Пак за електрическите четки за зъби

  • 4 153
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
kato stomatolog ste ti kaza 4e e za predpo4inata obiknovenata ti 4etka za zabi..
 ako nastoiavas da si imas elekrti4eska(koiato e po dobra samo za dale4nite zabi,t.e zadnite) ste ti preporu4vam braun oral b professional..

# 16
  • Мнения: 3 461
kato stomatolog ste ti kaza 4e e za predpo4inata obiknovenata ti 4etka za zabi..
 ako nastoiavas da si imas elekrti4eska(koiato e po dobra samo za dale4nite zabi,t.e zadnite) ste ti preporu4vam braun oral b professional..

Да,сега виждам,че пише Oral-B,powered by Braun.

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Моята е Филипс и съм си много доволна-батерията и изкарва по 2-3 месеца. Със акумулаторна батерия е, и не се налага често зареждане- по повод на контакта в банята. А цената и беше около 50лв от технополис.

# 18
  • Мнения: 6 904
Този форум трябва да спра да го посещавам, първо беше степерът, сега и електрическа четка Crazy

# 19
  • Мнения: 4 371
Бухтичке, аз пък машина за хляб, после четка Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз ползвам на Браун - Орал В, с акомулаторна батерия. Много съм доволна.
Предимството на ел. четки е това, че почистват по-добре плаката, а оттам и по-бавно се образува зъбен камък, който разрушава зъба. Главичката на ел. четка е малка и като се постави в основата на зъба го остъргва точно около венеца и в междузъбното пространство, което не може да се получи с обикновенната четка и при движение напред назад.

# 21
  • Мнения: 318
Аз ползвам Taurus и съм много доволна Peace

# 22
  • Мнения: 6 904
Бухтичке, аз пък машина за хляб, после четка Crazy
Оо, и аз съм хвърлила око на машините за хляб, както и на тези...как се наричаха, малките прахосмукачки за кухнята.

# 23
  • Мнения: 723
Аз ползвам Taurus и съм много доволна Peace

И аз в момента!  Peace Колкото до тези със зарядно, наистина разликата е само в удобството.

# 24
Абе хора, пише се "акумулатор", а не "акомулатор" или "акумолатор". Само информативно де.

# 25
  • Мнения: 4 473
Не ми харесват ел.четките  Stop

На мен също Crossing Arms Разраняват ми венеца.

# 26
  • Мнения: 57
Като стоматолог ще кажа,че с ел. четки пациентите измиват по-добре зъбите си дори и на труднодостъпните места кървенето на венците не е от четката,а от неправилната  позиция към зъбите при миене.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 178
Аз не можах да я възприема, прекалено ми вибрира Rolling Eyes, съпруга ми, който е доста "мързелив" в миенето на зъби я ползва около 4-5 месеца, но и той се отказа (трябва да го питам защо Thinking)
става въпрос за Браун - Орал В с батерии.

# 29
  • Мнения: 6 323
Моята е Филипс. Зареждаща се.

Не знам вече от колко години я ползвам безпроблемно - 2 или 3 години вече. Сменям само накрайниците.
Зарежда се сравнително рядко.

На дъщеря ми четката е Браун, на батерии.

Също върши работа. Не се налага много често смяна на батериите.

На малкия четката е Таурус.

Писна ми да й сменям батерията - мине се не мине седмица-две и трябва нова батерия.

Общи условия

Активация на акаунт