Кралски работи и клюки - 18

  • 43 431
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 18 562
Аз пък си мисля, че ние няма как да знаем разбира се какво й е в главата на Меган. Оставете ние тук какво си приказваме. По-чудното е за мен как за 2 дена има няма се изписа темата. Ама ако не беше Мегито дали щеше да е така?.😉

# 751
  • На топло
  • Мнения: 4 130
По-скоро ако не бяха истеричните фенки на Мегито 😂

# 752
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Не винаги човек среща мъжа от който иска да има деца когато му се иска, аз и мъжа си срещнах късно, да детето не ми се получи веднага, но всеки си има неговите обстоятелства, просто когато се е случило на късен етап в живота нещата са една идея по различни като усещане.

Да Меган опредлено движи темата стремглаво Wink

# 753
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
По-скоро ако не бяха истеричните фенки на Мегито 😂

И истерични хейтъри  Joy

Нали всеки си има позиция и мнение Simple Smile

# 754
  • На топло
  • Мнения: 4 130
По-скоро ако не бяха истеричните фенки на Мегито 😂

И истерични хейтъри  Joy

Нали всеки си има позиция и мнение Simple Smile

Не знам за кого говориш.
Провери какво съм писала за Мегън, мненията ми в предни теми.

Един път се опитах само да кажа, че черният цвят не е за лятна сватба.
И агресивна фенка ми затвори устата, че нищо не разбирам от цветове...😂

# 755
  • Мнения: 18 562
Ами таке де имаме си мнение. Едни я харесват,други не. Обаче само вторите са наричани хейтъри. 😉
Мен поначало ме дразни тази дума...не обичам чуждици и ми е смешно да те опредилят като хейтър щото видиш ли не примираш по Меган.

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Меган е съвеменната Пепеляшка, чудно и се получи всичко -и аз да съм охоо, ще си пипам коремчето 😁

# 757
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
По-скоро ако не бяха истеричните фенки на Мегито

И истерични хейтъри  Joy

Нали всеки си има позиция и мнение Simple Smile

Не знам за кого говориш.
Провери какво съм писала за Мегън, мненията ми в предни теми.

Един път се опитах само да кажа, че черният цвят не е за лятна сватба.
И агресивна фенка ми затвори устата, че нищо не разбирам от цветове...



Не визирах теб конктретно Simple Smile по скоро исках да кажа че има два лагера, което е нормално.

Мис Бингли, извинявам се за чуждицата, но думата фен не е по българска Simple Smile

# 758
  • Мнения: 18 562
Не се извинявай, няма нужда. Всеки може да пише както си иска. Просто казвам, че не ми допада.
Ние тук си "злобеем" ама е го на принца отиде....грабва го Мегито и сега ще си живее царски. Кой е като нея, опече си работата.

# 759
  • Някъде там
  • Мнения: 16 084
Момичета!! Какво правите  hahaha hahaha hahaha
Един ден командировка и сте на 50-та страница!!

Отивам да правя тема, леле....   newsm78
Ти питай Мегито защо така винаги  е в крачка,  че да ти създава работа.😉

# 760
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 707
Илейн Simple Smile, аз пък го срещнах навреме, ама природата друго казва и чаках за детето си 5 години. Но в интерес на истината, докато не ми пролича, знаеха само най-близките ми, от страх да не се объркат нещата. Точно защото беше толкова чакана тая бременност. След това загубих едно дете и пак на следващата си мълчах докато не стана видимо. Така че хора разни Simple Smile Едни докопват принцове, показват си коремите, други си мълчат, защото и най-добрите доктори не могат да предвидят колко ще продължи една бременност. Точно поради тази причина аз лично нямам нищо против да си се показва жената, това е хубаво събитие. Обаче на официална визита, на официална снимка, няма много работа ръката й там.

# 761
  • Някъде там
  • Мнения: 16 084
Аз съм в страшна дилема от сутринта...от кой лагер съм.😂😂😂
Харесвам изключително много Кейт, на Мегън не съм и голям фен,но пък като гледам как дори и една крачка в страни да направи щом не е по вкуса на някой и става страшно и ми става криво за нея и ми се иска да я защитя,защото не мисля че заслужава чак такова оплюване.
Таааа от кой лагер съм 😁😁😁😁

# 762
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Добре де, само на мен ли ми се струва, че за няколко дни, "някак си" вече има корем, на който да си подпира ръцете. Имайки предвид, че не знае къде да ги сложи така или иначе, в следващите месеци ще им намира място





# 763
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Давиз по средата Wink

Гея и аз 5, права си че всеки е различен, но пък и всеки има право да изживее чувствата си, макар понякога и не на място Simple Smile

# 764
  • Мнения: 18 562
Аз съм в страшна дилема от сутринта...от кой лагер съм.😂😂😂
Харесвам изключително много Кейт, на Мегън не съм и голям фен,но пък като гледам как дори и една крачка в страни да направи щом не е по вкуса на някой и става страшно и ми става криво за нея и ми се иска да я защитя,защото не мисля че заслужава чак такова оплюване.
Таааа от кой лагер съм 😁😁😁😁


Ти си бяла и добра, златната среда😉
С тази бялата рокля е хубавка. Корем-йок,изобщо не личи. Със синята изведнъж много голям ми се вижда. Не зная времевата разлика между снимките каква е.   
Моя корем през цялото време ми беше нищожно малък. Започна да ми личи чак в 6 месец по -видимо. И си беше много малък на фона на приятелките ми. Но то и бебата беше миник .За това пък растях навсякъде другаде.
14 седмица си не е много,не е и малко. При всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт