VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 573
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 5 490
 Брадъре, кАжи честно, братле, това ли е най - интересното което се случва в къщата? Кой какво правил, защо го е правил ( ама правил ли го е или не го е правил) - и това е забавлението? Нещо повторено, потретено...подесетено и така втора седмица.Да му се не знае и кекса - нещо нечувано и невиждано! Ако толкова няма какво да излъчват да се свият до 1 час седмично, дано тогава се случи нещо интересно, но и за това се съмнявам

Тази история за мен не беше забавна, а поучителна в много аспекти.

# 4 381
  • Мнения: 7 228

Не съм искала да се оправдаваш. Само попитах. Съжалявам, съжалявам! Гледайте си със здраве и продължавайте да се възмущавате, да се кълнете как повече няма да гледате, но ще продължавате да го правите. И да коментирате. До скоро тая тема ми беше интересна заради някои от коментиращите тук, включително и ти.

Мога да отговарям само за себе си. Никога не съм казала, камо ли да се кълна, че няма да гледам.

Не харесвам да ми размахват пръст и да се възмущават от тези, които гледаме формата. Всички четящи и пишещи в темата го гледат, но някои не си признават. И в това няма нищо странно и страшно.

Всеки гледа по различни причини. Всеки има дистанционно и куп канали. Свобода на избора.


И те така те! newsm10

# 4 382
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Много ми е забавно, продължавам да си гледам и никой не ми липсва Wink

# 4 383
  • Мнения: 13 830
Не се карайте, браточета и копелета Simple Smile Стегнете се и беж да разберем със сигурност имАло ли е секс или не, че без отговора на този така жизненоважен въпрос как ще спим тази нощ! Щото на цялата дива простотия, това е най-важното, разбираш ли Wink
Иначе последната задача на Константин беше забавна и той добре се справи. Явно го бива за провокатор. А Петко е нормално да разказва подобни тъпи вицове, това си му е нивото на човека.
Клипчето са го докарали.

# 4 384
  • Мнения: 4 895
Догледах вчерашния епизод,Божана повика гугутките да си кажат, тъпата молитва,а Света ваня я забрави,ох.

# 4 385
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скролвайки набързо постовете във ФБ, виждам, че болшинството пишещи там са изпаднали в телешки възторг от клипа. Да очакваме още повече простотии занапред.

# 4 386
  • Мнения: 5 490
Не се карайте, браточета и копелета Simple Smile Стегнете се и беж да разберем със сигурност имАло ли е секс или не, че без отговора на този така жизненоважен въпрос как ще спим тази нощ! Щото на цялата дива простотия, това е най-важното, разбираш ли Wink
Иначе последната задача на Константин беше забавна и той добре се справи. Явно го бива за провокатор. А Петко е нормално да разказва подобни тъпи вицове, това си му е нивото на човека.
Клипчето са го докарали.

Брала Рози къпини у Ричови градини...Musical Note Musical Note

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 00:00 от DeltaAzimut

# 4 387
  • Мнения: 4 895
Скролвайки набързо постовете във ФБ, виждам, че болшинството пишещи там са изпаднали в телешки възторг от клипа. Да очакваме още повече простотии занапред.
Тръпнеш Лора за запее?

# 4 388
  • Мнения: X
Пепа наистина ли си мисли, че може да пее?! Ако не беше текста на песента, нямаше да се сетя за коя песен иде реч...

# 4 389
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скролвайки набързо постовете във ФБ, виждам, че болшинството пишещи там са изпаднали в телешки възторг от клипа. Да очакваме още повече простотии занапред.
Тръпнеш Лора за запее?

Под дивана съм се скрила от страх. Но стана още по-лошо - Константин запя. А камерата показа чорапчетата му.

Добрева всеки момент ще ревне.

# 4 390
  • Мнения: 3 025
Хубава песен изпълни Папи.
Лора пак е на черешата.

# 4 391
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лора е много пияна. Тъжно ми е заради Данчо.

Лора: "Аз знам три песни".

# 4 392
  • Мнения: 4 895
Вземам си думите на зад,моля,моля

# 4 393
  • Мнения: X
Лоркиното пеене не се издържа smile3511

# 4 394
  • Мнения: 3 025
Лора не може да пее. И си призна, че репертоара и е на плейбек.
Много се лигави, да спре това пиене, не и влияе добре.

Общи условия

Активация на акаунт