Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 905
  • 195
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
В момента имам дискомфорт в гърлото и знам причината - изстинка. Много неприятно състояние, при преглъщане, дори и говорене. Пръскам разни спрейчета и смуча пастили за успокояване. Друг дразнител, който изсушава въздуха респективно действа и върху дихателните пътища е климатика. Аз лично съм върл негов противник.Rage

# 166
  • София
  • Мнения: 9 850
Сухият и замърсен въздух е една от водещите причини за дразнене и сухота в гърлото. Вирусите, инфекциите - също.

# 167
  • Мнения: 1 187
Най-честите причини са настинка, вируси и инфекции.

# 168
  • Мнения: 35
Дразненето и сухотата в гърлото може да са причинени от вируси, бактерии,от тютюнопушенето, от температурни промени. Отоплителните уреди изсушават въздуха и са причина за хроничния ларингит и фарингит. Разнение може да има и след консумация на  студени или газирани напитки и храни.
Също и алергични реакции към прах и препарати.

# 169
  • Мнения: 5 435
Най-честите причини за тези симптоми е настинката, и двете с дъщеря ми редовно имаме проблеми с гърлото. Редовно ползваме Тантум верде, особено спреят, винаги е наличен в къщи, както и дражетата за смучане.

# 170
  • EU
  • Мнения: 400
Смятам, че сухият въздух допринася за дразнене на гърлото. Иначе - настинка, алергия, инфекция.

# 171
  • Мнения: 704
Според мен причините са вируси , настинки, инфекции, алергии и мръсен въздух.

# 172
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Най-честите причинители на сухото гърло и дискомфорт са вирусите. Сухото гърло обикновено е първият симптом на настинка.  Възпаленото гърло най-често се предизвиква от бактериална инфекция.

# 173
  • Мнения: 99
Сухото гърло обикновено е първият симптом на настинка. Обикновено дискомфортът в гърлото изчезва до един или два дни, когато е провокиран от настинка. Другите типични симптоми за настинка – хрема и обща слабост могат да бъдат съпътстващи в клиничната картина на острата настинка. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 9 487
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са сухия въздух, спане с отворена уста поради запушен нос, настинки, вируси - от там инфекции, тютюнопушене.

# 175
  • Мнения: 534
Сух и замърсен въздух, тютюнопушене, резки температурни разлики, настинка, инфекция, грип, алергии.

# 176
  • Мнения: 218
Настинка, вирусна инфекция, алергии

# 177
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Сухото гърло обикновено е първият симптом на настинка. Сухото гърло може да бъде предизвикано от инвазия на вируси или бактерии. Но засега в практиката най-честите причинители на сухо гърло и дискомфорт са вируси.
Причина за появата на сухо гърло или предразполагащ фактор за усложнението му при настинка е активното тютюнопушене, замърсяване на околната среда, наличие на активни алергени в атмосферата, както се среща през сезоните с много полени или при пребиваване в помещения със сух и застоял въздух, което е най-често срещаното през зимните периоди и офисите, които се отопляват на климатици и калориферни печки.

# 178
  • Мнения: 595
Сухият въздух допринася за дразнене на гърлото, също така настинка, алергия, инфекция.

# 179
  • Мнения: 187
Една от причините е сухият или запрашен въздух.
Причина може да са бактерии или вируси.
А понякога и от прекалено много говорене или викане.

Общи условия

Активация на акаунт