"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 4

  • 40 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Емре-Арда

# 61
  • Мнения: 1 223
Добър вечер!
Снимките са прекрасни. Изглежда Азра и Дженк ще се сближат. Виждам, че се усмихват. Ще имат напредък. Искам вече да се сдобрят. Да станат двойка и тогава вече е съвсем друго да се карат и да се събират. Поне ще знаят какво изпитват един към друг. Сега само Азра знае за чувствата на Дженк. Той все още не знае за нейните чувства.
Дано най-сетне и Мерт да се събере с Азра. Имам силното усещане, че Дженк няма да остави Фатма. Пък твърде вероятно е тя наистина да посегне на живота си с тази ножица, защото ако влезе в затвора ще се разприказва и за Сумру и нея ще вкарат в затвора и ето го финала дошъл.

# 62
# 63
  • Мнения: 3 372
Добро утро!




# 64
  • Мнения: 36 752
Добро есенно утро



Щастлив петък с аромат на есен

Благодаря за споделеното  Hug
Въпреки, че всички - героите в сериала и зрителите - упрекват Дженк, че действа първосигнално и прибързано....според мен не е така....Дженк няма да се изплаши от ножицата, която Фатма насочва към него, а ще се въздържи, за да не стресира и да не травмира Мерт.....и ще се опита да вземе Мерт от Фатма без да травмира детето.....но нещо или някой ще попречи това да се случи и Фатма ще избяга с Мерт.....Най-вероятно това ще бъде от полза за Азми и Сумру.....
Голяма конспирация ми идва на ума рано сутрин.... Grinning Но ще видим в неделя какво ще се случи.....

# 65
  • Мнения: 5 448
То тогава и полиция вече трябва да намесят. А тя Фатма ли да не може да хване?

# 66
  • Мнения: 36 752
Тигаса - според мен полицията отдавна трябваше да се намеси.....Как да хванат Фатма, като не я търсят....Виж Дженк как го хващат на секундата - изглежда той е най-големия престъпник..... #Crazy
А истинските престъпници не ги търсят изобщо.....Сценаристите ме карат да се чувствам като канарче.....

# 67
  • Мнения: 1 223
Здравейте!
Опитах се от телефона да кача една снимка от официалната страница в Instagram, но не ми се получи. Може ли някой да я качи? Само ще добавя, че след като видях снимката нямам думи, с които да опиша вълнението си. Очаква ни наистина различен и интересен епизод.

# 68
  • Мнения: 36 752
Селин - да беше казала коя снимка имаш предвид....
Намерих една, но не зная дали е същата, която си видяла....

# 69
  • Мнения: 1 223
Ани , точно за тази снимка говоря. Толкова съм развълнувана и нямам никакво търпение за следващия епизод вече. Уникална снимка
 Момента ще е интересен със сигурност. Ще се сближават постепенно и хоп - току виж се целунали...
А, още една снимка видях, че са пуснали и идвам да си редактирам поста, за да я пусна.

Арда вече наистина започна да ми харесва. Не е лошо момче. Поне от това, което съм видяла през последните епизоди. Той ми харесва и как се държи с Джансу. Лошите хора не заслужават добро отношение, а тя в последния епизод си показа злобата. Да не се радвам много на Арда, че ще вземе да ме разочарова...

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 16:56 от Selin Ozkaya

# 70
  • Мнения: 4 741

Уоу , каква приятна петъчна изненада  bouquet
Благодаря за епизода , вече ми стана два за гледане , но децата са болни и е лудница вкъщи, до неделя ще се постарая да ги изгледам  Heart Eyes

И аз се чудех, дали на старата снимка с колелото в Инстаграм не бяха със същите дрехи, но не ми се ровеше в старата тема  Mr. Green

# 71
  • софия
  • Мнения: 222
Колко епизода е сериала?

# 72
  • Мнения: 1 223
Galant , здравей! Сериала още се излъчва. До сега са излъчили 12 епизода. В неделя ще излъчат епизод 13.

