Кралски работи и клюки - 18

  • 45 127
  • 773
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • Мнения: 10 489


Скрит текст:



















# 512
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
На тези игри, в Австралия, не трябваше ли и Мери и Фредерик да присъстват? Или не съм разбрала правилно?

# 513
  • Мнения: 16 897
Ццццц...горкичката! Обикновените жени, които ходят на работа ежедневно, готвят, чистят, перат, простират.. през 9те месеца как ли оцеляват.....

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 13:34 от ver4eto_sv

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Е, айде сега. И нормалните жени, които са бременни , ако имат необходимост не ходят на работа, не перат , не чистят. Даже и Кейт, дето е суперуомън, в ранните месеци от бременостите си не ходеше по публични изяви. Даже и по болници лежа

# 515
  • Мнения: 16 897
Е, хайде сега. Разбира се, че има жени, които не ходят. Просто ми на рави впечатление, изразих мнение. Бременносттите на Кейт бяха доста тежки. На мегчето уж всичко наред и сега изведнъж е уморена. Това ми направи впечатление, затова е горният ми коментар.

# 516
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
За мен беше учудващо, че беше на вс събитие, без на моста... толкова много хора и в един момент ти идва в повече и без бременност... Хари ще си ходи във Фиджи сам, нЕма му е зле... Мегън ще си почива на припек... всички ще са доволни....

Абе тая Пипа няма ли да каже как се казва детето, то ще стане на един месец и още нищо...

# 517
  • Мнения: 16 897
За мен не е учудващо,че е присъствала. В крайна сметка обикалят, усмихва се. Не е кой знае какво физическо или психическо натоварване.
По-скоро се изненадах, че в сравпително ранна бременност прелетя света. Трябваше да си остане в Англия да си почива.

# 518
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Те са знаели, че е бременна като обявиха, че ще идват заедно... така са преценили и тнт... пък и какво пречи да пътува, едва ли летят еконъми класс, че да се чудим... единствено джет ЛАГ-а е кофти...

# 519
  • Мнения: 3 662
Все едно не сте били бременни и не знаете как може да се умориш от привидно нищоправене. Та вече и ехидни коментари как изведнъж се била уморила. Ми човек е уморява се, може да и е станало, все пак е бременна.

# 520
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Добре не виждам защо изведнъж да не почуства умора и да не се чувства добре?Тя е само дукеса не робот.
Не сте ли имали такива моменти когато изведнъж се чувствате физически отпаднали и нямате  сили да обикаляте дори да не сте бременни?
На мен лично ми се е случвало и за това я разбирам.Не мисля че се глези или нещо подобно.

# 521
  • Мнения: 16 897
Като се уморява да си стои вкъщи де. Какво толкова?! Била съм бременна, да. Цели 3 пъти при това.
За мен е глезене, за вас не.
Вие пък не давате човек да се изкаже. Или хубаво или нищо....

# 522
  • Мнения: 9 932
Все едно не сте били бременни и не знаете как може да се умориш от привидно нищоправене. Та вече и ехидни коментари как изведнъж се била уморила. Ми човек е уморява се, може да и е станало, все пак е бременна.
Ако изпитва дискомфорт, гадене, и т.н. е по-добре да не е на официални визити. Едва ли ще й е приятно да влезе в новините, имайки предвид, че са снимани от всички страни 100% от времето.
От кралски особи се очаква да изглеждат безупречно, да се усмихват и да са на ниво, не да повръщат например.

# 523
  • Някъде там
  • Мнения: 16 291
Като се уморява да си стои вкъщи де. Какво толкова?! Била съм бременна, да. Цели 3 пъти при това.
За мен е глезене, за вас не.
Вие пък не давате човек да се изкаже. Или хубаво или нищо....
И ние си изказване мнението.

# 524
  • Мнения: 3 662
Всеки човек е различен, и да се глези какво, не е разрешено ли. И аз съм била бременна 3 пъти и имам и породени, на втората бременност се уморявах без нищо да съм вършила.

Тя е човек преди всичко и като такъв мисля и е разрешено да чувства дискомфорт. Не е робот.

Общи условия

Активация на акаунт