VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 568
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 455
  • Мнения: 9 196

Кога е казал?Подкрепяйте думите си  с   доказателства бе хора.Всяка вечер го гледам това предаване и не съм чула такова нещо.

Някой трябва да ти доказва нещо? На тебе? Сериозно? Сега от майката на Константин, стана Цацаров ли? Да си гледала. Казвал го е на няколко места, че е отделил достатъчно време на мъжката любов. Което е все тая, качван или не, си е все същото нищо. Нелицеприятно и скучно нищо. С три тестера за разкош.

# 4 456
  • Мнения: 359

Кога е казал?Подкрепяйте думите си  с   доказателства бе хора.Всяка вечер го гледам това предаване и не съм чула такова нещо.

Някой трябва да ти доказва нещоНа тебе? Сериозно? Сега от майката на Константин, стана Цацаров ли? Да си гледала. Казвал го е на няколко места, че е отделил достатъчно време на мъжката любов. Което е все тая, качван или не, си е все същото нищо. Нелицеприятно и скучно нищо. С три тестера за разкош.
Ми ти го твърдиш бе пандишпанче.На кои места го е казвал? На кои места го е качвал?Нелицеприятно е да говориш тъпотии .Тестерите си ги ползвай със здраве.

# 4 457
  • Мнения: 9 196


Ама малката злобарка, как се беше натокала ... с едни обуща, с едни токове, колкото нея, на приятелката на Доналд Дък ми заприлича в краката.

# 4 458
  • София
  • Мнения: 5 606
Чувам в одата за Ричи : "Пусни си Галааа" и се възмутих, че правят реклама на Гала. Чак в клипа осъзнах, че май е "пусни сигналааа".... Трябваше в дълбочина да вникна в текста, ама....
Joy Не са се сетили за “Пусни си Гала”!

# 4 459
  • Мнения: 3 485
http://-spam082-/n/nora-nedkova-se-vrushta-v-bradura.132644.html




Добро утро и благодаря за коментарите от живото предаване.  Coffee

# 4 460
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ДобрЮтро!

# 4 461
  • Мнения: 69 276
Опс..стреснАх се бе..какъв е тоз вълкодав Scream
Пу..пу...да си плювна в пазухата....

# 4 462
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Опс..стреснАх се бе..какъв е тоз вълкодав Scream
Пу..пу...да си плювна в пазухата....

Първо извади лещата оттам, да не я оплюеш.

Светлана Гущерова стана брюнетка

https://life.dir.bg/zvezdi/svetlana-gushterova-stana-bryunetka

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 08:48 от smileys

# 4 463
  • Мнения: 2 816

Правилно, интелектът на брюнетките се коментира по-рядко. Grinning

# 4 464
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Правилно, интелектът на брюнетките се коментира по-рядко. Grinning

Неслучайно е Светла Умното.

Снощи цяла вечер анонсират гостуването на Кулагин. Тази сутрин в самото предаване, когато представят материалите, които предстоят да излъчат, пълно мълчание по този въпрос. Може гостуването да се е разсъхнало.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 09:26 от smileys

# 4 465
  • Мнения: 36 908
Скрит текст:
Хелена сигурно е майка му, само тя може да напише подобно нещо. Не знаех, че има акаунт тук. Щях да съм по-внимателна.
Разкри ме ,а сега бъди по внимателна
Аз ще ти кажа какво не му харесвам, щом искаш подробни отзиви. Първо - на мен той не ми изглежда красив. Вчера някой каза, че бил красив и специално отворих негови снимки в Гугъл, за да проверя, дали не съм се заблудила. Ами не - лицето му не ми харесва и това е. И не заради бенката.
Не съм му била фен преди предаването - отношението ми е абсолютно неутрално. Пускала съм си двете му песни точно по един път (не ги издържах до края). Моето чувство за хумор не е такова и музикалният ми вкус е различен - мелодиите не са ми забавни, нито клиповете, нито текстовете. Ако това му е талантът - няма какво...
Поведението му в Къщата (от това, което съм гледала) е нагло - например, историята за момичето, с което е спал на 14, не беше забавна, а отблъскваща. Вярвам на чичо Петко, че му е разказал отвратителни случки (което очевидно е цензурирано от Брадъра).
Това, че до 21-вата си година е бил гей, а след това се е отказал, ми звучи меко казано тъпо. Няма такова нещо като бивш гей. Няма нищо лошо да е гей, твърдението, че си сменя сексуалната ориентация по желание, е тъпото.
Речникът му е беден, а разсъжденията му са просташки - няма да правя анализ на всяко изказване, но до сега не съм чула да е казал нещо умно или интересно.
Не съм му чела литературното творчество и нямам намерение.

Хайде, лека нощ.
Гледай живото и ми говори.Стига с тая бенка и външният му вид -това е тъпо.Другите ти твърдения издишат .Какво е разказал на Петко си е негова работа ,а дали е истина или не пак си е негова работа.Ти как точно разбра ,че е бил гей? Не бъди смешна .

[/quote]
Нито веднъж не съм гледала живото - разбирам от форума какво е станало. За ориентацията разбрах от НЕГОВИТЕ СОБСТВЕНИ интервюта, които са достъпни из нета - търси си ги. Какво издиша, какво не издиша - ти попита за мнение, това е моето мнение и то няма да се промени, понеже ми се фръцкаш.

Между другото, исках да напиша нещо на продуцентите - не гледам предаването, ако щете ми вярвайте, затова пък, откакто ми блокирахте профила, коментирам тройно повече във Фб и имам стотици отзиви. Из-по-на-блокирайте и останалите ми профили Wink

# 4 466
  • Мнения: 69 276
И аз се кльопнах пред тв-то....чакам Кульо...ама го няма. Фалшива новина ли е????

# 4 467
  • София
  • Мнения: 1 278
За мен еднакво грозно е не само немъжкарското поведение на Ричард, но и да си развяваш като чаршаф сексуалността по медиите, както Константин или неговото "алтер-его" (повръща ми се като чуя тази дума като оправдание за инфантилно поведение). Направо съм потресена, че това може да е стратегия да си интересен (или да генерираш аудитория)! Но мисля, че достатъчно време отделих по темата за тези два индивида.

Приятни почивни дни, момичета!

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 10:00 от Velina25

# 4 468
  • Мнения: 69 276
Като са шиели едновремешните юргани с вълна вътре, от баба знам, че се налагали с бухалки - за да мълчи юрганът какво се случва под него и да не разказва ☺

ББ обаче съвсем Аморално и просташки прави точно обратното - кАжи бе, юрганче...кАжи какво стана под тебе...Rolling Eyes
Тъпня пълна.

ББ...я ми кажи кой кви пломби и мостове има в устата, че и там не се вижда...пък миЙ важно Thinking

Таргета на шоОто освен да са пубери...на друг не би мо било интересно двама възрастни какво са правели под юрганчето.

# 4 469
  • Мнения: 7 723
нямаше как да не се сетя за Ричко 🤣, не се съмнявам, че може да е и такъв

Общи условия

Активация на акаунт