опасно ли е да оставяме малките сами?

  • 1 446
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 584
Laughingмалко да разведря обстановката - като обсъждаме с мъжа ми такива статии, той казва "Ама как са го установили това нещо - че еди какво си действа еди как си на детето?" Wink
а аз се шегувам, че правят дисекция, хаха, черен хумор Rolling Eyes

като порасне малко ще я питам дали съм и липсвала толкова много Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 818
Laughingмалко да разведря обстановката - като обсъждаме с мъжа ми такива статии, той казва "Ама как са го установили това нещо - че еди какво си действа еди как си на детето?" Wink
а аз се шегувам, че правят дисекция, хаха, черен хумор Rolling Eyes
а сега сериозно - аз чета много книги, като всички тук Wink, та там пише, че примерно характеристики като интровертност и екстравертност, общителност и срамежливост и др. - са генетично определени
и впоследствие от родителите и детето /на по-късен етап/ зависи как ще се развият - дали ще се потиснат или "избуят" newsm78

За щастие не във всички книги пише едно и също. Това, което пише всъщност в тази статия (и е стара информация, а не съвременно проучване) го има в много книги под различна форма. Да, наистина интровертността/екстровертността е заложена донякъде, но тук общо взето изобщо не става въпрос за това  Peace

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз прочетох статията по диагонал, но моето мнение е , че наистина майката трябва да бъде до детето си до 5 - 6 годишна възраст........така чувствам нещата и така смятам да направя

# 18
  • Мнения: 3 034
Аз прочетох статията по диагонал, но моето мнение е , че наистина майката трябва да бъде до детето си до 5 - 6 годишна възраст........така чувствам нещата и така смятам да направя

Какво означав майката да бъде до детето си до 5-6 годишна възраст? Защото в статията става въпрос, че не трябва изобщо да се отделят. Това ли имаш предвид или че трябва да го гледа вкъщи, но то може да гостува на баба си и дядо си например?

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз прочетох статията по диагонал, но моето мнение е , че наистина майката трябва да бъде до детето си до 5 - 6 годишна възраст........така чувствам нещата и така смятам да направя

Какво означав майката да бъде до детето си до 5-6 годишна възраст? Защото в статията става въпрос, че не трябва изобщо да се отделят. Това ли имаш предвид или че трябва да го гледа вкъщи, но то може да гостува на баба си и дядо си например?

Имам предвид, че ако иска при баба и дядо- да, ако не иска- не........така с всичко.........ако иска на градина, макар че не съм чула за такъв случай- да.......

# 20
  • Мнения: 3 034
Аз прочетох статията по диагонал, но моето мнение е , че наистина майката трябва да бъде до детето си до 5 - 6 годишна възраст........така чувствам нещата и така смятам да направя

Какво означав майката да бъде до детето си до 5-6 годишна възраст? Защото в статията става въпрос, че не трябва изобщо да се отделят. Това ли имаш предвид или че трябва да го гледа вкъщи, но то може да гостува на баба си и дядо си например?

Имам предвид, че ако иска при баба и дядо- да, ако не иска- не........така с всичко.........ако иска на градина, макар че не съм чула за такъв случай- да.......

Ясно, разбрах  Peace
И аз мисля така, но не бих лишила детето си от контакта с баба и дядо или другите деца, ако то самото търси този контакт и не се чувствам виновна за това...че не сме денонощно заедно например...

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мисля, че ако денонощно сме заедно, детето ми ще полудее....не само аз

# 22
  • Мнения: 3 034
абсолютно...но тонът на тази статия ми внуши точно това / не че подобно действие би довело до полудяване, а по-скоро че трябва да се чувстваме виновни, ако се разделим дори за малко /

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Имам предвид, че ако иска при баба и дядо- да, ако не иска- не........така с всичко.........ако иска на градина, макар че не съм чула за такъв случай- да.......
А как ще знае дали иска на градина, като никога не се е отделяло от майка си  Thinking
Моят винаги е плакал първите дни, като съм го водила на градина и ясла. После ходеше с удоволствие и нетърпение. Обича да е сред други деца. Като започна училище на 4 също плака много първия ден, а на следващият сам пожела да ходи, много хубаво било  Mr. Green Сега е почти на 10 и не ходи с такова удоволствие на училище, защото при големите играта е по-малко, а ученето повече. Това означава ли, че трябва да седи в къщи  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт