Спам тема (лов ис ин ди еър) от 15.10 до когато

  • 15 837
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
През нощта ще стана и истимаро ще си каширам останалите армагани Joy Едни артисали 5 литра вино. Само да не се сблъскам с гоститУ, което отива да доосмуче ракиджоса, правейки се на сомнамбул Joy

# 586
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 904
Издебни ги, когато са в банята или тоалетната, и беж да криеш армаганите. М`чи те що са ти ги донесли - за теб персонално или колективно да се изпият, докато трае гоститУ, м? Wink

# 587
  • Мнения: 1 121
Ама гостету дето носят армаганите имат ли право да ги пият???? Тва не е оферта хич Laughing

Те, гостите, сигурно си знаят, че кот' си донесат, тва шси пият, та със сигурност ще изсомнамбулстват Wink

# 588
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Издебни ги, когато са в банята или тоалетната, и беж да криеш армаганите. М`чи те що са ти ги донесли - за теб персонално или колективно да се изпият, докато трае гоститУ, м? Wink
Вече начуках канче и гоститУ разбра, че ако 1 се изпие - 1 трябва да остане Mr. Green Ма се чудя не си ли вкарах автогол...сега трябва да се изпият едните 2.5 литра вино Laughing

# 589
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 904
Еее, как точно ще премерите половинката? Заделяш повечето за после, другото се изпива сега Wink

# 590
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Еее, как точно ще премерите половинката? Заделяш повечето за после, другото се изпива сега Wink
Виното е налято в 2 бутилки по 2.5л Grinning

# 591
# 592
  • Мнения: 10 823
Добро утро Simple Smile
Като гледам , пак за мойта въдица става дума, че даже я и сънувате Grinning
Вчера нещо ви поизпуснах, ама задачки имам и няма как.
Вече съм изпил кафето и след малко съм на плантацията, закуската може и да
почака, но няма да я пропусна. Джу, ти къде го слагаш толкова пиене ?
Кико, след среща с хитлер как спиш ? И ша ва замоля, стига коментари на
домакински уреди - много мъжко гъз у гащи става из темата ! Сакаме голи
мадами !

# 593
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
ДУ не съм най-ранобудния но съм на плантацията Simple Smile

# 594
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 443
Пънчи, изглежда като да не си си лягал.

Аз съм будна от половин час, но упорито се правя на заспала и е толкова тихо наоколо.

Джу, опази ли винцето? Насъскай някое котаче да помага със зъби и нокти, щото не е учтиво ти, нали...

# 595
  • Мнения: 15 619
ДУ
Моите рибари ме събудиха още в 4 и половина. Всички домашни Пени работят на пълни обороти, аз се подготвям за работа. Значи, отворя ли очи, не мога да лежа и да се натискам, направо скачам. Grinning

# 596
  • Варна
  • Мнения: 36 785
Вече две перални опатках, натирих детето да си подреди бардака и да си напише домашното. След малко излитаме по задачи. Ще се разпиша после Simple Smile

# 597
  • Мнения: 6 418
ДУ
Моите рибари ме събудиха още в 4 и половина. Всички домашни Пени работят на пълни обороти, аз се подготвям за работа. Значи, отворя ли очи, не мога да лежа и да се натискам, направо скачам. Grinning
ДУ! И аз си викам - ша съм от първите. Joy
И язе така скачам през седмицата, виж събота и неделя мое се случи някое изключение. Обачи пък ниделята е палачинков ден, та пак не става. А повече от половината съботи съм на работа ... мто, нищо не остана. Joy
Аз пък си прибрах прането, щото планината ми се видя мноо замъглена, а то попътно взе слънце да се показва.

# 598
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Днес Сръбско отпадна Rolling Eyes Ще видим утре каква ще е погодата, че по прогноза го дават някакво нещастно.

Джу, опази ли винцето? Насъскай някое котаче да помага със зъби и нокти, щото не е учтиво ти, нали...
Котачетата за една шепа храна си продават душата Joy. Не стават за партия

# 599
  • Мнения: 6 418
Днес Сръбско отпадна Rolling Eyes Ще видим утре каква ще е погодата, че по прогноза го дават някакво нещастно.
...
Их, бе, Джу, ни можа ли да ги изнудиш някак си. Начи, зех да подозирам, че искат да си изпият сичко. Води ги навънка нейде. Joy

Общи условия

Активация на акаунт