Гимнастика за бременни

  • 2 296
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Lady Charm

И за мен сутрешните часове са удобни. Само се чудя дали вече не ми е късничко?! - в седмия месец съм вече!


За късно, не ти е късно, само може да ти е малко по - трудничко, но като цяло предполагам упражненията не изискват особено енергия (все пак в нашето положение Simple Smile )

Дори е хубаво да се ходи до последно, това много помага за раждането, мускулите, тонуса и следродилния период

# 16
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: kuki
Току що говорих с едната инструкторка за бременни във ФЦ ИНА и се разбрахме днес малко по - късно да отида и да взема програмата със свободните часове и кога е възможно да се сформира часът (кой ден и в колко часа). Но основното е, че залата е заета всеки ден след 18.00 ч, което е малко неприятно, но общо взето почти всеки ден през седмицата м-у 13.30 и 18.00 ч са свободни. Довечера ще я пусна на л.с. на всички, който искат, за да изберем удобно време за всички. Те са готови да започнат веднага, щом ние се разберем за кога и за колко часът


за мен е най- добре м/у 12:30 и 13:30 (или изобщо преди обяд)... но разбира се всички ще се нагодим според болшинството...
имам малко шантаво работно време...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 127
мами,
пуснете график кога сте решили да ходите. мен специално ме интересува за събота и неделя, тъй като през седмицата ми е много трудно да се оправя с работата. но ще се присъединя за през седмицата, когато изляза в майчинство преди раждането. без значение за кой фитнес става въпрос. но опредлено мисля, че имаме нужда от малко раздвижване, особено когато има и кой да те поддържа в това начинание (имам предвид вас)  Stuck Out Tongue

# 18
За съжаление аз съм свободна единствено вечер, след 6 или събота и неделя. Аз попитах във фитнес центъра дали е възможно да се сформира група за събота или неделя и ми отговориха, че те работят и двата дена и е възможно. Аз вероятно бих ходила само един ден в седмицата, така че ако искате и ви е удобно може единият ден да е през седмицата, а другият уикенда.

# 19
  • Мнения: 703
Мартеа,хайде да пуснеш графика за да го видим.На мен обедните часове също са ми удобни през седмицата,ама все пак трябва да видим кои дни от колко часа.Мери,ще се запишем и един ден от уикенда,заради теб-събота е добре.То аз и без това мисля,че 2 дена в седмицата ще са ми достатъчни...

# 20
Аз май ще мога да започна да ходя на гимнастика след Нова година, защото цялата седмица преди Нова година няма да сме в София, преди това пък са Бъдни вечер и Коледа. Дано не Ви звучи, че се отказвам преди да съм почнала. Ако се направи група от другата седмица ще се опитам да дойда един или два пъти преди празниците. Просто си мислех си, че може би повечето от нас ще предпочетат да се започне след Нова година.
Мона, ако няма достатъчно желаещи един от дните да е през уикенда ще гледам да се нагодя към общото желание.
Куки, дали успя да вземеш графика на свободните часове?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ИИиииииииииии, искам и аз, мамки, с вас!
Ама, май отървах момента?!
От утре почвам 8- мия месец и незнам  Rolling Eyes
Да не "изтърся" Бебо рано - рано, а?!
Може пък да дода да видя как е хавата и да преценя дали съм много цоцоланеста  Wink
Айде, обадете, какво сте органзирали!
А, друга мноооого бременна мама има ли желание да гимнастира?! Да сме за кураж, а ?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 708
Обещах да разпитам за гимнастиката за бременни във ФЦ Ина до ЦУМ и ето резултата Simple Smile

Това са сбободните часове. Ние трябва да си изберем 1 астрономически час от изброените часове.

Понеделник от 9.00 до 11.45, от 13.15 до 14.45 и от 16.45 до 17.45
Вторник       от 7.45 до 11.45 и  от 13.15 до 17.45
Сряда           от 9.00 до 11.45 и от 13.15 до 14.45
Четвъртък    от 7.45 до 11.45 и  от 13.15 до 17.45
Петък           от 9.00 до 11.45, от 13.15 до 14.45 и от 16.45 до 17.45
Събота         от 8.00 до 11.45
Неделя         от 8.00 до 14.15

Инструкторките са кинезитераевтки (и двете)

Ето и инфо за цените:
еднократен билет - 6 лв.
карта за 5 посещения - 27 лв.
карта за 10 посещения - 50 лв.
Картите важат и трябва да се използват за един месец

Часът може да бъде сформирам веднага, стига ние да се организираме, зависи от нас Simple Smile

Всеки да си каже кога му е удобно и все ще се разбереме някак си.

Аз мога по всяко време, но за предпочитане е през седмицата

# 23
  • София
  • Мнения: 2 896
За мен е добре вторник и петък от 13.15 до 14.15...
И може през weekend в събота...

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат на: Gena
ИИиииииииииии, искам и аз, мамки, с вас!
Ама, май отървах момента?!
От утре почвам 8- мия месец и незнам  Rolling Eyes
Да не "изтърся" Бебо рано - рано, а?!
Може пък да дода да видя как е хавата и да преценя дали съм много цоцоланеста  Wink
Айде, обадете, какво сте органзирали!
А, друга мноооого бременна мама има ли желание да гимнастира?! Да сме за кураж, а ?


Аз! Малко след теб съм де, но съм доста по-бременна от останалите!
На мен, обаче ми е удобно в фитнес център Младост. А на теб?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ами, аз съм с кола, така че бих могла да идвам и до Малдост.
То на ЦУМ трябва да паркирам на паркинга или да се бутам по улиците.
Иначе идвам от Бояна, така или иначе всичко ми е далеч  Wink

# 26
  • Мнения: 4 077
Цитат на: Gush
За мен е добре вторник и петък от 13.15 до 14.15...
И може през weekend в събота...


Аз съм "за" - точно за същото време, същите дни!!! Направо да се записваме за януари Grinning  Grinning  Grinning

# 27
Мен ме имайте впредвид за събота. В обедните часове ми е абсурд. В краен случай мога през седмицата, (но не в четвъртък или петък) след 16.45

# 28
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: martea
Цитат на: Gush
За мен е добре вторник и петък от 13.15 до 14.15...
И може през weekend в събота...


Аз съм "за" - точно за същото време, същите дни!!! Направо да се записваме за януари Grinning  Grinning  Grinning


Значе вече сме 2 за тези дни и часове -
 #Milti  #Milti  #Milti

 А ти KUKI???

# 29
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат на: Gush
Цитат на: martea
Цитат на: Gush
За мен е добре вторник и петък от 13.15 до 14.15...
И може през weekend в събота...


Аз съм "за" - точно за същото време, същите дни!!! Направо да се записваме за януари Grinning  Grinning  Grinning


Значе вече сме 2 за тези дни и часове -
 #Milti  #Milti  #Milti

 А ти KUKI???


Аз съм с вас, чакам с нетърпение само да тръгнеме Simple Smile Заформяме групичката засега сме 3, а по - натам може и да се увеличаваме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт