"Къде в Пловдив??? - 78

  • 46 372
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 7 716
аз съм в търсене на добър личен лекар, който работи в централната част на града ... писах в другата тема, но без отговор ... някакви препоръки?

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
Ако бул. Марица 53 ти върши работа - д-р Силвия Славова

# 557
  • Мнения: 275
Къде има фен артикули на  футболни отбори - шапки, шалове, та може и несесри или чаши - търся нещо ефтино (не марково) като допълнение към подарък

# 558
  • Мнения: 1 784
Аз търся личен лекар в Кичук Париж. Ако някой има предложение може и на лично съобщение да ми пише.

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 2 529
Къде има фен артикули на  футболни отбори - шапки, шалове, та може и несесри или чаши - търся нещо ефтино (не марково) като допълнение към подарък

В Гранда.

# 560
  • Мнения: 2 499
В подлеза на гарата май имаше магазин за фен артикули.

# 561
  • Мнения: 11 548
Да, в подлеза на Централна гара има - наскоро купувах чаша от там.

# 562
  • Мнения: 78
Здравейте, плануваме шопинг пътуване до Пловдив, въпросът е къде има интересни и изгодни предложения за 16 годишни момичета. Благодаря ви предварително.

# 563
  • Мнения: X
аз съм в търсене на добър личен лекар, който работи в централната част на града ... писах в другата тема, но без отговор ... някакви препоръки?

Препоръчвам с две ръце д-р Мишева в ДКЦ 1 до Понеделник пазара. Цялото семейство сме при нея, вкл. баби, лели. Проблемът е че чакаш по 1 час преди да влезеш, много е бавна, но преглежда както трябва. По-скоро ще ти направи една излишна кардиограма, отколкото да те пусне така. Тя е и пулмолог, освен това работи и с Боаронска хомеопатия, ако искаш.
Скрит текст:
Преди две години баща ми се влачеше с някакви грипни симптоми, но тя заподозря нещо и го изпрати на кардиолог - оказа се белодробна емболия. Ако не беше тя, още няколко дена и щеше да е пътник.

# 564
  • Мнения: 12
Къде има фен артикули на  футболни отбори - шапки, шалове, та може и несесри или чаши - търся нещо ефтино (не марково) като допълнение към подарък

В Гранда.
И до стадион Ботев.
Иначе аз поръчах халба за бира с гравирано лого на футболен отбор от една фб страница. Гравираха го за ден. Излезе  ми 15лв., много е готино.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Моля да ме упътите за аптека,в която ще ми приготвят мазило по рецепта? В района на Тракия,Военна болница,Стадион Ботев?

# 566
  • Мнения: 1 434
Къде мога да намеря хубаво патешко месо? Ферми или нещо подобно в близост до Пловдив? Чувала съм за Първенец, но не съм сигурна дали съществува  към момента и къде е точно.

# 567
  • Мнения: X
Моля да ме упътите за аптека,в която ще ми приготвят мазило по рецепта? В района на Тракия,Военна болница,Стадион Ботев?
Далече ти идва, но от край време в тази аптека са се специализирали точно в това.
На бул. Васил Априлов, на ъгъла с ул. Мечников. Ако идваш откъм гарата, подминаваш ВМИ, пада се следващата пресечка след училището. Не успях от телефона да дам линк към Гугъл мапс. Има стара, избеляла табела в синьо Аптека 26 или 21. Не помня точно.

Патешко съм купувала от Лекси. Иначе кланици за бяло месо има в Първомай, не в Първенец. Тъкмо две на брой, но не мисля, че продават на дребно.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 22:55 от Анонимен

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Ако искате да зарадвате близките си уникални, ръчно правени подаръци с кауза, може да го направите на благотворителния базар в Мол Пловдив - 3етаж  от днес до неделя!
Част от нещата, които ще се продават са в този албум:

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Може да подкрепите и Дневния център за младежи с увреждания, базара им е днес в Гранда https://www.facebook.com/events/126973271523251/

Общи условия

Активация на акаунт