С какво се храни дете на 1 год. и 3-4мес. на морето?

  • 5 748
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
Ние когато ходихме миналата година хранихме малкия (той беше на 1г. и 1м.) предимно с пюрета. Пробвах няколко пъти със супи в ресторант, но нещо не ги хареса, а и аз след като опитах една картофена крем супа Sick (приличаше на разредено нишесте с вода), реших, че няма да експериметирам повече. Лошото беше, че нямаше избор на пюрета, така че по-добре се подготви преди да отидете там.

# 16
Може да е не много умен въпроса ти, но е верен. Аз не бих рискувала с храна от всеки  хотел, а пък да се разготвиш там, а само пюренца да яде при толкова зеленчуци е грехота.  Аз бих си наела апартамент с кухня и готвачка/може баба/ да готви . Иначе е трудно на море  с малко бебе май.

# 17
  • Мнения: 5 622

 На година и 3-4 месеца не е съвсем малко бебе вече. Може спокойно да си яде от вашата обща храна. Ако не си от тези, дето се втеляват прекалено, това няма да ти е проблем. Ние така хранихме Габ сега, като бяхме в Родопите и нямаше проблем. Единствения проблем на нас ни е, че той напоследък като цяло не иска да се храни, но това не е свързано с пътуването. Даже обратното-като бяхме на почивка се хранеше много по-добре  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
май трябва да започнем отначало.
къде ще ходите на море? какви пари сте готови да похарчите за почивка? как ти разбираш почивката?
от това много зависи къде и с какво ще храните детето.

аз лично държа когато отида на почивка да не ми се налага да мисля кой какво ще яде. готвене и почивка пък са абсолютно несъвместими понятия за мен. обичам да готвя, умея да готвя, но го правя достатъчно у дома. като съм на хотел разчитам някой друг да се погрижи за мен и семейството ми.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 677
Мисля, че детската кухня е добра идея - във Варна например няма проблем всеки да взема храна от там, няма записване, чакане. Като чета как е в София с кухните, доста се учудвам.

# 20
  • Мнения: 2 214
май трябва да започнем отначало.
къде ще ходите на море? какви пари сте готови да похарчите за почивка? как ти разбираш почивката?
от това много зависи къде и с какво ще храните детето.

аз лично държа когато отида на почивка да не ми се налага да мисля кой какво ще яде. готвене и почивка пък са абсолютно несъвместими понятия за мен. обичам да готвя, умея да готвя, но го правя достатъчно у дома. като съм на хотел разчитам някой друг да се погрижи за мен и семейството ми.

Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 1 645
Носех готови манджи,млякото, и готова следобедна закуска.
Носех дори и сок,защото моят само от него пиеше,а там едва ли щеше да го има.Със нас никога не се хранеше,защото по никакъв начин не мога да го накарам да седне и да се храни.Отказваше ми дори и пица,а той много я тачи.
Тази година също ще видим зор Sad

# 22
  • Мнения: 102
Много хубава темичка! И хие ще ходим след месец на море и аз се чудя по въпроса за яденето. Моя фъстък пюрета не яде,тъй че и аз мислех да му сготвя и да взема от къщи. Ама я ми кажете как ги стерилизирате и по колко време. newsm78

# 23
Може да е не много умен въпроса ти, но е верен. Аз не бих рискувала с храна от всеки  хотел, а пък да се разготвиш там, а само пюренца да яде при толкова зеленчуци е грехота.  Аз бих си наела апартамент с кухня и готвачка/може баба/ да готви . Иначе е трудно на море  с малко бебе май.
Не съм от тези,които разчитат на баби и гледачки.

# 24
  • Мнения: 705
На морето няма ли местни деца на тая възраст?  Laughing

# 25
  • Мнения: 114
А защо не го запишеш на месната детска кухня?
Миналата година бяхме в Созопол и там имаше разкошна детска кухня.

# 26
  • Мнения: 1 756
А защо не го запишеш на месната детска кухня?
Миналата година бяхме в Созопол и там имаше разкошна детска кухня.
А как така от днес за утре ли става записването newsm78

# 27
  • Мнения: 18 542
Бобо беше с доста алергии и за морето преди 2 години, когато беше на тази възраст взехме готови пюрета.

# 28
  • Мнения: 114
А как така от днес за утре ли става записването newsm78
[/quote]Да, плащаш и на следващия ден си вземаш поръчаното. Даже имаше и екстри - доставка по домовете

# 29
  • в баира
  • Мнения: 861
А знаете ли мами от Бургас, къде има наблизо кухня в Лазур?

Общи условия

Активация на акаунт