# 73
  • Мнения: 4 741
Току що изгледах 11 и 12еп с превод и мога да кажа само БРАВО! Страхотни диалози, страхотна игра на актьорите, страхотна музика! Heart Пак ревах и се вълнувах все едно за първи път го гледам Joy

Само едно ми стана интересно, което не помня да сме обсъждали досега. Серап подписала на Азми някакво пълномощно , докато Фериде беше в болницата, цял 12епизод се обясняват затова и пак не стана ясно какво точно е подписала, защо няма копие от документа , вЕрно ли е толкова тъпа ? Rage Той пък говори по телефона и каза "нека засега акциите да останат на твое име" или нещо такова беше, да не би да е "откупил" акции от фирмата? Thinking


# 74
  • Мнения: 6 590
Привет, момичета! wavey wavey wavey

Нямам много време и от неделя все ви гоня и и чак сега успях ви настигна.
Благодаря на всички за споделеното, чета ви с голям интерес!
Благодаря и на екипа за превода на български!


Нямам търпение за 13 епизод утре вечер.
Дори Дженк и Азра в последното си интервю ни обещаха, че  той ще е много различен и да очакваме изненади. 
От снимките личи, че ще е много интересен и най-после ще си получим усмивките на нашите любими Дженк и Азра.  Дано се случи най-доброто и с Мерт и да се съберат най-после с Азра. Дори да не стане и лудата Фатма да успее да избяга с детето, надявам се че в крайна сметка Дженк ще е този, който ще го върне на Азра. Всъщност на това се надявам от самото начало на сериала.

Цитат
Въпреки, че всички - героите в сериала и зрителите - упрекват Дженк, че действа първосигнално и прибързано....според мен не е така....Дженк няма да се изплаши от ножицата, която Фатма насочва към него, а ще се въздържи, за да не стресира и да не травмира Мерт.....и ще се опита да вземе Мерт от Фатма без да травмира детето.....но нещо или някой ще попречи това да се случи и Фатма ще избяга с Мерт.....Най-вероятно това ще бъде от полза за Азми и Сумру.....
Ани Hug
Изобщо не се съмнявам,че Дженк ще постъпи смело и адекватно в случая с Фатма, но този път в никакъв случай не бих сметнала това за импулсивно или първосигнално, а по-скоро за смело и отговорно.
Сигурна съм, че Дженк ще направи всичко по силите си да спаси Мерт и ще го направи от сърце.
За мен първосигнално е да се ядосваш и да съдиш някого прибързано, без да познаваш фактите, а да спасиш едно дете е прекрасно.
Дори самия Дженк си призна, че досега е постъпвал импулсивно, но отсега нататък ще видим един нов Дженк.

Цитат
Само едно ми стана интересно, което не помня да сме обсъждали досега. Серап подписала на Азми някакво пълномощно , докато Фериде беше в болницата, цял 12 епизод се обясняват затова и пак не стана ясно какво точно е подписала, защо няма копие от документа , вЕрно ли е толкова тъпа ? Rage Той пък говори по телефона и каза "нека засега акциите да останат на твое име" или нещо такова беше, да не би да е "откупил" акции от фирмата?

Мики Hug
И мен буквално ме порази факта, че Серап постъпи е толкова наивно. 
Даже наивно е доста мека дума. Тя нито знае какво е подписала, нито е прочела съдържанието му, просто е сложила подписа си върху листа и толкова. Азми цели 30 години е бил дясната ръка и най-доверен човек в бизнеса на г-жа Фериде, а сега се обръща против нея и е готов да я прати в лудница. Очевидно Серап е много елементарна и повърхностна жена и алчността й е замъглила изцяло разсъдъка, щом не се досеща, че човек способен на такова предателство не може да е добър и по всяка вероятност цели лична изгода.

Тази серия я гледах половината на руски, половината на български и с прекъсвания и вероятно някои детайли са ми убегнали, та не разбрах точно каква е играта на Азми. Явно е прехвърлил някакви акции от фирма Челен на свое име и е основал нова компания, която иска сина му да оглави. Как точно ще обясни това обаче не знам. Вероятно знаейки за болестта на Фериде смята, че нея скоро няма да я има, а Серап е толкова наивна, че ако иска може да я убеди дори, че е негърка…

Цитат
Арда вече наистина започна да ми харесва. Не е лошо момче. Поне от това, което съм видяла през последните епизоди. Той ми харесва и как се държи с Джансу. Лошите хора не заслужават добро отношение, а тя в последния епизод си показа злобата. Да не се радвам много на Арда, че ще вземе да ме разочарова...
Селинче Hug
Арда и на мен много ми харесва в последните две серии. Сякаш историята с наркотиците беше за него като катарзис и той започна да се интересува и от другите хора и да изразява позиция по семейните въпроси. Момчето има силно развито чувство за справедливост и умее да отстоява позицията си. Много ми хареса реакцията му на случилото се с Фериде, както и че не подминава изцепките на сестра си Мелис. Но… и аз очаквам абсолютно всичко от него в бъдеще, имам си едно наум за него и не забравям какъв неприятен, егоистичен и саркастичен глезльо беше в първите серии.
А снимката с Мерт, на която надничат през пердето на сцената е прекрасна.

Да ви кажа, малко съм разочарована от Фериде.
Тя продължава да използва Азра за постигане на собствените си цели и имам чувството, че дори не си дава сметка на какво е подложено момичето в тази къща, където всички се отнасят към нея като към враг и дори Сумру проникна в стаята й да й дава акъл и да я заплашва. Това както и да е , но не мога да приема, че Фериде досега с всичките възможности, с които разполага и виждайки колко много страда Азра за изгубеното си братче, не направи абсолютно нищо, за да й помогне да го намери. За полицията да не говорим, това пропуск в сценария ли е, не знам, но при условие, че знаят самоличността на Фатма, има десетки начини, по които да открият местонахождението й. Надявам се, че първо ще съберат Мерт и Азра и едва тогава ще вкарат в сериала новите герои и новите сюжетни линии, свързани с тях, за които ни разказаха.

Странна ми беше реакцията на Дженк на това, което му съобщи Азра за Мазньото.
Не знам защо прие с недоверие и се усъмни в това, което му каза тя и вместо да направи нещо по въпроса да разбере дали е вярно, той се опита да сподели с Мелис, а  тя дори не го изслуша и веднага се направи на жертва. Но Дженк едва ли ще остави нещата така.

Много са ми интересни нещата около Тарък.
Азми успя да го изманипулира доста добре като му представи нещата по начин, който не отговаря на истината. Самият Тарък е доста разочарован, че всички около него го предадоха и в голяма степен има право да мисли така. Той отдавна се оттегли от борбата за Азра, но Дженк му обърна гръб и сякаш забрави за приятелството им. Не по причините, които изтъква баща му, но това си е факт. Случилото се с Гюнюл беше капката, която преля търпението му. Добра жена е тя, но е изключително наивна и постъпи зле като прикри мъжа си, а Тарък има пълното право да с чувства разочарован и предаден от всички. На онлайна останах с убеждението, че Азми се опитва да го вкара във фирмата на сем. Челен, но се оказа че не е така. Но въпреки всичко не очаквам Тарък сляпо да му се довери и да не се интересува с какви средства е основана тази фирма. Въпреки, че от самото начало очакваме рано или късно това с Тарък да се случи, героят /такъв, какъвто ни го показаха досега/ не очаквам да направи същото, което стори онази куха лейка Джансу под влияние на майка си,злобата и неудовлетворението си. Много ми е интересна тази сюжетна линия и с нетърпение очаквам да видя какво ще се случи. Надявам се сценаристите да проявят повече оригиналност.

Очаквахме, че Фериде вероятно има някакъв план да накаже близките си за стореното спрямо нея, но засега освен че доведе Азра в къщата, друго нищо не виждам да прави. Дано има нещо предвид, защото ако продължава така, пак ще стане жертва на интригите им.

Приключвам засега, до утре трябва да повторя някои части от епизода на български, за да си доизясня нещата.
Пожелавам ви прекрасен почивен ден!

                           
 

Общи условия

Активация на акаунт