Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 336
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
единични бройки - ДА!
Но винаги "Подлагай всичко на съмнение!!!" Peace

# 16
  • Мнения: 7 474
Сигурно има, но кой ще даде 100% гаранция newsm78

# 17
  • Мнения: 2 978
........ се кълне че не ми е изневерявал........

Ти ако изневериш ще си признаеш ли? newsm78

А пък и както е писала strelche® .. смее ли да каже друго Sunglasses

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
единични бройки - ДА!
Но винаги "Подлагай всичко на съмнение!!!" Peace

  202uu

# 19
  • Мнения: X
Аз защо си мисля че баща ми не е изневерявал на майка ми...  newsm78 Значи трябва да има.

# 20
  • Мнения: 130
Сигурно има, но аз не познавам такива  Peace

# 21
  • Мнения: 723
Мъжът ми не ми е изневерявал (винаги има риск да не знам, но имам доста причини да съм сигурна), и дори скоро водеше спор с един приятел, че е възможно да не се изневери в брака. Познавам и още няколко неизневеряващи мъже.
Странно е, че се говори, че само на мъжете им е в природата -  около мен наблюденията са точно обратното - всичките ми приятелки и познати кръшкат, приятелите относително по-малко.... Peace

# 22
  • Мнения: 1 493
Ние сме 5 години заедно и за сега никой от нас не е имал нужда от друг. Дай Боже, така да е и за в бъдеще !

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми не ми е изневерявал (винаги има риск да не знам, но имам доста причини да съм сигурна), и дори скоро водеше спор с един приятел, че е възможно да не се изневери в брака. Познавам и още няколко неизневеряващи мъже.
И мъжът ми е водил такъв спор и даваше за пример себе си Mr. Green Но отсрещната страна каза: Има време, и ти ще кръшнеш!... Дейтвително, повечето кръшкачи са на възраст над средната.

# 24
  • Мнения: 723
Мъжът ми не ми е изневерявал (винаги има риск да не знам, но имам доста причини да съм сигурна), и дори скоро водеше спор с един приятел, че е възможно да не се изневери в брака. Познавам и още няколко неизневеряващи мъже.
И мъжът ми е водил такъв спор и даваше за пример себе си Mr. Green Но отсрещната страна каза: Има време, и ти ще кръшнеш!... Дейтвително, повечето кръшкачи са на възраст над средната.

Да, и моят визираше себе си Simple Smile Вярно е за възрастта - повечето се разкръшкват към 40 - като им спадне самочувствието, си го повдигат с някоя 20 годишна мацка....
Е, дано нашите да са изключение  Praynig  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 978
.......... като им спадне самочувствието........

И не само то Whistling Mr. Green

# 26
Верността е въпрос на любов! От 5 години сме заедно с Любовта и съм сигурна, че не ми е изневерил, а за своята моногамност мога да гарантирам 100 %. Наистина много се обичаме и всичко, от което имаме нужда, си го даваме и получаваме във връзката. Може би и разликата във възрастта ни - 19, оказва положително влияние - той е взел всичко от живота и сега има нужда само от една вярна жена, която истински да го обича. Да, Боже, всекиму такава Любов!

# 27
  • Мнения: 3 268
СКЪПА НЕУМОРНА,ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ В СЕМЕЙНИЯ ЖИВОТ,НО НИКОГА НЕ ГОВОРИ ОТ ИМЕТО НА МЪЖА СИ,ЗА ДА НЕ ИЗПАДНЕШ В СМЕШНО ПОЛОЖЕНИЕ.ТОЙ И ДА ТИ Е ИЗНЕВЕРИЛ,ТИ СИ ПОСЛЕДНАТА,КОЯТО ЩЕ УЗНАЕШ.НЕ КАЗВАМ,ЧЕ ГО Е НАПРАВИЛ,НО НЕ БЪДИ ТОЛКОВА СИГУРНА ВЪВ ВЕРНОСТТА МУ,ТОЙ ПРОСТО Е МЪЖ Thinking

# 28
  • Мнения: 7 474
Чудно ми е, как можете да бъдете 100% сигурни в мъжете си? newsm78  Денонощно ли сте с тях? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 493
На една Жена, не е необходим денонощен видеозапис на Мъжа, за да е сигурна в него !   Hug

Общи условия

Активация на акаунт