VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 314
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 545
  • Мнения: 13 770
Добре, де, вие какви толкова интересни откровения очаквате от Кулагин. ...
А че сте скокнали по тъмно да го гледате, кой ви е виновен Simple Smile Вместо да поспят повечко в събота сутрин или да се занимават с нещо по-интересно, те телевизия ще ми пускат от 8 часа сутринта  Stuck Out Tongue Winking Eye
Някой написа ли, че очаква супер откровения? А пък, защо е скокнал някой - има си причини, аз съм не помня да съм си помисляла дори подобно нещо - че съм скокнала някога, заради когото и да е по ТВ, но не е твоя работа да казваш на хората, кой за какво ще скоква.
Салсиша, аз си хортувам с другарчетата в темата, ти защо се впрягаш толкова Simple Smile
И последвай си собствения съвет, де - не е твоя работа да казваш на хората кой какво да пише  Joy

# 4 546
  • Мнения: 1 998
Водещата каза, че гостуването на Кулагин се е провалило по причини, които не зависят нито от предаването, нито от него. Аз го тълкувам като забрана - вероятно от продуцентите на ВБ.
А може би намеса на адвокати?

# 4 547
  • Мнения: 36 507
Споко, на мен цялата история с Рози и Ричко ми беше толкова тъпа, че май ще се откажа да гледам и изгонванията и номинациите.
А за коментирането - както казах, коментирам от няколко профила (истински, не фалшиви) на страницата им във Фб, просто защото така искам.

# 4 548
  • Мнения: 619
И на мен историята със се*са между Рич и Розмари ми е безкрайно скучно. До тук бях с ББ.

# 4 549
  • София
  • Мнения: 7 886
Добре де, всеки си преценява какво да гледа и какво-не.
Само не мога да разбера защо някой се чувстват длъжни да осведомят форума за това Stuck Out Tongue Winking Eye
Кулагин според мен изобщо не е знаел за "гостуването" си. Разбрал го е от рекламите Simple Smile))) постфактум.

# 4 550
  • Мнения: 14 966
Кулагин е опасен да го пускат, без предварителен запис- кой знае какви щеше да ги сътвори. Joy
Пък може и да е споменал нещо в предварителните интевюта , което да се е сторило опасно зло за продукцията. Той с и е малко непредвидим- както може да маже , така също и да плющи.
И мен ме е яд , че не го излъчиха, нищо , че не съм му фен.

А Борко Петров е съвсем друга история, този никога няма да прости на ББ, но няма да осъзнае собствената си посредственост и злоба. Поне по-завоалирано да беше написал коментара си. Първо плюеш , после мажеш. Е , не.

# 4 551
  • Мнения: 7 710
най - интересното от вчерашния епизод беше бонус видеото 🤣🤣🤣

# 4 552
  • Мнения: 4 936
Ю тюб сега ми изкара тази препоръка (явно защото предпочитам ретро песни пред тези на Папито); ето, че и Ваня някога е била слаба и симпатична (трябвало е да се поддържа):


Ее, страхотни са! Тука без Ева и Гого  и много добре им се получава.

А Ваня напълня след това по мед. причина. И как изобщо си представяте, че някой иска да е дебел и го прави целенасочено???  Много е грозно да коментирате физически недостатъци на участниците.


# 4 553
  • Мнения: 1 392
Че кво толкова да каже, което да не го знаем Joy
Ами примерно че всичко е по сценарий. Едно е да гадаеш друго е да го признае я ефир.

# 4 554
  • Мнения: 13 770
Винаги съм си мислила, че този от клипа е мъжът й и бащата на детето. Сега други неща чета и се чудя дали са верни?

Че кво толкова да каже, което да не го знаем Joy
Ами примерно че всичко е по сценарий. Едно е да гадаеш друго е да го признае я ефир.
Е как ще каже точно това! Вярно ли се надявате някой някога да ви го каже! Никога!
Нали не само ще му вземат хонорара, ами и такава глоба ще му друснат, че цял живот няма да му стигне да я плати!
Вие пък Simple Smile

# 4 555
  • Мнения: 68 668
Ние не гадаем. Знаеме го.
Друго какво? Може да каже имам предвид...Joy

Че кво толкова да каже, което да не го знаем Joy
Ами примерно че всичко е по сценарий. Едно е да гадаеш друго е да го признае я ефир.

# 4 556
  • Мнения: 15 608
Изобщо не си представям Мира да е с асцендент Лъв. По-скоро ми идва да е дева.

# 4 557
  • София
  • Мнения: 7 886
Изобщо не си представям Мира да е с асцендент Лъв. По-скоро ми идва да е дева.
Толкова ли е лошо да си с асцендент Лъв? Питам, защото аз съм с такъв, иначе съм зодия Стрелец.
Същинска Лора, Пепа и Настьо Simple Smile)))))

# 4 558
  • Мнения: X
Добре де, всеки си преценява какво да гледа и какво-не.
Само не мога да разбера защо някой се чувстват длъжни да осведомят форума за това Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, темата нали е да се коментира предаването Вип Брадър.
Да кажеш, че ти е скучно или спираш с гледането също е вид коментар и си е по темата.
Нека сме толерантни.

Не всички епизоди са топ, някои наистина са скучни и няма лошо да се отбележи.
Въпросът е, че все пак предаването се гледа. Може да се заричаме колкото си щем, но
пълним ли страници - пълним...
Явно не е чак толкова зле рейтинга Simple Smile

# 4 559
  • Мнения: X
Няма нищо лошо в асцендент Лъв, просто Мира е "скромна" и за това се съмнява, че е двоен лъв. Но според мен съмненията й са неоснователни. Има си и такива, по-"срамежливи" лъвове Simple Smile


Но си пасва на зодията иначе, на самия архетип. На лошите екземпляри от лъвовете, имам предвид (!). Суетна, не търпи критика, има чувство за особена важност.

Общи условия

Активация на акаунт