Парфюмни размисли и страсти - 220

  • 64 966
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 884
Силно ме вълнува какво не ви хареса. "Горчива белоцветна бабишкера" не се брои за недостатък.
Всичко в него на мен ми харесва, и бутилката, и баишкерата най-вече,  НО до момента с крушите.
Много круши, много нещо, на мен ми дойдоха в повече. В един момент превземат власта и усещам гъст, лепкав и концентриран компот от ароматни и сладки круши, подсладени  допълнително и щедро доароматизирин с индрише. И в комбинация с цвята при мен стана едно.....нетърпимо, химическо и "напарфюмирано". До базата не стигнах, причерня ми перед очите и го измих. Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 11:47 от Sysly

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Не, мисля, че е добра идея. А нещо нишово?

Черната орхидея едп днес е намалена с около 80 лв.  за 50 мл. в Дъглас, сега ми излезе някъде.
С ниш парфюм не ми се рискува,другите не са толкова вещи и разчитат повече аз да избера някой хубав парфюм.Иска ми се да е нещо на Шанел,Алюр как ти се струва или някоя от вариациите на Петицата.Елегантна и хубава жена е и мисля,че Шанел са за нея,но не зная точно кой.Предложи ти нещо на нивото на Мон Герлен.

# 707
  • София
  • Мнения: 250
Според мен Chanel 5 limited edition

# 708
  • Мнения: 435
L'interdit успя до ме провокира на блатер ...
Силно ме вълнува какво не ви хареса...
От дизайнерските парфюми лансирани през 2018 за мен L'interdit е един от най-успешните. Бях изненадана от мненията на момичетата, които като цяло не харесаха крушата в парфюма, парфюма и Руни Мара. Живанши доста са се постарали да избягат от популярните ухания, опушените плодове с амброксана са истински шик. Цяла седмица го носих, напръскан в косата, по китките и се наслаждавах на всяка минута с него, има трайност, сладко-женствено присъствие. Пробвай го още веднъж, ще бъда любопитна за мнението ти.

# 709
  • Мнения: 5 008
За дамата обичаща лукса, мисля че Шанелите са много добра идея. Новата червена 5тица, Алюр Едп или Мадмоазел Интенс.

# 710
  • Мнения: 31 321
И аз смятам така, но новата червена 5 ще бъде заредена на края на месеца тук. Ще избегне намаленията за Черен Петък.
Остават Алюр или Интенз, като аз съм твърдо за Мадмоазелата.

# 711
  • Мнения: 515
Bright cristal все си мисля,че петицата на Шанел във всичките й разновидности е малко рискова за подарък. Мненията са много полярни и ако не си сигурна,че дамата ги харесва има голям шанс да сбъркаш. Coco Mademoiselle intense е много  по - удачен вариант за подарък, както и Coco noir.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 062
Гучи Блуум е жесток парфюм. Много хубаво стои. Тук в темата е един от големите любимци.

И аз жестоко то харесвам, особено как ми стои.Hug

Вчера си купих Elie Saab Girl of Now Shine. Нещо не ми е наред с него, а уж го харесах в първия момент. И комплимент не получих, а само въпрос "На какво мирише колата?" Joy

Ох, и аз реших да го мъча вчера, че изпръсках другия и нищо! Изчезна за час и половина, не се развива, въобще - няма го никакъв. Не го разбирам, не го усещам този парфюм и това е. А ми го подариха с много любов, защото знаят, че харесвам първия Girl of Now...

# 713
  • Мнения: X
При мен въобще не изчезва, даже китката ми още мирише от снощи. Не се развива никак и ми мирише на купешки кекс от два лева.

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Страхотни сте момичета,и аз за Мадмоазел Интенс мислех,твърдо ще бъде той вече реших окончателно,наистина Петицата е рискова за подарък.Благодаря отново,за червената петица нямам време,поводът е скоро.HeartHeart Eyes Дона,за мен Elie Saab Girl of Now и Shine нямат общо,не зная защо са решили,че ще ти хареса щом харесваш първото издание.Ето затова,когато избирам подарък се допитвам до дамите тук.Иначе за себе си ми е все тая аз и без това рядко харесвам нещо много силно,но за друг човек държа подаръкът да е луксозен и да се хареса много.

# 715
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Аз моя Girl of Now (оригиналния, купен три страници по-напред без тест) бързо отказах да го мъча, но то беше ясно че има риск като не е тестван.

Тези дни нося La Petite Robe Noire Guerlain и си дадох сметка че това е един от много малкото парфюми които съм купувала повторно и отново. Много си го обичам,  като ръкавица ми е.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 442


Черната орхидея едп днес е намалена с около 80 лв.  за 50 мл. в Дъглас, сега ми излезе някъде.
109 e, от 182 което си е супер намаление. Бих се възползвала, но напоследък го нося по-рядко пък си имам  доволно количество.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 062
Да Bright Crystal, хората решили, че ще ме зарадват, а то.....🤨 но така е като нямаме парфюмна култура. Ако трябва да съм честна и аз съм купувала така парфюми. Откакто чета тази тема не си позволявам такива волности.
Напоследък чета и само ходя да пробвам парфюми, но нещо не мога да си избера зимен парфюм. Имам малко количество Miss Dior 2012 и като го изтръскам ми се иска нещо от новите аромати. Та ....следя ви мненията ❤

# 718
  • Мнения: 4 425
L'interdit успя до ме провокира на блатер ...
Силно ме вълнува какво не ви хареса...
От дизайнерските парфюми лансирани през 2018 за мен L'interdit е един от най-успешните. Бях изненадана от мненията на момичетата, които като цяло не харесаха крушата в парфюма, парфюма и Руни Мара. Живанши доста са се постарали да избягат от популярните ухания, опушените плодове с амброксана са истински шик. Цяла седмица го носих, напръскан в косата, по китките и се наслаждавах на всяка минута с него, има трайност, сладко-женствено присъствие .

Пробвах го на летището, че тук още не бях го виждала -много траен,присъствен парфюм,много ми хареса.
Сега си чакам поръчката от елинор, жалко че нямаха този щях да го взема.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 14:26 от mimozata

# 719
  • София
  • Мнения: 38 711
Доста време трябва да мине да придобием парфюмна култура. Явно народът е почнал да пазарува подаръци и като чуя: "Ама траен ли е? Дайте ми някой по- траен!" и се изприщвам!

Общи условия

Активация на акаунт