АПРИЛСКА и МАЙСКА лятна ваканция

  • 21 675
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте.
Ив4о нощес ми вдигна температура. И аз мисля, като Веси,4е е гнойна нагина, но може и да е този грип...Ужасно е да гледаш така детенцето да се мъ4и...Та за среща незнам дали ще се пооправи, за да дойдем. А и в неделя ще е кръщенето не дечицата от Домовете...
Да ви се похваля - УТРЕ СТАВАМ КРЪСТНИЦА НА ЕВА! Ще пусна сники , ако Зори даде Laughing, ако не тя като се върнат във Видин ще сложи Laughing . Много се радвам и вълнувам , чакам утрешния ден с нетърпение Wink

MardiGras , за тръшкането- явно вси4ки минават рез този етап. В моя случай единствената "пе4еливша" стратегия е да се правя, 4е не го виждам, в общия случай го прескачам и отивам в другата стая. Като дойде му казвам "не искам да идваш тук, обидена съм ти, не ми харесва това, което правиш", първите пъти беше без резултата, после по4на да казва "мамо, винявай, нама пава така". И така. Търпение и никакво угаждане, 4е са такива лисковци- веднага усещат как да те манипулират...

# 46
  • Мнения: 6 243
Еми и зори, пожелавам Ви да прекарате чудесно утрешния празник. Надявам се да видя скоро снимките на Евка от този ден.

# 47
  • Мнения: 1 341
Момичета, да се похваля. Днес две мои много близки  приятелки родиха. Едната планово секцио, другата нормално раждане. Две сладки момиченца. Най-интересното е, че двете майки също са приятелки и бивши съученички. А други две мои приятелки на тази дата празнуват третата си годишнина от сватбата си.
Довечера ще има  Drunk
В тази насока (с раждането) Кети вчера ходи да ражда. На Мими й падна тапата вчера, обажда ми се , трепери., страх я е... знаете как е. Отидох при нея, естествено  къде без малката Катрин. Има болки на 3-5 минути, търпими. Обясних, че няма нужда да търчи към болницата, ама нея  я шубе (страх я беше дали това е тапа или отлепена плацента). Та.... отиваме с Кети в болницата и тя вика "мене тати ме води в друга моница", "Мамо, ко паиме в моницата?" Аз обяснявам, че чичо доктор ще прегледа коремчето на Мими и ще й каже кога ще роди бебето, а тя ми отвръща "Нееее, аз ода бебето". Следобяда разхождахме Мими, за да роди по-бързо бебето. И то милото ми детенце, цял ден ни слуша как говориме за раждане и днес цял ден ходи насам, натам  и туку каже "Оххх боли ме емчето, ще ода бебето"
Момичета, много съм щастлива Grinning

# 48
  • Мнения: 435
Лелееее, колко сте изписали..., колко поздрави имам да отправям..., дано да не пропусна някого Embarassed
ЧРД на Жени с огромно закъснение  bouquet
Добре дошли в нашата темичка, Ронко и майско Рони! Hug
Зори, честито ти християнче!   bouquet Кръстницата Еми да си изпълнява стриктно задълженията към малката кръщелница! Wink  bouquet
Хей, Евжени, голяма веселба ти се очертава, наздраве Grinning за здравето на малките куклички и техните щастливи майки!
Вирусът бързо да отмине приятелчетата, които е поразил, а до останалите изобщо да не препарва!

Дойде ред и аз да се похваля Laughing "ЗАГУБИХМЕ" шишето с биба и вода (изпиваше повече от литър на нощ). В събота отидохме на село и казахме, че сме я забравили в Русе, заспа си по средата на "Косето-босето", в неделя вечерта си я търси, но обяснихме, че вероятно сме загубили бибичката в автобуса и след 1 приказка заспа; в понеделник в яслата не я е търсила, но вечерта си порева порядъчно, ама и ние този път Naughty. Вече не се сеща за нея и най-важното махнахме и нощния памперс. Първо, че тя не дава да го слагаме и второ, нощем около 3-4 часа си казва, изпишва се в гърнето и сутрин си е сухичка Laughing Единственият проблем е, че все още отказва да си спи в леглото, но живот и здраве следващия месец като се преместим ще се постараем да си свикне едновременно с 2 нови неща.
За ината - установяваме, че само на мен го проявява, защото е "На мама газанката" (глезанката), но напоследък и аз се правя, че не я забелязвам Crossing Arms, когато се сърди и също като Ивчо идва да ми се извинява и да обещава, че няма повече да пРави така. Подчертах Р-то, защото напоследък все по-успешно започва да го казва, не навсякъде естествено, но онзи ден е яла "сРадка тоРта" Joy и почти винаги се казва ДаРия, ще забравим вече Даия и Даенцето Grinning
Ох,вече да ви пожелая лека нощ, мен сън не ме лови, че сме на сделка за жилището, но ще черпя след успешното... Стискайте ни палци Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 507
M&D значи и вие се решихте за ново жилище. Хайде стисам палци всичко да мине добре по сделката. По този повод, ние още чакаме нашите продавачи да ес изнесат, здраво ми опънаха нервите тия хора. ОТ февруари сме го купили а още си живеят там и все обещават че ще се изнесат след 2 седмици Sad
И ние махнахме вече шишетата -  нашите циганите ги откраднаха Laughing
С махането на памперса също имаме успех, вече си казва и не се стиска както в началото. Та....и тази гънка в мозъчето направихме Laughing Лек ден на всички.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честито на всички за всичко!Големи новини, големи чудеса, много се радвам на хубавата новина!! Бравос!!

Чакам фотос и споделени премеждия от кръщенето на сладката Евка. Много ми липсвате!!  Sad

# 51
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето, 4е след два дни "интернетна" тъма #Cussing out #Cussing out, днес след скандал с достав4ика пак съм на линия Simple Smile
Кръщенето мина страхотно! Голямо вълнение, голям ден за мен беше! Евка беше образцова, е малко се разплака като я взе дядо Поп и я окъпа, но бързо се успокои. Изкарахме страхотно, като изключим отвратителния късмет , 4е Ив4о е доста болен. Мина се през какви ли не диагнози- гнойна ангина, грип, вирус, съмнения за мононуклеоза, а на капак в4ера ми се обадиха от яслата, 4е в групата има варицела и е бил контактен Confused. На антибиотици е, лошото е, 4е първият ден беше в близък контакт с Ев4ето, а Зори после реши, 4е ще поеме риска и бяха нон стоп заедно. Моля се имунитетът и да е все така силен и да и се размине Praynig
Забавляваха се страхотно, от понеделник до днес им осигурихме всякакви забавления на мал4овците и ние успяхме да се видим по на спокойствие от друг път- нашите мал4овци ве4е са големи де4ица, играят си, не трябва да се тича нон стоп след тях. Така да се каже "заздравиха си дружбата", Иво обяснява как Ева му "гаже, умна и убава и би4ка (добри4ка)". Е първата среща не мина без "страсти"- той и посегна, тя го захапа- ама така е истинската любов- не върви само гладко Laughing Laughing
След 20 минути 4акайте снимки! ПОЗДРАВИ!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 210
АЙдееее успях мноого бързо:

http://community.webshots.com/album/551598242eYiLSx

# 53
  • Мнения: 1 341
Честито Християнче Зори! Честито и на теб Еми. Пожелавам на Евка да бъде добро християнче и нека Бог да бди винаги над нея. А ти Кръстнице, да я напътстваш и винаги да й помагаш с каквото можеш.
Целувки от нас за вас

Малее, ама кръщелницата с каква шармантна рокля е

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 09:38 от Evjeni

# 54
  • Мнения: 473
Честито християнче Зори, честито на кръстницата!
Страхотни снимки,страхотно време, страхотни хора Laughing

 

# 55
  • Мнения: 507
Честито християнче Зори! Прекрасен тоалет Simple SmileЧестито и на кръсницата!  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 793
Честито християнче и от мен, Зори! Честито и на Еми!  Simple Smile  bouquet Страхотни са снимките. С голямо удоволствие ги разгледах.

# 57
  • София
  • Мнения: 572
Честито на кръщелници,кръстници,родители и гаджета  Grinning
Нека да има много здраве и късмет малкото християнче.

# 58
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 59
  • Мнения: 435
Чудесни снимки Hug А тоалетът на кръщелницата... е меко казано шармантен, но точната думичка ми убягва Embarassed За съжаление нещо ми се намали скоростта и нямам нерви и време да разгледам цялото албумче Sad

Общи условия

Активация на акаунт