Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 372
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
мога да кажа със сигурност - има, ние сме по 24 часа заедно, защото и работим заедно, сега и детенцето си гледкаме Peace, не съм го спряла да излиза, но той не иска, просто му е хубаво с мен и бебко

# 61
  • Мнения: 292
Аз имам 8 годишен брак и 10 годишна връзка със съпруга си и не ми е изневерявал ...

# 62
  • Мнения: 208
Да има! Моят Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 476
И моят!  Peace

# 64
  • Мнения: 44
от 17 години сме семейни и мога да кажа че мъжът ми не ми е изневерявал. Възможно е да има брак без изневяра стига партньорите да умеят да си разнообразяват сексуалния живот

# 65
  • София
  • Мнения: 2 530
И моят не изневерява. Все гледа да си дойде в къщи и да си прекарва времето с нас.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като чета отговорите ми се струва, че въпросът е зададен грешно. Би трябвало да е Има ли мъже, които изневеряват? Joy

# 67
  • Мнения: 819
Като чета отговорите ми се струва, че въпросът е зададен грешно. Би трябвало да е Има ли мъже, които изневеряват? Joy

Самият въпрос не предполага обективен отговор!
1-во, към кого е зададен-към самите мъже или към жените? Че кой мъж ще си напише,че изневерява? А и жените, които са "сигурни", че половинките им не изневеряват- това също не е гаранция !
Най-обективно ще е, ако се направи анкета !

# 68
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Има,има........... Заедно сме от 16 години ( женени от 10 ) txtloves

# 69
  • Мнения: 4 752
Убедена съм, че има.

# 70
  • Мнения: 483
Има, и се надявам и моят дя е от тях. bash box afwitch 
341uu

# 71
  • Мнения: 819
Надеждата умира последна!  Mr. Green   
И аз се надявам,де...гаранция Франция!   Thinking

# 72
  • Мнения: 1 422
Защото за мен изневяра е и целувка по бузата с друга жена, флиртуване, прегръщане.... Дори един поглед към друга.

Че то ако се гледа така, то аз съм супер изневерявачка  Whistling Whistling с цялото лиготене в офиса  #Crazy. Това ми изглежда прекалено и необосновано отношение към партньора или партньорката. И аз съм имала такъв приятел и .... еми не сме заедно вече.

# 73
  • Мнения: 3 164
с риск да ме  box bash Rage, ще кажа:аве, много заблуден народ шета из форумО Mr. Green

# 74
  • Мнения: 7 474
 Praynig  Блаженни са вярващите  Praynig  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт