Спам тема (лов ис ин ди еър) от 15.10 до когато

  • 15 767
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Към залеза, чо'ек, аз ли да те уча?!

Стига с тия залези ... изгреви трябват Simple Smile

# 61
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Луна, ще покажеш ли обзавеждането?

# 62
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 413
Това си е цял строеж, луна. Не е за мен тая работа, аз още цикля как да се подредим у дома и не мога да си избера един от четирите варианта, които съм намислила. Не ме притиска време, но трябва да се бистрят идеи.

Пънчи, значи към морето запрашвайте! Чувала съм, че там има чудесни изгреви Wink

# 63
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Лун, на пролет чакаме снимки на китно дворче Heart Eyes

Стига с тия залези ... изгреви трябват Simple Smile
Точно така. Едно е да си на колене пред залеза, друго - на колене пред изгрева Mr. Green

# 64
  • Мнения: 15 619
Луна, ще покажеш ли обзавеждането?
Има още за довършване. Не всичко е направено. Ако пиша още, ще покажа.
Ся точа нокти за нов строеж.   Laughing Тоя ми е измислен до края, барабар с райграса, външното стълбище, щото дворът е на две нива и барбекюто на второто ниво.
Такава работа ми дава криле.  Satisfied
П.П. Аз съм бояджията. като Янчето. Grinning

# 65
  • Мнения: 11 505
Към залеза, чо'ек, аз ли да те уча?!

Стига с тия залези ... изгреви трябват Simple Smile

Изгреви чак на Жулай морнинг... рано ти е още Laughing

# 66
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пънчи, харесва ли ти идеята за Тайланд?

# 67
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Луна, ще покажеш ли обзавеждането?
Има още за довършване. Не всичко е направено. Ако пиша още, ще покажа.
Ся точа нокти за нов строеж.   Laughing Тоя ми е измислен до края, барабар с райграса, външното стълбище, щото дворът е на две нива и барбекюто на второто ниво.
Такава работа ми дава криле.  Satisfied
П.П. Аз съм бояджията. като Янчето. Grinning
Ах, как идеално те разбирам.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 00:42 от YanaDG

# 68
  • Мнения: 15 619
Янче, ти си от мойто тесто.  Grin Първият ми бояджийски опит на собствена глава е от дванайсетгодишна възраст. Бях решила да обновявам къщата за току що родените ми сестри. Не искам да си представям какъв хаос е заварила баба ми, която пристигна за изписването на майка ми от болницата.    Joy Оттогава съм си все така луда  по такива въпроси.
Насъбрах едни палети в двора от разните работи, дето са ни доставяли... викам си, ще измъдрим как да ги оползотворим за нещо интересно. Болката ми беше неизразима, като видях, че милото е сковал легло за кучето от най-хубавите, че уж щеше да ражда. Още го преживявам, че ми провали недооформените още планове за тия палети.  Sweat Smile

# 69
  • Мнения: 11 505
'Сички сме си луди. Аз бременна ама мноу бременна съм редила подово отопление... нагъзурчена, а колко латекс съм измазала не е истина. Вече НЕ! Викам майстори да боядисват.... ше си троша аз ноктите, от къв зор???? Laughing

# 70
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Еее, Кико, ам`чи то е най-голям кеф да плескаш с латекса. После чистенето и подреждането на дреболиите е това, дето ми калява нервите.
Миналия месец боядисах тукашния апартамент, много пипкаво беше, докато мина ей тия заврънтулки:
Скрит текст:
Simple Smile
И това беше само в едната стая. Коридорът, кухнята, банята  и спалните са си отделно. Ама пък ми харесва тая дейност Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 00:44 от YanaDG

# 71
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 413
Аз съм по фината шпакловка и лепенето на тапети. Но съм толкова изморена, че мисълта дори за разместване на мебели ме ужасява. Ама като поотраснат децата и спрат да рисуват навсякъде, ще се прави грандиозен ремонт и ще се вихря.

# 72
  • Мнения: 15 619
То си е вдъхновение, Янче. Перфектно си се справила.
Аз, бременна, не можах да си разтягам туловището. Тогава отстъпих бояджийската шапка, само отекарствах.

# 73
  • Мнения: 11 505
Брау бе, Янче! Аз вече с такива зидаро-мазачески дейности не искам да се занимавам. Само координация и контрол мога да бъда... мноу ме бива Mr. Green

# 74
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Исе, при теб на този етап е мисия невъзможна.
Лун, така наехме апартамента. Макар и да имам картбланш от собственика за промени, все пак се придържам към това, което беше. Още се смеем, че когато предишният обитател дойде, след като се бяхме нанесли, и влезе в хола, първите му думи бяха: "А, аз не знаех, че холът бил толкова голям". Simple Smile Обичайно апартаментите тук се отдават мебелирани и като го взехме, в хола имаше само тесни пътечки за придвижване, като лабиринт. Първата ми работа беше да изчистя и разместя.
Интересно, че такива дейности ме успокояват; хобитата ми, колкото и да са пипкави, също така ми действат. Обаче да бродирам примерно - нямам нерви. Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт