A Discovery of Witches (2018)

  • 18 239
  • 312
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 26
Следвам Тереза Палмър/Даяна в Инстаграм. В началото на февруари, тя сподели в пост, че снимките на сезон 3 са приключили или поне нейното участие.
По-късно съобщи, че е бременна с четвъртото си дете. Изглежда ми в доста напреднала бременност. Не знам дали ще прикрият бременността в серияла или ще я използват.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Тя не беше ли бременна между първи и втори сезон или грешно помня Thinking

# 212
  • Мнения: 26
Тя не беше ли бременна между първи и втори сезон или грешно помня Thinking

Вероятно, да. Има момиченце на около годинка и половина. Сега е бременна отново.

# 213
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Да, беше с третото.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 821
Според мен ще използват бременността й. Може би и затова са бързали със снимките

# 215
  • Мнения: 36 619
Сега си пуснах НВО - това е втори сезон. Тъкмо Даяна разговаря нещо с Кит Simple Smile

# 216
  • Мнения: 26
Тереза Палмър пусна трейлър на 3 сезон. Премиерата се очаква през 2022 г.

https://www.instagram.com/p/CMVb2AoDAZF/?igshid=1v3guts47b7kr

Последна редакция: сб, 13 мар 2021, 14:50 от Merlion

# 217
  • Мнения: 8 957
ЕЕеее, 2022...
Много мразя такива сериали - то човек ще забрави какво е гледал.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 268
ЕЕеее, 2022...
Много мразя такива сериали - то човек ще забрави какво е гледал.
Като имаш предвид, че 1ви сезон беше 2018та.. 😁

# 219
  • Мнения: 4 097
Наистина е много неприятно това чакане, но поне ще има продължение.

# 220
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 141
Няма продукция, която да става от днес за утре. да логично сериалите отнемат по- малко време от големите филми, но все пак отнемат време и отдавна съм приела факта, че след един сезон, ако има втори и трети те  ще  бъдат готови най-рано след една година.

# 221
  • София
  • Мнения: 2 355
Здравейте,
Аз имам противоречиво мнение за фентъзи филмите. От една страна не понасям зомбита и вампири, "Здрач" ми беше твърде тийн, но пък харесвам много "Хари Потър", "Хрониките на Нарния" и "Властелинът на пръстена".
Случайно попаднах на част от серия на "Аз, Вещицата" и... няма такова зарибяване Joy Започнах от сезон 1, сега съм до 8 еп. сезон 2. Купих си книгите - ще ги чета на плажа другия месец Wink

# 222
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 141
и вампири, "Здрач" ми беше твърде тийн,
Здрач не е единствения филм за вампири. Wink

# 223
  • София
  • Мнения: 2 355
и вампири, "Здрач" ми беше твърде тийн,
Здрач не е единствения филм за вампири. Wink
Е, Здрач се опитах да гледам, а други - игнорирам - което не значи, че не съм изпуснала някой интересен / за мен/

# 224
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравейте, от къде мога да сваля в електронен формат четвъртата книга "Преобразени от времето"? В Читанка я няма.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт