NIVEA Baby: Цялата грижа за бебето, от която се нуждаете в един крем

  • 9 570
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте!
Първо искам да благодаря за получената възможност да тествам продуктите ви!
Дъщеря ми е на 3г.Има много чувствителна кожа,която изисква много хидратация.Използваме кремчето ежедневно.Използваме го за тяло,лице и дупе.Текстурата му е нежна,лесно се нанася и бързо попива в кожата.Впечетлена съм от мекотата която остава след нанасяне.
Дъщеря ми го обожава и постоянно си търси причина да се маже😄

# 136
  • Мнения: 1 711
Здравейте !
Нека и аз изкажа благодарности към екипа на Нивеа, отново чудесно проведена игра. Получих крема с подарък душ гел за глава и тяло,пакет мокри кърпички, както и рекламна книжка за серията миналата седмица. Синът ми , почти 14 г. тийн ме отсвири с кремчето. Но ние с баща му се възполваме максимално. Страхотна текстура и аромат, възхитена съм. Ще си го ползваме със здраве.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 20:01 от ant

# 137
  • Мнения: 2 682
Здравейте и от мен!
Използвала съм доста продукти на Нивеа както за мен, така и за бебето от самото й раждане. Това е и причината поради, която бях много позитивно настроена към крема и разбира се очакванията ми се оправдаха. Душ гелът, който дойде като бонус все още не съм го използвала, защото така или иначе с такъв къпя дъщеря си.
Най-големият плюс за мен на крема е, че може да се използва и за лице. Винаги съм се чудила с какво да мажа лицето на дъщеря си, която след 2 дни става на 1 годинка и ни идва много добре особено във ветровитите напоследък дни. Също се радвам, че попива бързо, защото трудно успявам да я укротя дори и за 2 минути, за да я намажа добре.
И не на последно място много ми харесва опаковката и най-вече това, че не е пластмасова.
Още веднъж благодаря! Ще продължаваме да ползваме вашите продукти!

# 138
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Здравейте, получих подаръчния пакет на Нивея много два, три дни след като изпратих данните си. В него имаше крем Нивея бейби, душ гел и мокри кърпи.
Душ гела е много приятен- пени се добре и има нежен, ненатрапчив аромат. Хареса ми, бих го взела и за напред в стандартен размер.
Останах много доволна и от крема- много лек, по- скоро е като боди лосион, лесно се разнася по кожата и попива бързо. След това кожата на бебето е добре хидратирана, няма мазен слой и р мекичка. Ароматът е нежен и приятен.
Не бях ползвала бебешки продукти на Нивея и цялостното ми впечатление от тези е доста положително.

# 139
  • Мнения: 429
Много добри продукти с приятен аромат, добра консистенция, отлична хидратация. На малкия любим му е крема - цяла вечер бърка в него и се маже.

# 140
  • Мнения: 7 284
Здравейте от още една ,много доволна ползвателка на наградата от Нивеа!Децата ми вече не са бебета,но все още са почти изцяло с  бебешка козметика.От няколко дни ,малкият ми син е с хрема и борим зачервяванията около носа с кремчето.Справя се доста успешно-нежен и омекотяващ разранената кожа.Благодаря за чудесния подарък!

# 141
  • Мнения: 405
Здравейте и от нас с бебе Виктория!
Благодаря ви за подаръчния пакет и възможността да изкажа мнението си за вашия NIVEA Baby крем.Особено сме впечатлени от приятната текстура на крема,лесен за нанасяне,попива чудесно като не оставя мазни следи , хидратира и омекотява кожата на бебка.Ползваме го за цялото тяло веднага след баня вечер,а през деня след като сменям пелените и при необходимост за лицето, шията и ръчички след зачервяване.Освен приятният  и ненатрапчив аромат, съдържащите се натурални масла от слънчоглед и бадем се съчетават чудесно в тази нова формула.Благодарим ви,ще ви останем верни приятели и ползватели!

# 142
  • Мнения: 991
За пореден път продуктите и екипът на Нивеа не ме разочароваха. Очаквах само крема, а получих цял подаръчен комплект. Съвсем случайно детето ми от първите си дни се наслаждава на приятните ви продукти(на път за болницата майка ми видяла шатра на Нивеа, отишла да разгледа и доиде с цяла чанта подаръци необходими за грижите за новородено) та така си остана любима марка.
Крема е много приятен, лек и овлажнява много добре, за сега го ползваме за лицето и ръцете сутрин преди да тръгнем към яслата. Студеното време много изсушава кожата и става на червени петънца, но с крема всичко е наред.
Много съм доволна и от мицеларния душ гел който отново имах възможността да спечеля тук, не изсушава кожата а я прави много мека и хидратирана.
Извинявайте за дългия пост, но съм очарована от продуктите и отношението.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Още веднъж благодаря за възможността да тестваме крема.

Споделям впечатленията си:
 - Удобна метална опаковка с красив дизайн;
 - Добър състав;
 - Попива бързо и не оставя мазен слой;
 - Има приятен ненатрапчив аромат;
 - Хидратира;
 - Изключително икономичен;
 - Подходящ за цялото тяло и за лицето.

Децата ми са с чувствителна кожа. Използвах крема и за дъщеря ми, и за сина ми. И при двамата нямаше нежелани реакции, а само хидратирана и мека кожа. Доволна съм и впечатленията ми са изцяло положителни.

Душ гелът и кърпичките също са чудесни.

# 144
  • Мнения: 1 117

Получих много бързо подаръчния комплект. Много благодаря за възможността. Мокрите кърпички са дебели. Крема попива бързо .А душ гел прави измива добре кожата.

# 145
  • Мнения: 2 957
Благодаря на NIVEA  за подаръчният пакет и възможността да тествам новия NIVEA Baby крем. Кремът попива много добре, има ненатрапчив аромат, хидратира и не остава мазен слой. Икономичен е и опаковката има красив дизайн. Единствената ми препоръка е за опаковка тип помпа - така не е необходимо да се отваря цялата опаковка и да се бърка с пръст, което  окислява и замърсява крема.

# 146
  • Мнения: 1 557
Благодаря за възможността да пробвам продуктите на Нивеа. Не знаех, че на пазара се предлагат и мокри кърпички Нивеа бебе, много ми допаднаха, почистват добре и са хипоалергенни, не се долавя никакъв аромат, което за мен е важно, тъй като и двете с дъщеря ми сме с чувствителни кожи.
Изненадана бях от леката текстура на крема, имам крем на Нивеа в дамския му вариант и е доста по-плътен и тежък. Противно на очакванията ми, кремчето се разнася много лесно, особено на леко влажна кожа, попива бързо, не оставя мазен филм, не цапа дрехите и хидратира добре. Много съм доволна и ще продължа да го ползвам и за себе си, и за детето.
Аз също предпочитам опаковка с помпичка, но пък металната кутийка си е разпознаваема за брандът Нивеа и кремчето е удобно за носене в дамска чанта.

# 147
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Страхотен продукт на Нивеа, веднага след получаването му, започнахме да тестваме кремчето, много леко се разнася, ухае приятно, попива бързо, което е много важно при бягащо бебе. Състава му е добър според мен. Кутийката е удобна, да, окислява се, но в продуктите с помпа накрая винаги остава количество, което не може да се използва.
Имаше малко зачервяване в зоната на пелените и с този крем бързо изчезна. Като цяло оценката ми е положителна за крема и мокрите кърпички, а и за всички продукти на Нивеа.

# 148
  • Мнения: 1 129
Ето ме и мен с отзив:
Много е хубав крема! Няма бял слой, няма лепнене, абе - супер. Мн лесно попива, чак се изненадах. Бебето го понася, а е още мъничък - на два месеца. Малко е течен обаче и лесно се излива ако случайно кутията се наклони, което е и причината да го ползвам у дома, а не и навън. Бих купила.
Кърпичките са напоени добре, но за мен не са достатъчно плътни. Също така се вадят от пакета по две-три наведнъж, което не ми се нрави. Нямат аромат и не дразнят. По-скоро не бих купила.
Шампоанът е приятен, прави нежна пяна и не дразни, лесно се отмива.

# 149
  • Мнения: 1 329
Очарована съм от крема и от шампоана. Права хубавя пяна, лек и нежен, не люти, оставя приятен аромат по кожата и косата. Крема е с мека и нежна текстура. Много лесно се нанася и размазва, попива бързо, което го прави чудесен за хидратиране и овлажняване на кожата. Чудесен за използване в зоната около памперса.
Мокрите кърпи са сензитив и са почти без аромат. Честно казано не ми допаднаха толкова, може да са една идея по-влажни.
Като цяло ги препоръчвам с две ръце.

Общи условия

Активация на акаунт