Кралски работи и клюки - 18

  • 45 079
  • 773
  •   1
Отговори
# 615
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Хм, Меган да не подсказва пола на бебето с това синьо? Мисля, че на нея ще й отиват най-много млечни и бледи цветове. Белдо жълто, лилаво, розово, екрю. Млечно синьо и зелено. Ако пооправи малко и кройката на дрехите, както се е ориентирала за деколтето, ще е екстра. Личи й коремчето вече. А и най-накрая има къде да си държи ръцете - корема или кръста Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 окт 2018, 16:55 от Сиренце

# 616
  • Мнения: 9 855
https://www.youtube.com/watch?v=Fy9vVD88kBQ

Колко е висока Максима...
Елизабет ІІ се губи помежду им.
Интересни коментари! Сериозен хейт срещу Камила и шегички, че холандския Вилем-Александър прилича на Тръмп.

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Снимки от посрещането на Максима и Вилем Александър 


# 618
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 226
Момичета, пускам събраните предложения в темата за име на детето на Мегър и Хари.
Да правя ли анкета за името?

Ако има грешки, неточности и пропуски, свиркайте Grinning

В някои постове просто се обсъждаше, уточнявайте кога е за анкетата.
За момиче засега Виктория е лидер, а за момче - Филип.
За близнаци, само ЕваКръстева се отчете, но много ми харесват предложенията й (това е лично мое мнение)

Момиче
Виктория  - 1 (EvaKrusteva ) + 1 (Lin Star) + 1 (Fifiana) + 1 (Lady Cassiopeia Duval) +1 (EsmeWeatherwax)
                    + 1 (Илейн) +1 (Дези.) +1 (Ice Queen)  + 1 (Мис Каролин Бингли)
Мери   - 1 (daviz ) +1 (Lana) +1 (Fifiana) + 1 (Lady Cassiopeia Duval) + 1 (Илейн)
Ан      - 1 (Fifiana) +1 (Lady Cassiopeia Duval) + 1 (Мис Каролин Бингли)
Алис   - 1(daviz )+1 (Дези) + 1 (EsmeWeatherwax) + 1 (pandora)
Даяна    - 1 (Сиренце) + 1 (Мис Каролин Бингли)
София   - 1 (EsmeWeatherwax) + 1 (Ice Queen)
Клеър   - 1 (EsmeWeatherwax) + 1 (Lana )
Рейчъл   - 1 (Lana)
Изабел   - 1 (Lana)
Елизабет   - 1 (ver4eto_sv) + 1 (lina_bs)
Александра   - 1 (EsmeWeatherwax)
Маргарет   - 1 (lion_queen__) + 1 (lina_bs)
Ема       - 1 (Ice Queen)
Емилия   - 1 (EsmeWeatherwax)
Джорджина/Джорджиана   - 1 (Мис Каролин Бингли)

Момче
Филип - 1 (Дези) +1 (Lana) +1 (EvaKrusteva) + 1 (Lin Star) + 1 (Сиренце) +1 (EsmeWeatherwax) + 1 (pandora)
Джон   - 1 (Дези) + 1 (EsmeWeatherwax) + 1 (Ice Queen)
Едуард   - 1 (Lin Star ) + 1 (Мис Каролин Бингли) +
Майкъл   - 1(EsmeWeatherwax) + 1 (Lana )
Хенри   - 1 (Дези) + 1 (Ice Queen)
Александър   - 1 (Ice Queen)
Чарлз   - 1 (Мис Каролин Бингли)
Джак   - 1 (EsmeWeatherwax)
Матю   - 1 (EsmeWeatherwax)
Джеймс - 1 (Ice Queen)
Уилям    - 1 (lina_bs)

Близнаци
Албърт  -  Алфред    - 1 (EvaKrusteva)
Джилиан – Джорджина   - 1 (EvaKrusteva)
Саймън – Сара      - 1 (EvaKrusteva)

Последна редакция: вт, 23 окт 2018, 20:28 от Радика

# 619
  • Мнения: 9 706
Чарлс много остаря последните няколко години. Знам, че на години е възрастен, но сега вече съвсем има вид на дядка. Все едно са набори с майка му.

# 620
  • Мнения: 794
Чарлс много остаря последните няколко години. Знам, че на години е възрастен, но сега вече съвсем има вид на дядка. Все едно са набори с майка му.

     Тъкмо и аз това си помислих, като го видях на последните снимки.
 
За детето на Хари и Мегън , мисля че ще е момиче и наистина ми се иска да е Даяна.

# 621
  • Мнения: 9 855
Чарлс много остаря последните няколко години. Знам, че на години е възрастен, но сега вече съвсем има вид на дядка. Все едно са набори с майка му.
Докато се опитваше да настигне Вилем-Александър, обикаляйки около гвардейците вървяха коментари отстрани "Run Charles, run", "Cоme on Charlie, show them" и подобни.
Факт е, че чакайки да поеме короната се превръща в съсухрено старче.

# 622
  • Мнения: 4 076
Всичките деца на кралицата изглеждат по-зле и от майка си.Тъжно.Но имам чувството,че не им пука,защото са добре и здрави,а това е най-важното.Не са по естетиката.

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Ето я и Камила

# 624
  • Мнения: 18 587
Баба Бети в страхотно лилаво ❤🌹💜
Аз не съм за Даяна. Просто казах,че ще е хубаво да го изберат и мило. Но не мисля,че ще е то. Клоня към Анна, Виктория, но и нещо американско.

# 625
  • София
  • Мнения: 8 696
Камила нещо не ми допада горе. Като странна порцеланова кукла е с тези рокля и шапка.
Не мисля, че би било подходящо да се опънат и излъскат. Представяте ли си го Чарлз с някакви процедури ? Grinning

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Аз съм за Маргарет, на която галено да казват Маги. Или пък Елизабет Simple Smile
За мъжко Уилям

# 627
  • Мнения: 18 587
Уилям няма да е.

# 628
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 226
Аз не съм за Даяна. Просто казах,че ще е хубаво да го изберат и мило. Но не мисля,че ще е то. Клоня към Анна, Виктория, но и нещо американско.

Задрасках Даяна. "Анна" го приемам за "Ан", или искаш да е отделно предложение?

# 629
  • Мнения: 6 909
Мегън, облечена в бялата рокля с Бяла шапка, много ми харесва! За първи път толкова много! Нежна, стилна, изискана.
Но официалната визия не ми харесва. Роклята е доста обикновена и не ми харесва липсата на прическа.

Общи условия

Активация на акаунт