Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 398
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 312
АЗ го твърдя! Sunglasses
ако си зададеш въпроса " По какво личи ,че мъжа ми изневерява?"- защото то си личи! Нито един от признаците не е характерен при мъжа ми. Затова  твърдя, че не ми изневерява. Wink

никога не казвай никога...  Wink

# 271
  • Мнения: 819
Чудя се с каква увереност  някои твърдят , че техният мъж  не им е изневерил :/


АЗ го твърдя! Sunglasses
ако си зададеш въпроса " По какво личи ,че мъжа ми изневерява?"- защото то си личи! Нито един от признаците не е характерен при мъжа ми. Затова  твърдя, че не ми изневерява. Wink

Не винаги си личи.Ако си направи труда да се постарае-може и да не разбереш.А за всеки мъж признаците са различни! Направо е смешно да се твърди такова нещо!

# 272
  • Мнения: 1 451
Не винаги си личи.Ако си направи труда да се постарае-може и да не разбереш.А за всеки мъж признаците са различни! Направо е смешно да се твърди такова нещо!

Каква е тая ерес дето сееш? Ти не знаеш ли, че в тоя форум никой не изневерява, ни мъже, ни жени  Sunglasses

# 273
  • Мнения: 819
Не винаги си личи.Ако си направи труда да се постарае-може и да не разбереш.А за всеки мъж признаците са различни! Направо е смешно да се твърди такова нещо!

Каква е тая ерес дето сееш? Ти не знаеш ли, че в тоя форум никой не изневерява, ни мъже, ни жени  Sunglasses

Да бе,забравих  ooooh! Извинения на всички, че се усъмних! Няма повече!  bouquet

# 274
  • Мнения: 1 451
Добро дете  smile3501

# 275
  • София
  • Мнения: 7 097
Каква е тая ерес дето сееш? Ти не знаеш ли, че в тоя форум никой не изневерява, ни мъже, ни жени  Sunglasses

 hahaha Joy
Ми, така, де...
Ние дори не знаем значението на тази дума "изневяра"! Гледам нова тема е пусната по въпроса...да ни просветли... Naughty

# 276
  • Мнения: 1 451
Явно както никой не изневерява, така на повечето им е идея фикс. Като гледам колко теми има пуснати с тая думичка в заглавията  Sunglasses

# 277
Чудя се с каква увереност  някои твърдят , че техният мъж  не им е изневерил :/


АЗ го твърдя! Sunglasses
ако си зададеш въпроса " По какво личи ,че мъжа ми изневерява?"- защото то си личи! Нито един от признаците не е характерен при мъжа ми. Затова  твърдя, че не ми изневерява. Wink


Ооуу , ти чакай да си  проличи ... Joy

# 278
  • София
  • Мнения: 1 481
Има, но са суууууууупер голяма рядкост. Само за първото ми гадже съм убедена, че не ми е изневерявал. Иронията е, че аз му изневерих и го изоставих  Blush Той страда 12 години (това е друга тема), за щастие сега е женен и съм сигурна, че няма да изневерява на жена си  Peace
За никой друг не бих се хванала на бас  Sunglasses

# 279
Всичко е въпрос на възпитание, отговорност и себеуважение.
Ако човек достатъчно държи на себе си и партньора си при всички случай няма да изневери, защото ще е осъзнал отговорността да бъде с този човек, предплага се, че има някоя и друга мозъчна гънка
Имам предвид по-сериозните неща, а не врмените и случайни забежки/въпреки, че и това са оправдания за пред самия себе си/

# 280
  • Мнения: 57
Чета и се питам... толкова ли е важно да не изневерява? Щом нещо му липсва човек си намира начин да си го получи. Никога не питам къде е бил и какво е правил, важното е че се връща вкъщи нали?  Peace Не искам да ровя във вещите му, пък и мисля че няма смисъл. И затова се числя към групата на онези " сигурните" дето мъжете не им изневеряват  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 2 674

Не винаги си личи.Ако си направи труда да се постарае-може и да не разбереш.А за всеки мъж признаците са различни! Направо е смешно да се твърди такова нещо!

е, при моят мъж ще си проличи.  Sunglasses
и Случайно да пробва да крие, аз ще разбера.
Просто връзката между нас е .....много силна - на всякакво ниво. Wink


толкова ли е важно да не изневерява? Щом нещо му липсва човек си намира начин да си го получи.

незнам важно ли е или не, но когато знаеш какво искаш и си щастлив от това ,което имаш - не мислиш за такива неща като "изневяра".
Нито аз съм първата на мъжа ми, нито той ми е първият ,така че знаем какво искаме и най-важното стараем се да го опазим.
И двамата.....колкото и невероятно да звучи на "опарените" - защото обикновено ТЕ са хората ,които не вярват ,че може да има и "не изневеряващи си"...........

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:07 от мойри

# 282
  • София
  • Мнения: 4 884
Мъжете и жените масово изневерят, ОБАЧЕ трябва да действаш умно и да не ти личи, иначе всичко градено с години отива по дяволите....

# 283
  • Мнения: 494

Не винаги си личи.Ако си направи труда да се постарае-може и да не разбереш.А за всеки мъж признаците са различни! Направо е смешно да се твърди такова нещо!

е, при моят мъж ще си проличи.  Sunglasses
и Случайно да пробва да крие, аз ще разбера.
Просто връзката между нас е .....много силна - на всякакво ниво. Wink


толкова ли е важно да не изневерява? Щом нещо му липсва човек си намира начин да си го получи.

незнам важно ли е или не, но когато знаеш какво искаш и си щастлив от това ,което имаш - не мислиш за такива неща като "изневяра".
Нито аз съм първата на мъжа ми, нито той ми е първият ,така че знаем какво искаме и най-важното стараем се да го опазим.
И двамата.....колкото и невероятно да звучи на "опарените" - защото обикновено ТЕ са хората ,които не вярват ,че може да има и "не изневеряващи си"...........



Блазе им на вярващити.Всеки си мечтае за''  розов'' живот ,но често пъти когато най малко очаква той става ''черен''. smile3521

# 284
  • Мнения: 221
това е много спорна тема..
по-принцип мъжете са по-склонни към изневяра, НО има и такива който наистина държат на партньорката си..
познавам малко, но все пак има!!
много зависи какви са ти отношенията с дадения човек, от колко време сте заедно т.н..

Общи условия

Активация на акаунт