VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 567
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 305
  • Мнения: X
Турчето няма да се спре пред нищо.

За първи път виждам турчин/помак да носи кръст на врата. Та май Ричи-Мекичи е християнин.

# 4 306
  • Мнения: X
Ричката може да осъди сега ББ за уронване на престижа.


Аз съм с противоречиви чувства. Хем имам чувството, че гномът си го заслужи, хем че е премината важна морална граница.

# 4 307
  • Мнения: 15 865
Радвам се, че в крайна сметка песента не беше преработена. Клипа е перфектен - показва РичкУ в пълния му блясък. И наистина му пожелавам да пускат тази песен във всеки клуб, в който влезе. Айде лека от мен

# 4 308
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Може да сложиш маслините в пица,като ги обезкостиш за отвара,може да ти опростим греха.

Тц. Нищо не разбра. На мен Библията ми е настолна книга, още преди да се науча да чета.

# 4 309
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Абе биг брадър и аз не харесвам вафлите, които ми давате ама ги ям... Падаммм хахахахаха

# 4 310
  • Мнения: 14 796
Ще има ли All stars?Може там да влезе Кулагин. newsm35

# 4 311
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 514
Брадарът мисли зрителите са малоумни: толкова повторения по хиляди пъти, че и отгоре не е имало в друг сезон.
Мисля, че накрая зрителите с лекота ще могат да разиграват безвкусните сценки от този сезон.

# 4 312
  • Мнения: 9 196
Мноооого тъпо стана това шоу!!! Мега, гига, супер тъпо! Оххх, къде си, Кулагин?!?!

В Димитровград.

# 4 313
  • Мнения: 7 776
ББ а.к.а qkoto1, vip123, vip1234,
Искам да ти кажа - ти си супер жалък! Да, да, да ти! 😉

# 4 314
  • София
  • Мнения: 5 716
Тва животно Ричард живее само, за да яде и да помпа мускул...  #Crazy

Е, има и странични занимания - да прави секс, ако намери с кого и по 30 пъти дневно да се гледа в огледалото... друго не се сещам...  newsm78  А, да... и да спи... smile3506

# 4 315
  • Мнения: 4 895

Може да сложиш маслините в пица,като ги обезкостиш за отвара,може да ти опростим греха.

Тц. Нищо не разбра. На мен Библията ми е настолна книга, още преди да се науча да чета.
Там не пише,сама да си издадеш пицата,тропайки с ножа по чинията! 

# 4 316
  • София
  • Мнения: 5 606
Абе ние сигурни ли сме, че  Божана е жена? Колкото повече и наблюдавам поведението, толкова повече съмнения ме обземат...  newsm12
А като й чуе човек гласа и тембъра и подозрението ти почти се затвърждава!

# 4 317
  • Мнения: 1 308
Хайде, ББ да реабилитира любимеца си.
Направо му излъска ореола над главата, само да не се килне Laughing
Аз през цялото време се чудя на кой друг бигбадаровски герой ми напомня Ричи и се сетих, на Панайот, когато сваляше Пеньо, мислейки че е жена и като разбра, че е мъж и е било мисия. По същия начин изпадна в ужас какъв имидж е създал отвън и как ще го подиграват.

# 4 318
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Е, има и странични занимания - да прави секс

...каквото и да значи това.

# 4 319
  • Мнения: X
Ричко не го знам какъв християнин е, ама разсъжденията са му като на мюсюлманин (не съм политкоректна, сори)...
По нещо ми навява и на Митьо Пищова. Може би по вдлъбнатия интелект.

Общи условия

Активация на акаунт