, 3 дни не ходих на работа, не знам къде се намирам, залитнах към алкохола, самоунищожавам се. И за капак ми откриха бучка в гърдата, предполагаема киста. Не знам вече, абсолютно нищо хубаво не ми се случва. Единственият позитив от тази ситуация е, че реших да запиша магистратура, дано поне това ме разсее малко. Не издържам. Не съм тъпа, не съм грозна, но защо нямам поне малко късмет, поне малко, наистина се замислям за психолог.
Научи се да си "кучка" с мъжете. Само тогава ще те уважават, обичат и ще тичат след теб като кученца. Докато им играеш по свирката, докато само ти им угаждаш, ще те подритват като боклука под обувките си. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт